• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
luga no joooooooooo....ale tesime sa vsetci a velmi....uz sa jej nevieme dockat :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak tatino bude mat 4 bambuchy :grinning: :grinning: :grinning: + jednu kralovnu :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 15:20  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titulienka no tebe gratulujem k babe :grinning:
a som fakt zvedava, ake prekvapenie v brusku mame my :grinning: asi sa kvoli tomu na 3D objednam :grinning:

@luga ahoooj
18. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi pri TN ale v CZ... Stary Hrozenkov.. :wink:
ok baby, tak mm je na ceste, idem ja, lucim sa, prajem krasny vikendik :slight_smile:
titu ahooooj :slight_smile: dlho si sa u nas neukazala, dufam, ze sa mas uzasne :slight_smile:
adi, aky dar ste kupili na svadbu? my ideme zajtra a nemame nic :sweat_smile:
@moniciak praveze my nie sme uplne ok... mm ma problem so spermiami... takze mi sa musime velmi snazit, aby sme boli prirodzeni tehu :slight_smile:
18. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ahoj :slight_smile:
my ideme zajtra zase na 50-tku ale oslava ako nasa svadba - 60 ludi!!
ok, fakt uz idem, majte sa krasne!!!! :dizzy_face:
18. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ano mame sa super ....tesime sa na sestricku..a tehulkovanie si uz len vychutnavame .... :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2010 o 15:24  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, pekny dnik - sme nepokecali velmi :grinning: ... a prijemnu zabavu
titu, aj ja by som sa veeeelmi tesila - bude to ako u nas :slight_smile:
18. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no jasneee kazde babo ci je to chlapcek alebo dievcatko je to dar :dizzy_face: :dizzy_face:....a my sme na nu tak dlho cakali aj ked 12.mes nieje az tak vela pre nas to bolo vela :slight_smile:..takze sa vsetci tesime :dizzy_face: :dizzy_face:

@blackrose papapppapaap
18. jún 2010 o 15:28  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi a co si myslis, ze mas v brusku - chlapceka, ci dievcatko, ci nemas tip?
18. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no dar.....kupili sme take velke starozitne drevenne auto -take ako nakladiak vzadu s vleckou....dost velke je a do vlecky davame 5-eurove bankovky omotane okolo korkovych stuplov a prichytene gumickou....toto vsetko musime zabalit do obrovskeho celofanu, ktory este nemame :grinning: a rano pojdem kupit kyticu....
18. jún 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mam tip na chalana :grinning:
@blackrose prajem ti krasny vikend!
@titulienka presne, je uplne jedno, ci je to diievcatko alebo chlapcek :grinning:
18. jún 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titulienka 4 bambuchy a 1 kralovnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dost dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak takze tipujes chlapceka :dizzy_face: tak to som zvedavaaaaaa
18. jún 2010 o 15:30  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titulienka aj ja....ak sa nam vobec niekedy ukaze...mozno budeme mat prekvapenie na porodnej sale :grinning:
18. jún 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a tehotenstvo zatial v poho, bolo ti dlho zle?
adi, mmm, pekne ... ja to vidim na eurace v pohladnici :sweat_smile:
18. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mozte peniazky rozmenit na drobne a napchat ich do pokladnicky :grinning:
18. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, tak som aj ja zvedava - juuuj, nech sa uz ukaze, hanblivka :slight_smile:
18. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... tak to som sa ta mala na dar spytat pred mesiacom, aby sme "nasetrili" drobaky :grinning:
18. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga bolo mi zle tak ze som nemohla nic do 12.tt a do 14 uz len sem tam.....od 15.tt si dokonale vychutnavam tehulkovanie :dizzy_face: :dizzy_face: ..zatial je vsetko ok az na to ze zacinam citi moje klby ..ach jaj zlate roky gymnastiky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..zanechali svoje .... :sweat_smile:
18. jún 2010 o 15:33  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj titu... Tak už to máš potvrdené,že čakáte bambuľku?? AKo??
18. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titulienka ja zacinam citit krize :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@luga no...my sme chceli nieco originalne, aby sme nedali len paniaze v obalke (aj ked aj take potesia, samozrejme :grinning: )
18. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, to si si teda riadne aj ty uzila, titu ... klby by mohli dat pokoj ... kolko si robila gymnastiku?
18. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 ano mam bola som vcera na usg a ukazala nam krasne kavove zrniecko :grinning: :grinning: ..niet co pochybovat :grinning: gymnastiku som cvicila od 4r. do 15.r a potom som trenovala deticky a tie da sa povedat , ze som prestala ked som bola s meli asi v 6.mes. :dizzy_face:
18. jún 2010 o 15:37  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titulienka ty brdo...gymnastka.....mne sa to strasne paci, asi preto, ze ja som taka baculka od narodenia :grinning:
18. jún 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ano je to krasny sport..milujem ho ale nikdy by som svoje dieta na to nedala ..proste teraz je vysledok toho vsetkeho ....klby a chrbtica ..strasneeee...je to drina ako kazdy sport....
18. jún 2010 o 15:39  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ja som bola leniva vymyslat dar, tak takto je to jednoduhsie a ked mam pravdu povedat, ja som bola tiez rada, ked nam dali prachy, akoby sme mali dostat nejake hovadinky .... ale zase moja kamoska chcela od kazdeho dar - nie prasule, ani elektro - aby mala pamiatku
18. jún 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No titu, aby si nebola ešte prekapená... :slight_smile:
18. jún 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok