• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
ja som tu, este pred obedom a hladna ako vlcisko :grinning: :grinning: :grinning:
co si mala dobre ham? nech mi urobis chutky :grinning:
26. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zazivam orgazmicke stavy pri magnume ekvador :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
este ze som sama v kancli take slastne povzdychy tu zo mna vyliezaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie :grinning: :grinning: :grinning: to musí byť teda vzrúšo :grinning: :grinning: :grinning:

shandy, ja len čo chladnička dala - cestoviny s kadečím :grinning:
26. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz by to chcelo pečenu klobasu s horčicou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ako sa tu mate?? dnes ste toho popisali dost, ledva sm to precitala :slight_smile:

Jarulka, jasne, ze mi musis verit ,... len sexikuj, lebo je ovulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak teda aj mne je luto Jacskona ..... aby som sa vyjadrila k vasej aktualnej teme :slight_smile:

a ja som bola uz vo fitku, napiekla som kolac s tvarohom a sumienkovou zelatinou, a idem chystat obedik, lebo okolo 14 by mal byt muzicek domka.
26. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie uz sa exotika??? :grinning: :grinning:
mnaaaam jaru, mne by aj to stacilo :slight_smile: :slight_smile:
akurat dnes som sa s kamoskou bavila o klobasach, ze ma taku dobru domacu madarsku, mnaaaaaam :slight_smile: :slight_smile:
matusik ahoj, aka vzorna gazdinka je z teba :wink:
26. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, to mi nemusíš kázať :wink: :grinning: čo ma nepoznáš :grinning: :grinning: :grinning: u nás je sexik ovulka-neovulka :grinning: :grinning: :grinning:
a ty si dnes domka? aj ja chceeeeeeemmmmmmm :wink:

shandy, neverím, že by ti stačilo aj to. takému žrutikovi :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mas pravdu jarulka, to by bolo asi malo...ale zas ako predjedlo by nebolo zleeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru , ja som dnes domka, .... musim chystat domacnost, aby sa citil muzik dobrucko doma :slight_smile: :slight_smile:

babulky, a nepridete ku mne na kolacik a kavicku ?? aby som sama neprinerala??

Ja milujem nanuky a zmrzliny vsetky od radu, .... a smaozrejme, ze Magnum patri k tym lepsim :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ak zabezpečíš dopravu, tak idem k tebe :wink: ale aj naspať - čo ja potom, ked dojde tvoj mužík :grinning: :grinning: :grinning:
to bude velké privítanie, ked si ani do robotky nešla :wink:
26. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved koli muzikovi vsetko :slight_smile: , aj volno treba :slight_smile:
ale uz tu mal byt, len sa zdrzal u mojich rodicov a dako sa mu za mnou nechce :frowning2:
Ked ja nemam este ziadnu dopravu :frowning2: , jedine , ze poslem pre vas lietajuci koberec :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoooooo, lietajúci koberec, huráááááá :grinning: :grinning: :grinning: a ty ako bosorka nemáš doma metlu náhodou :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, prchám za mužíkom :dizzy_face: pekný víkendík :wink: milujte sa a množte sa :wink: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rovnako babulky moje, uzite si vikendik s muzikmi a nezabudnite na zemetraska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
som prva..jeeeeej.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. jún 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink:
ranné vtáča, nemožeš spávať :grinning:
29. jún 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam hodinu pracovnej doby za sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čooooooooo :fearful: :confused: teoreticky síce aj ja nejakých 45min :grinning: ale straaaaaašne sa mi dnes nechce, myslím stále na to, že mužík mi už ráno odchádza :frowning2: :frowning2: :frowning2: veru ani jemu asi neni všetko jedno, už to na nom vidieť, že je nervozny, lebo nevie do čoho ide...
29. jún 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sama uz od soboty..drahy siel do anglicka a pride az v stredu a vypada to tak ze dnes alebo zajtra asi bude ovulka, ale ako vravim neriesime to teraz.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hlavne je aby mi cyklus fungoval... :slight_smile: :slight_smile:

a na ako dlho to ide Jarul???? sme to my ale potrestane, stale takto same... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja by som bola najradsej keby si ten moj najde inu robotu - to nestoji ani za tie peniaze co zarobi... :frowning2: :frowning2:
29. jún 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, predbežne im povedali príchod až 25.7. :frowning2: mi aj šibne tak dlho sama :frowning2: nejde mi o ovulku, teraz to neriešime ani my, lebo by bolo fakt umenie a zázrak, keby sa moj mužík stretol s mojou ovulkou :wink: :grinning: ale to, že bude tak dlho preč - straaaaaaaaaaašne mi bude chýbať :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky :dizzy_face: :dizzy_face:
tak pozeram, ze som tu jedina, co nie je slamena vdova dnes :unamused: . Tak to je mi luto, ze mate muzikov takto fuc. Verim, ze aj napriek tomu sa raz tie vase ovule stretnu s vasimi muzikmi... :slight_smile: :slight_smile:
Mna caka v stredu lekar, tak tiez neriesim... :dizzy_face: :dizzy_face: , vo stvrtok odchadzam na predlzeny vikend za kamoskou tak tento tyzden bude kratky :slight_smile:
29. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka no to je fakt dlho :frowning2: :frowning2: :frowning2:
neboj, ono to utecie velmi rychlo...ja som si v sobotu vravela ze este cele 3 dni a potom sa mi vrati a uz to je iba jeden den a budem ho mat doma... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ved toto je ta najvacsia chyba aby sa nasi "cestovatelia" stretli s nasou ovulkou...aj vcera bola u nas moja tetka na navsteve a tradicne otazky ci nebudeme traja a kva kva..ze ved uz 2 roky po svadbe a nic...vravim ze no samooplodnitelna nie som :grinning: :grinning: :grinning: a susedia su blbi geneticky material :grinning: :grinning: :grinning:
potom ma segra obdivovala ze ako to mozem brat tak s humorom, ale sak keby si to stale pripustam ved mi prepne, no nie? :grinning: :grinning: :grinning:
a ja si naozaj nemozem povedat ze by sme sa my dvaja nejak intenzivne snazili :sweat_smile: :sweat_smile: naš sexik 3-4 krat pocas cyklu moc vody nezamuti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
* blby - sorry.. :sweat_smile:
29. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: , nellie to mas recht. jarulka, ubehne to ako voda, aj ked si viem predstavit, ako ti bude smutno... :pensive:
no jarulka keksikuje o sto dvesto, ked tu ma muzika, no ale neviem teda, preco aj na nas sa nejake tehu hormony nenalepia... :grinning: :grinning: , tiez sme stretli cez vikend spoluziaka z vysky a jeho zena (dve deti) sa ma pyta, ze kedy aj my budeme mat...a ze ci bude svadba....hm, no tak zatial sa vzdy tvarim zahadne, akoze uvidime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, to mi aj mužík hovorí, že to ubehne - no budem to musieť vydržať, ved čo iné mi ostáva, že :wink:
tie otázky nenávidím - písala som, že aj nás tak bombardovali na švagrovej svadbe v apríli, lebo nevesta už bola v 11tt, tak my - rok a pol po svadbe- sme "divní" :frowning2: :angry: vtedy ma to dosť vzalo, ale už kašlem na všetkých a nech skúsi niekto ešte utrúsiť takúto poznámku, tak si už veru servítok pred hubu nedám :angry:
a veru - my seksíkujeme vždy, ked je mužík domka veeeeelmi poctivo :wink: no aspon si užijeme ked nič iné, že :wink: :grinning:
29. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky, ja som sa akurat naranajkovala a je mi dobre :slight_smile:
aj ked muzicek uz isiel rano do prace. Nebavi ho to tam chodit, a chcel by zmenit pracu, tak mozno sa nieco podari a bol by doma,.... ale pri takejto situacii sa tazko vyskakuje, Takze stale ostavam u vas v kolektive "cakajuce na manzelov " :slight_smile:

dnes si idem pre vysledky hormonalneho profilu , tak som zvedava ako sa to vsetko zacne. My sme si uzili sexik aj v piatok aj vcera, .... ja mozem povedat, ze u nas sa to trosku rozbehlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , uz zvladame 2 krat za vikend. juuuj, len aby to ostalo co najdlhsie a samozrejme aby sa to ukoncilo tehulkovanim :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ty si sa nám ako sexuálne rozbehla :wink: len tak dalej moja :wink:
no to máš dobré, že máš nádej, že ti mužík zostane domka - to by som brala aj ja :wink:
29. jún 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u mna inak zabralo ked som jednej klebetnej "kušani" od nas z dediny (typu Cecilka Kelisova) povedala ze je trocha priroda proti nam a mam svaty pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
odvtedy jej to je trapne sa pytat a aspon mam klud, lebo fakt mi to uz islo na nervy tie vecne otazky....
29. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tak zase jednej povedala, že ked budem tehu, určite sa to dozvie, nech ju to zatial netrápi. neviem, či pomohlo, lebo odvtedy som, naštastie, s nou nebola :grinning: :grinning: :grinning: ale tí, čo vedia, čo sa stalo, tí sa už nepýtajú...aspon niekto našiel rozum :wink: :grinning:
29. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby dneska tu mam aku skusku odvahy :grinning: :grinning: :grinning:
som si v sobotu kupovala plavky a ked som sa zbadala povedala som si ze musim troska do dovolenky zhodit a dneska to tu samy peter a beata a maju zakusočky a cokoladky ale zatial mam pevnu vôlu a odolavam :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok