• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
dobre ránko
15. jún 2010 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :slight_smile:
15. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2010 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas :unamused: ..ale co uz
15. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko:
davam graf
ide hore uvidime :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
15. jún 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne zibi len tak dalej... :wink:
15. jún 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka...evitka....zibi...ahojte :grinning:

@zibi no ukazkovy graf :grinning:
15. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas:nevesaj hlavu..ved mozes byt tehotna..mas vysoke teploty..a pozri..si len 12DPO tak co ...ved zeny si robia test.az ked im vynecha mrcha..nemoze ocakavat 100perc. vysledok pozitivneho testu ked ti nevynechala menstruacia. :fearful: niektorym babam vyjdu pozitivne testy dokonca az tyzden po vynehcani menzesu a niektorym vyjdu pozitivne uz vtedy ked este nedostali menzes .tzn. ze 10 DPO tak neboj...nechaj to tak uvolni sa a uvidis..ked to vyjde budes rada a ked nie tak to budete riesit..dolezite je ze sa daco zacne diat..
neboj bude ok..raz to musi vyjst.. :slight_smile:
podla mna je zbytocne si robit dobredu testy...najvacsiu istotu a ani vtedy to nie je iste ze bude vsetko ok, naj istotu mam ked ti vynecha mrcha..kopu bab malo pozitivne testy pred mrchou a mrcha dosta.. :confounded:
15. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... to je rano :angry: z nasej strany su do BA strasne zapchy teraz... tak som si to chcela obist a v Dubravske som dostala defekt!!! Pred chvilou som len dorazila do prace :unamused: som hladna, bez kavy a nervozna!!
teraz mam na aute take male skarede koliesko :unamused: :grinning:
este ze mam takeho zlateho mm a prisiel za mnou a vymenil mi to koleso...
zibi drz sa :slight_smile:
oknosmas :frowning2: skoda... ale iui mozno na prvy sup zaberie a budete sa tesit :wink: :dizzy_face:
15. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak:ze ukazokvy..ukazkovy bude ked mi prinesie // :grinning:
15. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule zatial sa lucim dojdem poobede cmuk :astonished:
15. jún 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesny pupek
15. jún 2010 o 09:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka no teda....paradne brusko :grinning:
15. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak heh dakujem
15. jún 2010 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka aj ja sa zase musim pofotit, trosilinku sme sa zvacsili...aj ked sa ma kazdy pyta, kde mam to babo schovane :grinning:
15. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no ja mam zas brusko riadne, ale kila nepribudaju, tak vsetko ma Oli
15. jún 2010 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka vy ste sa tiez dost neskoro dozvedeli, ze to bude chlapec,ze? :grinning:
ja som sa od minulej poradne nevazila...ale ked si vezmem, ze vcera mi na utz povedali, ze male ma cez 300g, plodova voda je okolo 400ml + placenta + zvysenie objemu krvi v mojom tele, tak mi z toho kila nezostava na mna tiez nic moc....chvalabohu :grinning:
15. jún 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ano v 26tt+1....mne dnes nabehol novy tyzden, tak som sa aj vazila a +4,7kg....ja sa snad ani nad 5kg nedostanem
15. jún 2010 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka a to vam na 3D povedali? :grinning:
+4,7 kg....klobuk dolu :grinning:
@blackrose tak to mas uzasneho mm, ze ti prisiel rychlo na pomoc...ja by som si tiez pneumatiku nevedela vymenit :grinning:
15. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja sa radšej vobec už nevážim... :grinning: Začala som piť čaj z malinových listov na prípravu pôrodných ciest, ale neviem neviem či v tom budem pokračovať, tvrdne mi z toho brucho a cítim sa po ňom zvláštne,tak aby mi nerozbehol pôrod náhodou, asi ho ešte na týždeň odložím... :wink:
15. jún 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera, ako sme boli na tom utz, to sme boli v tom Cegyse, kde robia aj IUI...a predo mnou isla jedna tehulka na utz a ona hovorila,ze otehu po IUI, ze uz je v 13.tt a ze na prvy raz sa im podarilo a nebolo to nic hrozne!!! taka bola vysmiata :grinning:
15. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 caj z malinovych listov pomaha pri priprave na porod? to som nevedela....
15. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi na iui by som isla hned, keby nam to niekto chcel urobit a tiez by som potom bola vysmiata keby sa hned zadarilo :grinning:
15. jún 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2010 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malinik som pila aj ja pri Adamkovi a bolo mi to naprd, kedze bol cisarsky, ale homeo mi velmi pomohli tak tie budem uzivat aj teraz
15. jún 2010 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, tak som vas prisla poinformovat a mam veru krasnu spravu :dizzy_face: :dizzy_face:
Vyzera to, ze moja objednavka prisla na rad a s pomocou IVF sme sa dopracovali k //.
Robila som 2 testiky s odstupom 2 dni a ciarocka zosilnela. Mam taku radost :slight_smile:
15. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mony80 super, gratulujem
15. jún 2010 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony hrozne sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mam z teba (z vas) obrovsku radost :dizzy_face:
prajem Vam vela vela vela zdravicka a stasticka, aby ste mali pri sebe o chvilocku zdrave babatko :slight_smile:
15. jún 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dievcata, pri nasich genoch nas este cakaju velke vyzvy, ale prvy krocik sme zvladli a musime mysliet pozitivne.....
Blacky mozes prilezitostne updatovat tabulecku :wink: :wink:
15. jún 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok