• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@blackrose ked uz menis tabulku, mozes mi zmenit TP na 6.11.? :grinning: dakujem :grinning:
15. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, dievcata :slight_smile:
mony, gratulacie :dizzy_face: a pevne verim, ze budete zdravucki a dotiahnete to do zdarneho konca .... juuuj, ale pribudaju tie tehulky :slight_smile: ... zachvilku tu zostanem sama :sunglasses:
oknosmas, nezufaj este, vsetko moze byt inak,ako to teraz vyzera
zibi, som rada, ze opat splhas :slight_smile:
15. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak opravene :slight_smile: a uz som zacervenala aj willi, len este TP mi tam potom povie
15. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ahoj :slight_smile: neboj, budeme spolu :grinning: tento mesiac tehule :wink:
15. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, black .... :grinning: ja ti neviem, akosi sa na to necitim :wink: .... ale 14(tehu) ku 11 (netehu) je veeeelmi dobra bilancia uz a ide to "supom" :slight_smile:
15. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga jasneeee :slight_smile: vyzera to krasne a tento mesiac to ide naozaj supom :slight_smile: ved konecne!! ked to prvy rok stagnovalo...
citit sa na to nemusis :grinning: hlavne ze v july budeme tehu :grinning: :dizzy_face:
15. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vravis :wink:... zeby som ti zacala verit? :grinning:
a nemusis byt dnes dlhsie v praci, ked si mala tu "nehodu"?
15. jún 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala by si mi zacat verti :grinning:
nie nemusim :wink: ja mam v pohode pracu :slight_smile:
15. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky...mony tich gratulation aby sa nezakriklo....a potom ked bude 100% potvrdene bude aj gratulation hlasna... :slight_smile:

baby viete co sa mi stalo?no rano si sedim v kuchyni a ranajkujem...poskrabala som si stehno a ja ze ty kokso odskrabla som si znamienko!! no zbledla som...krvi by ste sa mi nedorezali...a kuknem lepsie a to som mala kliesta...utekala som za mm nech mi to vyberie.tak aj vybral ale preco ja by som mala take stastie kusok mi tam ostal.tak obliect sa a sup k dr.na chirurgii mi to potom vybrali a o tri tt mam ist na krv...ze antibiotika mi nemozu dat.a to som chcela dneska len vegetit na balkone.... :angry:

a vy ako?
15. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, tak si ma prehovorila :sunglasses: :grinning: ... fajn, sa mas, aj ja by som chcela :slight_smile:
mati, ahoj :slight_smile: .... juuuj, tej havede je vsade plno, hnusne
15. jún 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ahoj.... no pekny zazitok si dnes mala :unamused: predbehla si aj moj dnesny defekt :frowning2:
verim, ze budes ok... ved kolko ludi si kliesta vyberie a ani k dr. nejde
15. jún 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ale vies keby som po lese chodila tak ok,ale ja som sedela pod slnecnikom v sob aj v ned a mm kosil a robil taku ohradu..a ja som sa na neho iba kukala...do travy som ani nesla,
blackja som radsej sla pre istotu... :slight_smile: a tebe sa co stalo?pisala si to dakde?idem vas precitat
15. jún 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 tak tomu hovorim pokazenie pekneho dna...takeho kliesta.... :angry:
15. jún 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, no jasne a hlavne ked ti tam kusok zostal, to treba!
no ja som dnes prisla do prace az o pol desiatej, lebo som rano dostala defekt... taka som bola vytocene :angry: a hlavne to bola aj moja nepozornost, lebo mi zazvonil mobil a ja som trosku odbocila z cesty na obrubnik :unamused: nebol tam ziadny volny pas, rovno obrubnik a stacila chvila nepozornosti a bola skoda 100 eur na gume :frowning2:
ved preco by som len tak nevyhodli 100 eur, no nie? :angry:
luga :slight_smile: som rada
15. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som lezala na tom stole a ako mi ho vyberali,tak som si hovorila ze ja nie som predsa nejaka,,babovka,,ved to neboli (to som si hovorila preto ze sestricka drzala skalpel v ruke) ze vsak porod musim zvladnut, aco tu po jednom kliestovi,no nie? :slight_smile:
15. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ano uz som citala co sa ti stalo..rano si to opisovala...ved stane sa...ale nepotesi....moj mm mi vcera oznamil ze treba vymenit olej v aute a filter...a ja ze a kedy uz bude konecne na rade kocik???????a on ze vsak je este cas....a ja este nemam ani pokupene veci ani zbalena nie som...a on mi tu ide rozpravat o oleji do auta...no nenasere vas to!! :confused:
15. jún 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 aj mna by to nastvalo :grinning: ja som si vydupala,ze kocik objedname v septembri :grinning:
no nic, idem ja domov, uz ma to tu nebavi :grinning:
zajtra idem na skolenie do BA (vlakom :grinning: ), tak sa uvidime az stvrtok :grinning:
majte sa krasne!
15. jún 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, myslela som,ze uz ma to nebavi v robote :grinning:
15. jún 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu mas stastie ze si sa opravila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ok stastnu cestu zajtra....pa a pekny dnik
15. jún 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati viem o com hovoris... my sice nemusime kupovat kocik, ale tiez je vela veci stale potrebnych... :frowning2:
adi krasny den :slight_smile: a zajtra sa zastav na pokec :grinning:
tak aj ja padam, majte sa tu krasne babule :slight_smile: paaaa
15. jún 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black uz aj ty ides? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: tak paaaa
15. jún 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ........... tak to je goooool :wink: , najprv ten kliest a potom aj mm s tym olejom ............ ja by som si povedala "no nezabijes ho? :grinning: "
@aduliak ......... prijemne skolenie :slight_smile:

@blackrose ........ ahoj :wink:
15. jún 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ostal tu este niekto???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
15. jún 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu!!!!!!!!!!!!!
15. jún 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka .............. jasne
15. jún 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takze nie som sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. jún 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :neboj ani ja nie som tehu vobec..
hej splham
15. jún 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a s tou kockou1 tu co riesite... :slight_smile:
nevsimat si...to
ved mi predsa vysielame do vesmiru tuzbu..treba mysliet na to co chceme...ved ako to potom mozeme dostat, ked na to nebudeme mysliet?a tuzit po tom? :wink:
15. jún 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ten futbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostat bol v poslednych 30sekundach mozeme len my dostat..ja nechapem ha ha :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth:
15. jún 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..poradte ake otazky by ste dali do dotazniku o rozvode?chcem to dat detom na strednych a zakladnych skolach..
15. jún 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok