• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@aduliak zibi ti asi nieje alebo testuje :grinning:
18. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no a za chvilku nas zabije pozitivnym testom :grinning:
18. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo dobre........... :confused: sokovane by sme ostali ze sa dala nahovorit :wink:
18. jún 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa koncim :dizzy_face: vecer sa mozno zastavim
18. jún 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 maj sa krasne :grinning:
18. jún 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@aduliak velmi pekna supravicka :slight_smile:
18. jún 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby...mam 17 rokov a vcera mi gynekolog potvrdil tehotenstvo. stalo sa a nikto z nas to nechcel napriek tomu sa tym obaja budeme musiet prehryzt. najprv som si myslela ze sa obesim no potom som nasla tuto stranku a iba ked som videla nazov tejto temy velmi som si zelala aby sa to podarilo aj kazdej z vas a snazim sa vidiet na svojom stave len pozitiva. tak vela stastia :slight_smile:
18. jún 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska ty sa mas :slight_smile: ja este neviem kedy koncim, musi prist pre mna mm, bol na skuske, tak neviem kedy sa ku mne dostane... ide z Trencina... :unamused:
18. jún 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak ahoj :slight_smile: prajem ti aby si bola so svojim babatkom velmi stastna a ber to ako obrovsky zazrak, lebo je nas naozaj vela, ktore po babatku tuzime a zial zatial nam nebolo sudene...
som rada, ze si uz zmenila nazor a nechystas sa kvoli tomu obesit... ak sa chce, tak sa vsetko da vyriesit a nina od tialto z temy bola tehulka v 16-tke a uz teraz caka dalsie babatko :wink: pozri si jej blog :slight_smile:
18. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ste tu?
18. jún 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mi sibe?jasne ze ste tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a mozem sa ta opytat ako dlho sa uz snazite???
18. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak ahoj...vitam ta....a dufam,ze uz vazne budes mysliet iba pozitivne na svoje babatko!!! :grinning:

@mata1001 caves tehulka....

@blackrose tak tvoj mm chodi do skoly do TN? :grinning:
18. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak rodicom ste to uz povedali? a veru, pozri si profil a blog nasej Ninky....aka mlada dvojnasobna mamina z nej bude :grinning:
18. jún 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no ahoj...ako sa mas?co porabas?ja prave rozmyslam ze si uz konecne dam veci dokopy do porodky...ale sa mi nechce....
18. jún 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak este nie ale oni nam pomozu...fest su v pohode
18. jún 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ja som este do 4 v robote...potom musim nakupit a pridu kamosky, co idu s nami zajtra na svadbu a musime darcek zabalit a podohadovat sa co a ako a kedy :grinning:
ja som si dnes vybrala supravicku na postielku :grinning:
18. jún 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak tak to je super! a vaz si svoje babatko, prihovaraj sa mu a tes sa na neho! :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jaj ty sa ides zajtra bavit !!!! zavidim....sice aj my mame oslavu ale len doma...
a aku supravicku?akej farby?ja som uz zacala nieco kupovat ale este nemam vsetko.ale keby sa aj nieco stalo tak zaklad mam a ostatne mm uz dokupi.
18. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ty sa svojmu prihovaras od zaciatku tehotenstva??? :grinning:
18. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 pozri.... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6562548&tab=10 pondelok si ju chcem objednat :grinning:
no...idem sa bavit, len neviem, do kolkej vydrzim, lebo uz o 8 som uplne kaput :grinning:

@moniciak ano.....vsak je to nas drobec :grinning:
18. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak je velmi pekna...aj ja mam baldachyn so zirafkami tiez kremovy...peknucky...no volaco mi hovor ze o 8 si kaput,ja kuknem panelak a uz zalomim...
@moniciak tiez vam gratulujem k babatku a neboj vsetko bude ok...len mysli pozitivne...zaciatky su vzdy tazke...
18. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ja uz aj cez Panelak zaspim! :grinning:
18. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 vdaka a ke to je zit s pocitom ze porod sa NEZADRZATELNE blizi???:slight_smile:
18. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak aj mne sa to stavalo v takom 5 mes...nevydrzala som ani do pol 8. :slight_smile:
@moniciak ked ti mam pravdu povedat,tak nemozem na to mysliet lebo sa bojim...kazdy mi rozprava ake to je,ako to vsetko boli...ale kazdy sme iny a kazdy to preziva inak...tak sa snazim na to nemysliet...ale z druhej strany sa uz aj tesim... :slight_smile:
18. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulka.....tak ako drobcek je hanblivy citam :grinning: ..zeby to bolo dievcatko :dizzy_face:
18. jún 2010 o 15:14  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniciak no my sa snazime teraz 20. cyklus... a nevies si predstavit aky je pre mna zazrak ked niekto otehotnie omylom na 1. sup :wink:
18. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moj gynekolog hovori ze je to vsetko len psychika...ak ste zdravi tak si len uzivajte sexik a nemyslite na to a urcite pojdes na ultrazvuk ako aj ja :grinning: drzim ti palce
18. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
titu, blahozelam k holke - tak predsa do stvorice :dizzy_face:
18. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok