• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
mati ahoj :slight_smile: a to len tak?? alebo mal aj nejaky iny dovod, okrem toho, ze ta lubi?? :wink:
11. jún 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas tak ja si neviem predstavit, ze by som sa isla teraz valat do teplej vody!!! :grinning:
11. jún 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym odpadom je to riadna smola...
matka, a k akej prilezitosti? ci len tak z cirej pozornosti a lasky? to je mile...a romanticke :slight_smile:
11. jún 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ved ked tak, tak tam pojdeme az vecerom, ked uz nebude tak hrozne a dufam, ze hore na liptove bude chladnejsie :wink:
11. jún 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky v stredu som oslavila 30 rokov :slight_smile:
11. jún 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, a to kto vam robil tu kuchynu, ked vas tam stale vyplavuje?
black, tak aspon ze tak, lebo moj ked sa "zatne", tak s nim neviem nic spravit :sweat_smile:
mati, ahoj, ake mile :slight_smile:
a kupanie v horucej vode v podvecer bude fajn ... trosku sa aj "posaunujete" zaroven :wink:
11. jún 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, tak vsetko najlepsie :slight_smile: ... aj oslava bude? ci bola?
11. jún 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, vsetko najlepsie, cez vikend si to poriadne uzi..asi este budes oslavovat, vsak?
11. jún 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem ste zlate... :slight_smile:
oslava mozno az na bud tyz.lebo segra ma statnice zajtra a otec je v robote na nocnej.tak nam to vychadza az na bud.tyz.ale mozno s kamaratmi pojdeme niekam si sadnut...aj keby som prijala riadnu zurku ale s tym mojim brusiskom sa mi ani nechce a este k tomu v takomto teple...
alebo prekvapim mm a pojdeme len my dvaja niekam...
11. jún 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buduci rok si zazurkujes :wink:
11. jún 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, toto uz ani nie je vtipne, mojmu zaludku je uplne jedno ci je rano a ci vecer :confounded: ja ani do kuchyne nemozem ist a to som doma sama :cry:
11. jún 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh, kto mi zrusil fotku?????? :fearful:
11. jún 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iska...vydrz...snad sa to skoro zlepsi...a uz si budes uzivat len tie prijemnejsie stranky tehulkovania... ked som bola v uk, tak domaca brala dake lieky na to, aby jej pri tehu nebolo zle...to boli dake specialne na to...hm...ktovie ci take daco existuje...ci len dake homeopatika...
11. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no asi mas pravdu...
isa to kto bol taky drzy a zrusili ta??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, hned by som si to vzala na seba - len nech som tehu :sweat_smile:
nooo, asi admini - bola si prilis zdialky podla mna :unamused:
11. jún 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas su take lieky aj ja som take mali-cipky do konecnika..to mi predpisal dr.pomohli mi len ten tt ked som ich brala a potom sa grckanie vratilo.ale su tu baby na mk ktorym pomohli a uz potom negrcali...tak to je take indivudualne...
11. jún 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas juj ked ono sa to zatial len zhorsuje, ktovie ci budem vobec schopna ist si tie statnice aspon vyskusat :confused: budem musiet ist do lekarne, bo takto to snad nebude pokracovat...

@mata1001 teda aj ja by som rada vedela komu to vadilo, ale teraz nejdem inu foto riesit, nemam na to veru naladu

@luga verim ti luga, ale ovela prijemnejsie by to bolo bez toho, sak potom si to uzijes neboj, len dufam, ze to nebude v takej miere ako u mna :wink:
11. jún 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 aj ja som take lieky dostala od dr, no je tam pisane, ze pri tehotenstve pokial mozno neuzivat a aj svokra mi poradila nech si ich zakial to nejak zvladam nedavam... ked ja by som potrebovala skor otupit cuchove bunky, sak som jak pes :pensive:
11. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fla a ako sa volaju tie lieky?ja si uz nespominam
11. jún 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 torecan sa volaju
11. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi si pojdem kupit nejaky ten zazvor alebo co :confounded:
11. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ahoj :slight_smile: mam pocit, ze im vadia vsetky fotky, kde nie je zretelne vidiet tvar!!! su s tym trapni, preto som uz rezignovala a ziadnu fotku nemam...
a dufam, ze ta tie nevolnosti nebudu dlho trapit, aby si sa nestratila...
luga, tak to moj sa nevie az tak zatnut, na stastie :wink:
a ten odpad robili snad vsetci v rodine uz :grinning: ale zatial sa nam tam pokazilo vzdy nieco ine :wink: ono to je tak zvlastne tahane mimo stenu asi 1,5 metra a to tam robi sarapatu... :unamused:
mati gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
torecan je ked ti je vseobecne zle, nie? to davaju aj v tehu?
11. jún 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ved ano, oni by asi radi keby sme tu mali fotky ako na obcianskych, to je trapne...
11. jún 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no ano, tak ako pises okno, tam je pisane na vseobecne nevolnosti a praveze sa to v tehu ani velmi neodporuca tak som to ani neuzivala
11. jún 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black dakujem...
fly ano torecan...ja som ich vyzbierala... :unamused:
11. jún 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 a nemozu uskodit babatku? ja by som si to teda radsej nechala ked tak na svadbu, bo snad nebudem trpiet na svojej vlastnej svadbe :unamused:
11. jún 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemali by.ked to predpisuje dr...tak by mal vediet ci to skodi ci nie

11. jún 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 no tak ja este asi chvilu pockam a ked sa to este zhorsi nemam co vahat :unamused:
11. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, mne keby je tak strasne zle, tak by som si tie lieky asi dala .... ved musis nejako aj fungovat cez den :confounded:
11. jún 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok