• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
veru, mozno, ale naskok je to najlepsie ... ja po praci som este nic nestihla robit, len sme boli nakupit
s tym melonom to skusim aj ja - len by som aspon tri musela zbodnut
17. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty brdo tak neskoro ku kozmeticke??no mne by sa teda uz nechcelo :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga preco az 3?? :wink:
17. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktovie ako sa ma maja na dovolenke a co nove ma vrabcek
17. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez koncim zajtra rano som tu ako na koni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem asi spat
17. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska, pretoze nie som chuducka, takze jeden melon na mne vidiet nebude :wink:
majuska sa ma isto bajecne - ved nam porozprava :slight_smile:
majte sa - dobru .... tak skoro spat :confused: a tak neskoro ku kozmeticke :confused: ... :grinning:
17. jún 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som uz spat.... luga urcite by ti nebolo treba 3 melony!.... mne stacil aj tanier melona a to nie je vela!!! A uz som mala nafucane brucho :grinning:
no moja kozmeticka ma vola na laser vzdy ked ma nejaku medzierku... uz som si zvykla :slight_smile:
luga a ty nevies co chces :wink: bud je skoro, alebo neskoro :wink: :grinning:
17. jún 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....ja som tu prva :grinning: :grinning: :grinning:
aj ja som vcera zjedla stvrtku melona a celu noc som behala na vecko :grinning:
18. jún 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2e1a7c bre rano baby....tak uz mi oznacilo aj ovulku no ale neviem ci mam verit ked u doktora som bola 16.6 a tam mi povedal ze mam ovulku ten den.... :unamused:
18. jún 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 tak si ma nakoniec predbehla :grinning:
18. jún 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
idem vam hned na ranko urobit chutky, vecer som piekla tvarohovo-ovocnu k dnesnej kavicke a muzik si uz rano jeden kusok uchmatol :grinning:
18. jún 2010 o 07:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 skus si zadat aspon hlien na 16.6. a malo by ti ovulku presunut, teraz len podla teploty to vychadza na 15.5. ..... ale je to prerusovane...
18. jún 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka tak ty nam robis chute hned z rana???? uzasne vypada mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning:
18. jún 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak heh no troska treba aj to :sweat_smile:
18. jún 2010 o 07:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ked som tak urobila tak mi ciary uplne zmizli ale vsak naham to tak..........a uvidime
18. jún 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka to sa ti chcelo este vecer piect???nastastie nemam chut na sladke tak sa mi slinky nezbieraju :grinning: :grinning: :grinning: no a dnes idem zas so psom k veterine este 1 davku injekcie lebo este kriva ach jaj aj s pliagou kliestovou :angry: :angry: :angry:
18. jún 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja rada peciem, takze nemam problem aj o polnoci :sweat_smile:
18. jún 2010 o 07:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na nemeckej stranke pre istotu nevyznacilo nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka..........no mala by som si brat steba priklad.......ale ja a pecenie je katastrofa.....vsetko skonci v kosi :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2010 o 07:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja radsej varim ako peciem....joj evitka, slinky sa mi zbiehaju :grinning:

@petuska123 asi ho myli ten dnesny pokles teploty....
18. jún 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka -jeeeej krasnaaaa,prosim posli mi receptik na tortu, tusim ju spravim dnes aj ja :wink: , si mi dala dobru inspiraciu, lebo uz fakt neviem co stale piect.
18. jún 2010 o 07:32  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic utekam varit, dnes varim 3 jedla kedze dojdu nasi, mamine, mne a mm zapekane stavnate rezne, otcovi masko na prirodno kedze ma pred kontrolou dietu a malemu spenat, aspon ze vecer som este stihla uvarit fazulovu polievku....tak sa majte a pekny vikend keby som sa uz neukazala
18. jún 2010 o 07:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka ty si super sikulka.... :grinning: a ja trcim v robote :unamused:
18. jún 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak,,no asi hej.........neviem co zrazu kleslo :angry:
18. jún 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne rano :slight_smile:

@petuska123 podla mna bola ovu 15 dc... lebo az tam ti teplota vystupila nad vsetky predchadzajuce teploty
ty vies svoje a ff nech sa pletie o 1 den hore dole :wink:

@evitkamalicka mne chute nerobis, ranajkujem kolacik :grinning:
18. jún 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka waw, evitka, keby si byvala blizsie, tak si dam u teba piect nejaku tortu urcite, uuuuzasne :grinning:
inak dobre rano baby, dnes mi uz druhy den nie je zle, ale za to mam nadchu jak slon a skriabe ma v hrdle a aj som si vcera davala kvapky do nosa, ale som zistila, ze take nemozem, tak teraz len trpim :confounded:
18. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ahoj :slight_smile: to je super, ze uz ti dva dni nie je zle :slight_smile: len nech to uz vydrzi
kup si tie kvapky s morskou solou, tie podla mna mozes... alebo nejake detske
18. jún 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose kamaratka mi vcera nieco poradila, ona studuje chemiu, tak som si este checkla pribalove letaky aby som si bola ista a idem zobudit muzicka a poslat ho do lekarne :slight_smile:
18. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam inak pocit, ze tusim kazda tehulka je na zaciatku chora... :unamused:
18. jún 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose heh, veru, najprv hormonalne zmeny, prsia bolia, je ti spatne, potom si zasa chora, krasa :grinning:
18. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok