• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
ahoj sinderelka, vitaj medzi nami... verim, ze coskoro sa budes tesit z tehu. A ak sa smiem spytat, preco Vam lekar nutne nariadil babo??
petuska... hrozne teplo, ale uzivam si ho, od pondelka ma zase prsat a ochladit sa :frowning2:
12. jún 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa to je paradny vyrok :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose sak som hned musela dat like :grinning:
12. jún 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahojky, dakujem za privítanie. No s tým bábom to bolo, tak že po oprerácii, ked mi zistili rakovinu, som si mala vybrať bud 2 detičky hned za sebou alebo chemoterapia a už nikdy žiadne detičky. Tak sme sa rozhodli pre prvú variantu. ale sme chceli s drzhýám počkať kym bude malý trošku väčši. každe 3 mesiace chodím na kontrolu na onkologiu, naposledy som bola v marci, a elkár povedal že v júni už musím byť tehotná, aby sa to nevrátilo. no bohužial snažíme, snažíme a výsledok nieje, a na kontrolu idem vo štvrtok :o(
12. jún 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sinderelka131 asi bude problem v psychike, ja si to teda myslim, lebo podla mna si pod strasnym tlakom :cry:
12. jún 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly no ved ja som si to tiež myslela, len ked si predstavím čo bude zasa lekár stvárať, to je hrozné niečo. No ale potom budem mať zasa 3 mesiace klud, dovolenku... no len sa modlím že sa to podarí
12. jún 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sinderelka131 nejak sa musis v prvom rade odreagovat, neviem ako sa na to da v tvojom pripade zabudnut, ale uvolnit sa, nejakym zazrakom skusit na to nemysliet.... vies kedy mavas ovulku?? :unamused:
12. jún 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly , snažím sa nato nemyslieť, lae je to ozaj ťažké, navyše ked kde sa pozriem tam je sama tehuľka :wink: , a to nehovorím ani o tom, že aj sestra bude ať bábo :slight_smile: . Ovulku by sommala mať následujúce dni, pokial som to správne vyrátala :slight_smile:
12. jún 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :sweat_smile: mozem sa pridat a pokecat k vam? Mata :slight_smile:
12. jún 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mg25 Ahojky, samozrejme pridaj sa :slight_smile:
12. jún 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale po starom, dnes mam poslednu tabletku klimonormu a potom uz len cakat...minuly mesiac som dostala mrchu na 4 ci piaty den po vysadeni...tak do piatku cakam co bude
13. jún 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne rano :slight_smile:
oknosmas drzim palce aby mrcha neprisla :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby.............tak ako sa mate???vikendujete tak ako sa patri???nic nerobenim???
13. jún 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelu vam prajem :slight_smile:
oknosmas, no proste paradny graf, tak ho "neskaz" :wink:
peti, ano, prisla som z prace, navarila a uz to bude len to nicnerobenie - vymyslame, kam pojdeme po obede :sunglasses:
a neverim tomu, ze uz nemrchujem - ms tri dni ? :confused:
13. jún 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: ...tak po dlhsej odmlke sa tu medzi Vami opat hlasim :wink: ...mala som trosku horsie obdobie po tom vsetkom, ale asi uz konecne svita na lepsie casy...bola som v maji na hematologii (najskor som tri mesiace cakal na vysetrenie) a vysledky budu az v auguste (takze dalsie tri mesiace)...,ale dr. mi povedala, ze ak by som dovtedy otehotnela, tak preventivne dame injekcie na riedenie krvi...tak sme si povedali, ze uz to nechame tak, ako to ma byt...a kocky, ms mi meska a vcera som si robila testik :dizzy_face: ...vyzera to tak, ze opat sme otehotneli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len mam hrozny strach sa zacat tesit...zatial to viem len ja a manzelik a rozhodli sme sa, ze to nechceme este nikomu hovorit...tak som musela prist opat medzi Vas :slight_smile:
13. jún 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, willi, mam husiu kozu .... strasne silno budem drzat palce, vsetko dobre dopadne :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
13. jún 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ahoj, tesim sa spolu s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to krasny zazrak a verim, ze tento krat to dopadne dobre a o chvilu budes drzat zdrave babatko v naruci :slight_smile:
maj bol plodny :wink: mame tu 3 nove tehulky :slight_smile: plus teba :slight_smile:
luga 3 dni mrcha??? aj ja chceeeeeeeeem, ja mam dnes dost silnu :angry:
13. jún 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, black :slight_smile: dakujem Vam...a Vam sa ako dari? Luga, Vy sa teraz nesnazite? Black a co Vy, ako pokracujete? Takze dalsie dve majove tehulky :dizzy_face: ...to je super...ako sa nam drzi Ninka? O chvilku bude mat uz synceka doma, ze? Ozi a stretko ste mali? Myslela som na Vas, ale absolutne som sa nemohla dostavit :unamused: ....joj, je to zvlastne, ale verim, ze tentokrat sa to podari dotiahnut do uspesneho konca :slight_smile:
13. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, tiez sa cudujem - to je prvykrat a mohlo by to tak zostat uz navzdy :grinning:
13. jún 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi :wink: ... nie, dala som si pauzu - kvoli hlave :grinning: nic nesledujem, netlacim na pilu, som zmierena s OU (tak na buduci rok)
stretavka nebola, lebo nikomu sa nechcelo nakoniec prist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, uplne Ta chapem...ja som tiez po tom prezila dost hekticke obdobie...ale presne ako pises, treba sa dat doporiadku a potom to pojde lahsie :wink: ...a teda stretko sa nekonalo...aj som rada, ked som tam nemohla byt s Vami :grinning:
13. jún 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi no my pokracujeme stale rovnako... mm prave dokonci 3. mesiac vitaminovej kury, tak tento krat ocakavam zazrak :dizzy_face: :grinning:
inak nic extra....
tehulky su: isabella, majuska, denne
a urcite to dotiahnes do uspesneho konca - a zaciatku :wink:
luga jasne, to je prijemne :grinning:
13. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi a aj ste sa nejako "extra snazili" alebo ste to nechali na nahodu?
13. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black...ja som tiez hned po potrate nasadila kuru z hlivy, a mam pocit, ze moja imunita sa polepsila :slight_smile: ...a vobec sme sa nesnazili, lebo sme si povedali, ze uz ziadne plany...a ze aj tak to tak rychlo nepride :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doprcic, ta hlava robi ozaj vela :slight_smile: .... no, som straaaaasne zvedava, co bude s nami - ja mam stale nejaky pocit, ze az v maji buduci rok budem tehu - neviem preco :sweat_smile:
13. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len neviem, ci ist najskor ku gynekologicke alebo na hematologiu...ku gynde sa mi zda este zavcasu a bojim sa, aby neskor nebolo ku hematologicke uz neskoro :unamused: ...ale asi zavolam cez tyzden gynekologicke

....luga ako pises, hlava je zaklad :grinning: ...a myslim, ze ked to citis az na buduci rok, tak to tak aj bude...asi este nie si teraz pripravena a potom si vychutnas naplno :wink:
13. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze pripravena nebudem asi nikdy :sweat_smile:
opustam vas, ideme sa cvachtat :slight_smile:
13. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kocky zehlit...pekny zvysok nedele :slight_smile:
13. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Willi gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!! velmi moooooooooooooooooc ti to zelam, nech to tentokrat bude v najlepsom poriadku :slight_smile: a urcit to aj bude :slight_smile: zatial drzim silnoooooooooooooooooo palceky :wink:
13. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok