• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ja tiez oblecko nekupujem cez net ... radsej vyskusam
14. jún 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vzdy pred objednanim pytam na miery a zatial mi vsetko sadlo, akurat som si objednala letne saty, sice ja a saty to nejde moc dokopy, ale tak kaslem na to, nebudem sa parit
14. jún 2010 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, a ten utz nemam nakoniec o 3, ale o 2, tak na mna myslite o 2 prosim vas :grinning:
14. jún 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi budemeeee :slight_smile: :dizzy_face:
14. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo :slight_smile:
14. jún 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak .............. myslime :slight_smile:
14. jún 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze na nakupovanie cez net ma kazdy svoj nazor ......... ja som bola zatial spokojna ........ aj ked raz som musela nieco vratit a bolo to v pohode :slight_smile:
14. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco jasne, kazdy ma svoj nazor, ale ja skor negativny... teda co sa oblecenia tyka :unamused:
bud to nebolo podla obrazka, alebo bol strih uplne na prd, alebo mi to nesedelo :frowning2:
14. jún 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black .......mne uz stihli poslat aj objednavku niekoho ineho :astonished: ......... najradsej nakupujem knihy cez net a tiez som si kupila digitalnu zrkadlovku, ktora bola o doooooooooost lacnejsia ako v obchode .......... nejake satocky :slight_smile: ......... ale ja sa rada flakam po obchodoch ........... takze mne je v podstate jedno kde nakupujem ci na nete alebo v normalnom obchode ....... jedina nevyhoda netu je dodavka ......... v obchode to mas zvycajne hned - co sa tyka oblecenia :grinning:
14. jún 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nerada skusam veci v obchode, takze aj ked tam idem, tak beriem takmer vsetko len tak bez skusania
14. jún 2010 o 10:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si este nikdy neobjednala nic z netu..iba manzel mi objednal parfem...
black... kde mas grafik?
14. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja celkovo nerada nakupujem, ale ked uz, tak si oblecenie musim vyskusat, lebo nemusi mivsetko, co sa mi paci, aj sediet
evit, a nemusis potom tie veci vratit? ci vzdy ti sadnu?
14. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga..ja neznasam nakupovanie :astonished:
14. jún 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, a ze zeny :grinning:
14. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ja som pravy opak... ja nakupujem tak, ze ak nieco potrebujem ..idem kupim..ak to nemaju neriesim to...
14. jún 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga este som nic nevracala, uz to mam v oku
14. jún 2010 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja nejako podobne... a potom den sa z toho este spamatavam :sweat_smile:
evit, tak to mas dobre
14. jún 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c ahojte baby...dnes som dako neskor zapla net....ako sa mate???dnesny den mi ide dako rychlo..........zda sa ze ovu este nebola.......tak hadam zajtra to bude 14 den... :wink:
14. jún 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: ahojte babulky, tak dnes som uz objimala zachod, ale len objimala , snivalo sa mi, ze som videla uz ultrazvuk a bol to chlapcek, tak uvidim, ale nejak vnutorne citim, ze vsetko bude fajn. Aj ked som isla k doktorovi v piatok , mala som predtym sen, ze je vsetko v poriadku :slight_smile:
14. jún 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 neboj vsetko bude ok......... :slight_smile:
14. jún 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 vsetko bude ok, neboj :grinning:
no baby, ja som uz po obede, za chvilku idem z roboty, dufam,ze sa sem este dnes dostanem, aby som vam povedala, ako som dopadla.... :grinning:
ste zlatunke, ze na mna budete mysliet :grinning:
14. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, uz sa to blizi :slight_smile:
vrabcek, super, bude vsetko ok :slight_smile:
14. jún 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga....no hadam hej..........no vsak uvidim zajtra
14. jún 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ......... jeeeeeeeeej takze nie som sama, kto neznasa nakupovanie, tak baby ja uz som po obede a teraz by sa zisla aj nejaka siesta :wink:
14. jún 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek ......... urcite bude vsetko ok :slight_smile:
14. jún 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny zvysok dna vam zelam ... adi, este raz, uzite si drobceka a dufam, ze sa ukaze, koho v tom brusku nosis :wink:
14. jún 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby...citem ze tu preberat eoblecenie....ja som si konecne dneska kupila 3ú4 gate a jedny leginsy.tak som vytesena....mam aspon nieco...
14. jún 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stale to tu menia... aby si clovek stale zvykal na novy dizajn :frowning2:

@katka.he ahoj :slight_smile: ja mrchujem... :wink: ale grafik je tu ak chces vidiet :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

@luga krasny den :slight_smile:
14. jún 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tym dizajnom to je sila :grinning: :slight_smile: :grinning: ............
14. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby...no prekvapenie sa nekonalo.....mame proste hanblivca v brusku..... :slight_smile: takze pohlavie nevieme,ale nevadi, lebo inak bolo vsetko ok :grinning: a ze podla utz zodpovedame 20tt.+2, to znamena, ze sme o 6 dni vacsi!!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok