• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

12. januára 2017 
to je fajn, dobre vediet :slight_smile: ... milujem tieto sisi nalady - aj ked ludia okolo mna potom na mna tak cudne pozeraju :grinning:
6. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby :grinning:
6. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning:
6. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj majuš... ako? :slight_smile:
6. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ta bavi este merat? ja uz by som sa na to vybodla :slight_smile:
6. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja stále neverím... :wink: Ale už verím... Asi to bola posledná teplota... :slight_smile:
6. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, vlastne takto sa kazde ranko potesis a s dobrou naladou sa lahsie vstava :slight_smile:
6. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte, tak ja som zacala merat :grinning:
zaregistrovala som sa ff ale zabudla som hesla :grinning: takze, iba sa chcem opytat, stale meriam o 4,30 rano :grinning: teraz mam stale teplotu 36.4, ale skusila som dnes rano o 9am este som spala a ukazalo mi 37.1 takze to je normalne ze teplota je inna cely den???? preto musis merat o tom istom case??? dobre som to pochopila ??? :wink:
6. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veľmi dobre si to pochopila... :wink:
Luga presne si to vystihla.. :grinning:
6. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, tak predsa si sa na to dala :grinning: ... a pochopila si to dobre, treba meriat vzdy v tu istu hodinu, ja som zo zaciatku tiez skusala merat pred zobudenim, co bolo vzdy inokedy a hadzalo mi to rozne hodoty, hore-dolu...
6. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hesla si ja uz radsej pisem do debilnicka, lebo tiez som zabudala :grinning:
6. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale už som skončila s meraním... Už mám graf v albume ako víťazný... :wink: Ja určite snívam... :wink:
6. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesnivas...zijes krasny sen :wink:
6. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, moj muz ma na to nahovoril :grinning: myslela som ze bude vraviet a take blbosti a on ze jasne meraj aspon budeme vediet kedy mame pracovat nad malym :grinning: a tiez som myslela ze bude frflat ked tak skoro rano budem merat :grinning: ale nie este mi podava aj teplomer :grinning: :grinning:
asi fakt chce hrozne to babatko :grinning:
6. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jéééj majuš, to je super... :wink: Váž si mužíka... :wink: Ten moj mi za to nadával... Dokonca včera mi vynadal,že vie presne kedy sme ,,zamiesili,, a že mu je z toho špatne :cry: (lebo to som ráno zmerala, á ovulka a budila som ho...) inak by som ho ráno nebudila, takže on to berie tak,že som ho len využila... :unamused:
6. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina88, jeeej, gratulujeme k super správe....tešíme sa s tebou :wink:
6. nov 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies nina, ja od toho svojho stale pocujem ked dojde mrcha, ze je s nami nieco zle?? :angry: to som sa nastvala a rozhodla merat a nieje to az take zle ak ta druha polovicka podporuje :wink:
smial sa lebo som mu povedala ako nahle najdem stupajucu teplotu to sa na neho o tej 4,30 vrhnem :grinning: :grinning: poviem ze neprotestoval , ta myslienka sa mu hned zapacila :grinning: :grinning:
nina a neboj on ma asi iba zle dni :wink: chlapi take dakedy maju?? :wink:
6. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veď hej maji... :wink:
6. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj mily to nijako nekomentuje, len povedal, aby som dala vediet, kedy sa ma snazit :slight_smile: a ja som to doteraz tiez velmi nevedela, lebo mam tu smolu, ze ziaden "egg" hlien nemam :frowning2: ... inak majus, ked ti uz stupne t, tak je to trosilinku neskoro snazilkovat, lepsie je predtym den ...
6. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ale problem je ze ja netusim kedy mi zacne stupat :grinning: este sa nepoznam toto je moje prve meranie a dufam ze aj posledne :grinning:
6. nov 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Majuš práveže keď ti náhle klesne je super to využiť... :slight_smile: Ja som podla teploty vždy vedela,že mám ovu... :wink:
6. nov 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemali sme sexik uz asi 3 dni, to mi mm povedal ze len co pride to uz dlhsie nevydrzi :grinning: tak uvidime :grinning:
6. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
koľký deň si?
6. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto je moja 3 teplota, mala som 36,5, 36.4, a dnes tiez 36.4, takze neviem co ma caka, ale chcem si overit, ze ak ma picha vo vajecniku v strede cyklu ci to je ta ovulka :grinning: teploty by to mali potvrdit :grinning: a aby ako sa tu vklada ten ff, lebo nemam tusenie, uz som sa nasla v ff :slight_smile:
6. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jasne, vestcov je malo :slight_smile: ... ale myslim, ze to odsledujes pri tomto merani ... ako som aj ja zistila svoje priznaky ovu ... a potom to uz pojde ... alebo hadam ani ozaj nebude uz musiet ist :slight_smile:
a ktory den cyklu si?
6. nov 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina dnes som 11 den cyklu
6. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako sa vklada to ff, lebo nemam tusenie??? :unamused:
6. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis si vytvorit svoju "home page" a potom sem nakopirujes jej adresu
6. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naľavo v stĺpci máš sharing,home page set up a tam budeš mať taký link a cez ctrl c a ctrl v to sem hodíš...
6. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok