• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@luga ved uvidim luga, ak by to bolo velmi zle a nebodaj sa to este zhorsilo, tak s tym asi vahat nebudem
11. jún 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak stale rovnako...idem este do postielky... http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
12. jún 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...hadice su dobre - drzim palec :wink:
dobre rano :slight_smile:
12. jún 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem... :wink:
12. jún 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
celu noc pootvarane okna v celom byte a stale som sa budila na to ako je mi teplo... a teraz sa mi ani z postele nechcelo vyliezt :slight_smile:

@isabella_fly ako je? uz si vracala? ci mas dnes stastie?
12. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose nie nemala som dnes stastie, aj dnes som uz stihla vracat
12. jún 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera mi bolo poobede tak neskutocne teplo, ze som si normalne isla merat teplotu, ci nemam zvysenu ked je taky hic a este k tomu ked mi je aj cele dni zle, ale nastastie moja telesna teplota bola uplne v pohode :grinning:
12. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ouuu fly,ty to mas naozaj prave tehu so vsetkym,co k tomu patri..
12. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja som musela balkonove dvere v spalni zatvorit, bo sused nad nami isiel na balkon fajcit a mne sa to dostavalo do spalne... uzas :unamused:
12. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas nemozem sa stazovat aspon na to, ze si to prave tehu "neuzijem" :grinning: mne uz to baby zacina byt aj vtipne, navsteva kuchyne sa na 80% konci na zachode ak si nedam pozor a otvorenie chladnicky sa rovna 100% istote zvracania :grinning:
12. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: juuuj, fly .... nech to uz rychlo prejde
12. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj,tak nech to uz skoro prefrci a citis sa lepsie,ved tymto sposobom budes o chvilku len kost a koza namiesto priberania
12. jún 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: akurat som zistila, ze ide tepla voda - jupiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: .... som myslela, ze az az zajtra
12. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial ma je dost, sak nejaka chudulinka som nikdy nebola, aj ked dnes som sa postavila na vahu a bolo tam menej ako obvykle za posledne tyzdne :unamused: ale zakial to rapidne neklesa, tak je dobre :slight_smile:
12. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga parada, to si hned ziada sprchu, aj ked v takom teple radsej vlaznu :wink:
12. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ale ved ty potom do seba nedostanes ziadne ziviny! :frowning2:
hlavne vela pi, aby si nebola dehydratovana!
a toho suseda by som isla vlastnorucne zavrazdit :angry: :grinning:
12. jún 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja skor vraciam z prazdneho zaludka, ked mi nejake pachy vadia, ked som napapana, tak radsej do nebezpecnych zon ani nejdem, takze sa to celkom da zvladat a najlepsie mi ide na chut ovocie, to nie je tazke a chuti mi :slight_smile:
no sak aj ja som mala chut, ale mozes zakazat niekomu aby fajcil na vlastnom balkone? :unamused: asi nie, tak co uz narobim :confounded:
12. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si pamatam tu nejaka holka aj bola co vravela, ze nedokaze prestat fajcit a ze jedine keby bola tehu by prestala... musim povedat, ze keby bola tehu by aj musela prestat, bo by asi z kazdej cigarety vracala :grinning:
12. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa nie je to tak vzdy kamoska fajcila kym nezistila ze je tehu a potom mala na to stale chut a ked pri nej niekto fajcil tak jej to aj vonalo.... no ja ked som prestala fajcit, tak mne to zacalo hrozne smrdiet a to ani tehu nemusim byt...
tak to je fajn, ze vies ako s tym bojovat :wink: a ovocie je v tejto teplote aj tak asi najlepsie... na tazke jedla ani ja nemam chut a dviha sa mi z nich zaludok...
baby aj u vas je tak teplo??? mne je priserne!!! Zo mna normalne tecie... fuuu neviem ako budem upratovat :sweat_smile:
12. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, stalo sa, ach, tieto "moderne vydobytky" :grinning:
niekomu nebyva zle, tak mozno by aj nevracala ... ale fajcit treba uz pred tehu, lebo chvilutrva, kym sa zbavis tych chemikalii z cigariet .... je to svinstvo...
12. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak asi kazdy inak s tym fajcenim... u nas je strasny hic uz od rana, baby a dneska pride mm domov, tak sa na neho neuveritelne tesim :grinning: lebo mal prist uz vcera no mali vela prace tak museli zostat o den dlhsie
12. jún 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak raz nebudes... :grinning: a oddychni si, najdi chladok a nestresuj s pracou, ta zial pocka..
black, my mame v izbe zatial chladok a otvorene okna, tak sa da, len tiez sa mi nechcedo kuchyne ku sporaku :sweat_smile: ...ale uz musim, bo zachvilu do prace pojdem
@luga ja som pocula, ze uplne vsetky skodliviny sa vyplavia az po 10 rokoch, tusim v eve bol o tom clanok, ale pred tehotenstvom sa odporuca aspon 3 mesiace nefajcit, alebo tak nejak...
12. jún 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mhm, o troch mesiacoch viem aj ja, ale tymi desiatimi rokmi si ma prekvapila :confused: .... ale co sa tyka pluc, tak tie "lepsie pracuju" uz po niekolkych dnoch nefajcenia
12. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nj, z toho som bola aj ja prekvapena, ale predsalen, clovek nevie kam sa to vsade v tele naznasa a potom niet divu, ze sa toho telo dlho zbavuje... kocky ja bezim ucit sa, majte sa zatial pekne, papa :wink:
12. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave, ludia, ktori fajcia, si to asi tiez neuvedomuju - fakt je to hnus
prijemne ucenie a nech ti to ide rychlo do hlavy :slight_smile:
12. jún 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga fajcila som s prestavkami od 16-tich rokov... :frowning2: raz som takmer 3 roky nefajcila, potom som zacala chodit do skoly a tam som zase zacala a fajcila som 2,5 roka s mensimi prestavkami. Prestala som pred tym, ako sme sa zacali snazit. Chcela som uz skor, ale vzdy to bol problem... ked si v partii a vsetci fajcia aj mm... tak sme sa museli dohodnut, ze obaja prestaneme. Teraz zhruba 1,5 roka nefajcim a nechuti mi to od 1. dna co som prestala. Strasne mi cigarety smrdia.
A ovela lepsie sa mi dycha :slight_smile:
A tych 10 rokov je naozaj pravda... po 10 rokoch je telo ciste skoro ako u nefajciara. Ale tie najvacsie splodiny odchadzaju na zaciatku.
oknosmas pekne si to napisala :slight_smile: ved ja len asi nieco spracem, lebo keby som tu zacala behat s vysavacom, tak tu asi od toho tepla odkvacnem... :unamused:
ja nevarim... :grinning: urobim len na rychlo nejake nove varene zemiaky a salat :slight_smile:
12. jún 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, som nadsena tvojim rozhodnutim - spravila si pre vas to najlepsie - a nech je to rozhodnutie trvale :wink: .... ja som cigaretu nikdy ani neochutnala, mne to odjakziva smrdelo a bolo mi zle, ked si tato pri nas zapalil - to trva aj teraz a som priam az "alergicka" na cigaretovy dym (vzdy mi pokazi naladu :slight_smile: )
ja zapekam karfiol, plus zemiaky a salat
a do toho tvojho posledneho kola drzim velmo palce :slight_smile: :wink:
12. jún 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga dakujem :slight_smile: aj ja som rada, obcas mi to chyba... aj minule sme sa s mm zhodli, ze si mame chut zapalit... ale nejde o chut tej cigarety, ale skor o ten pocit, ktory tam vzdy bol... to sa neda opisat a ty ako nefajciar to nemozes pochopit (nic v zlom)...
predstav si, ze si vzdy vecer das napr. cokoladu, kavu apod. a je ti prijemne, vylozene nohy a vsetko ti je ukradnute :wink:
ale neda sa to vynahradit nicim inym... je to naozaj zvlastne. Ale ja vravim, ze zavislost na cigaretach je len v hlave. Keby cigarety neskodili a nesmrdeli, tak urcite fajcim nadalej, lebo je to prijemne :slight_smile:
ale verim, ze uz fajcit nezacnem, teraz preto, ze chcem babo, potom ho budem mat a pri detoch fajcit urcite nebudem!!!

jeeeeeeeeej, ja idem umyt stresne okna!! :slight_smile: teraz mi to napadlo, lebo po tych dazdoch su v hroznom stave a teraz sa to aj oplati ked je tak krasne :slight_smile:
12. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok