• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
@blackrose ........ len skoda ze na zlepsenie kvality treba tak dlho cakat
17. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco no ich vyvoj tolko trva.... nie je to ako s nasimi vajickami... ale tak dufam, ze nam stacia vitaminy a pomozu nam... lebo inak uz by nepomohlo asi nic...
17. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose .......... teraz som tak surfovala po nete ....... ako zlepsit kvalitu a niekde pisu o sexe kazdy den a hned na dalsej o abstinencii, kto ma tomu rozumiet? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......

tu su linky
http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/kazdodenny-sex-zlepsuje-kvalitu-spermii.html
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2480-Rezne-spomaluju-spermie-ovocie-im-pomaha.aspx

no a potom BABO RAD :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pridala som foto svojho mega bruška... :slight_smile:
17. jún 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2010 o 14:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@evitkamalicka ďakujem :slight_smile:
17. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no to je pravda :slight_smile: ale mne to povedal kardiolog nie gynekolog..povedal ze keby som napr. bola tehotna..lebo ja mam problemy s tlakom ..tak nemam brat nic ziadne lieky.iba na ten tlak..ani vitaminy nic.a vseobecne je zname..ze ak sa to prezenie s doplnkami tak sa rodia vacsie deti. :grinning: :dizzy_face:
17. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ja som tiez pocula..ze astinencia sexu nie je dobra.ze ked je dlhsia ako pat dni..tak spermie stracaju kvalitu..ze sa obnovuju za tri dni tak naj je sexovat kazde tri dni aby muz nemal dlhu prestavku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no teda ani ja fakt neviem kde je pravda...niekto sexuje kazdy den a zadari sa ..niekto ob den..ale ja by som cez ovu neriskovala.a treba snazit kazdy den a hovoto.. :wink: pri tom nasom stasti holky.. :wink: :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ja som sa uz takychto clankov nacitala kopu... a davam na svoj vlastny usudok a chut na sex :wink:
nina krasne brusko a vobec by so nepovedala, ze si tolko vela pribrala :confused:

@zibi jasne, ale toto je iny pripad... aby sa mm tvorili spermie tak sa musia dopovat vitaminmi! :wink:

a aha co som nasla: "Množství spermií je důležité také proto, že k průniku spermie do vajíčka je nutné dostatečné množství velmi důležitého enzymu z hlaviček spermií - akrozinu. Teprve tisíce spermií (asi 50 000), které dosáhnou okolí vajíčka, jej poskytují dostatečné množství."
Takze nestaci aby jedna spermia prisla k vajku... musi ich byt niekolko tisic! Ale len jedna to vajko oplodni... :confused:
17. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 krasne brusko :grinning:

@zibi ja ked som otehulkovala (uplne nahodou, lebo mm chodil na tyzdnovky a ja som z toho bola zufala :grinning: ), tak sme spolu boli iba piatok, sobotu a nedelu a podla dr bola ovulka sobotu......
17. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 veru to absolutne nevypada na 19 kg!
17. jún 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jaj ale u chlapov je to ine.. :grinning: ja osm hovorila o zenach hi hi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no moja hej...ja som len reagovala na tie clanky o spermiach co tu boli xi xi..ono je to asi individualne..kazde telo je ine..a kazdpoadne..otehotnenie je v dnesnej dobe velky zazrak a velke tajomstvo :fearful: :sweat_smile:
17. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a ja zase o muzoch :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic krasky, padam ja z roboty....majte sa krasne :grinning:
17. jún 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny den adi :slight_smile:
17. jún 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak aj ja uz odchadzam, majte sa krasne, zajtra sa vidime :wink:
17. jún 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa black idem aj ja..uz tu asi nik nie je :slight_smile:
17. jún 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto??? :slight_smile:
17. jún 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nik :frowning2: papa zajtra :wink:
17. jún 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tu asi nikto nie je, co?????? :frowning2: ......... tak sa ozvem zajtra
17. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ...tak aj ja :grinning:
17. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy sa tu vsetky bavite same so sebou??? :grinning:
mozno keby ste sem vsetky nechodili len na skok, tak si aj pokecame :wink: :grinning:
17. jún 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black samomluva :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som zjedla kopu melonu a pripadam si ako tehotna :grinning: :grinning: :grinning: aspon chvilku :sweat_smile:
17. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha.............mrchovske chute mas?? :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si dnes po praci porabala??
17. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola po mm a sli sme na navstevu ku kamoske trosku skecnut je na materskej a teraz sme doma a v tv ako inac nic nedavaju tak ja na nete a mm sa hra na pc... brm brm auticka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz skor pomrchovske :grinning: ale to skor mm mal velku chut na melon, ja som sa len pridala :wink:
ja som po praci bola u mamy, nabalila mi zemiaky, salat a hrasok :slight_smile: a potom som robila veceru a tak sedime pred telkou... teraz idem este kozmeticke na laser...
aj my sme obaja pri pc :grinning:
ok, tak uz musim, o 21.00 tam musim byt, paa a pekny vecer :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok