Otehotneli ste s jedným vaječníkom? Akú máte skúsenosť?

yasmin
16. sep 2006

Caute baby, chcem vás poprosit, ak mate nejaké skusenosti s otehotnenim aj ked máte len jeden vaječník,napíšte prosim.Ja mam uz 8 rocnu dceru a otehotnela som s jedným vaj.Teraz sa uz tretí rok snazime o druhé, ale akosi stále nič.

zora256
7. sep 2012

@betina1984 Ahoj!
Tak potom super🙂Kiežby to podobne aj u mňaprebehlo,keby som bola tak rýchlo fit🙂

nanulik
7. sep 2012

ahoj, ja mám iba jeden vajcovod a podarilo sa. dr. mi vysvetlil že ked mám funkčné vaječníky (vdaka clostylbegytu) tak to vajíčko si cestičku nájde

nikola81
17. sep 2012

Ja som s byvalim manzelom nie a nie otehotniet, zisteny syndrom PCO + nepravidelny cyklus, po troch rokoch snazenia dva cykly IVF - neuspesne /oba skoncili potratom/. Nasledoval rozvod, s terajsim priatelom som 5 rokov s nim som otehotnela uplne normalne, no skoncilo sa mimomaternicovo, museli mi vybrat vajcovod. Uz by som prijala babo, idem mat 31 rokov...ale moje problemy pretrvavaju+bez vajcovodu mam mizive sance aj podla lekarov.

moon1979
17. sep 2012

s jedným vaječníkom aj vajcovodom na prvýkrát 🙂 takže dá sa to 🙂

eficenka
17. sep 2012

ahoj, taky mám jen jeden vaječník a vůbec s otěhotněním problém nebyl..

nikola81
17. sep 2012

Ked ja mam problemy hlavne s cyklom...musim si pichat vyvolavacky aby som vobec dostala. A predsa bez pravidelneho cyklu nie je ani ovulacia...a ak je nijako nezistim ze kedy. Moja doktorka mi stale natlaca antikoncepciu aby mi to spravidelnila..Uz som ju minule sprdla ze to nechcem, lebo chcem otehotniet a nie sa chranit. Tak rozmyslam ze predsa len skoncim v Heliose v Martine

emmka9
17. okt 2012

Ahojte ja mam iba polku z jedneho vaječnika a nebol žiadny problem 🙂 o mesiac rodime 🙂

yuriko
9. apr 2013

Mne zobrali vaječník keď som mala 15 rokov, mala som obrovskú cystu. Keď som brala antikoncepciu, tak bolo všetko ok, ale keď som prestala, tak to nastal bordel. Menzes si chodil ako chcel (po 11tich dňoch, po 63och dňoch) alebo nechodil vôbec. Takže som ani netušila, kedy mám ovuláciu. S mužom sa nám podarilo celkom rýchlo otehotnieť. Začali sme v júli a otehotnela som v októbri a veru sme sa nešli od roboty pretrhnúť 😉

1herecka
28. aug 2013

Dobry den,mozem mat s jednym vajecnikom aj chlapceka aj dievcatko alebo mozem mat iba jedno pohlavie?

petoolka
1. sep 2013

@1herecka pohlavie je určené kombináciou pohlavných chromozómov, muž má XY a žena XX. Práve spermie teda rozhodujú o pohlaví dieťaťa, inými slovami, za to, či sa splodí dievča alebo chlapec, je "zodpovedný" muž. To , či má žena jedno alebo dve vajíčka nie je rozhodujúce pri vzniku konkrétneho pohlavia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre