Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
29. jún 2009

dneska nejak horlivo pracujete 😕 😕
ja som si povedala ze mam "mody pondelok" a nemam sa s kym ani ulievat... musim si ist najst nejaku činnost.. 😀 😀 😀 😀 😀

matusik111
29. jún 2009

neboj nellie, ja som tu s Tebou, trosku som si odskocila a uz som tu.

matusik111
29. jún 2009

Tak ty musis takto odolavat takym zakuskom ??? tak klobuk dole. Ja to jednoducho nezvladam . Milujem muzika a papnie ( zahrnuje aj sladke ) 🙂 😀 😀
a ake plavocky si si kupila?

matusik111
29. jún 2009

Jarulka, veru sme sa rozbehli v sexiku,... konecne som sa dockala 😀 😀 😀 , tak mozno sa nam niekedy aj podari , pri takom mnozstve 🙂
MOzno sa manzelik zlakol, ze bude musiet dat spermose do skumavky 😀 😀 😀 n, tak sa snazi o dusu 😵 😵

jarulai
29. jún 2009

už som tu - mali sme poradu soc-prc o ničom 🙄 😀 😀 😀
a poobede máme posedenie na Pavla, takže ja si dám zákusočky, ja už som bola na dovke 😀 😀 😀 už slintám na ne 😝

matusik111
29. jún 2009

ja som si aj do roboty sama doniesla kolacik 🙂 , ved ja mam dovolenku az za mesiac 🙂

nellie_
29. jún 2009

aj ja jem hrozne moc a na to vsetko mi hovoria ze mam postavu ako modelka (lebo ja meriam 180 cm ) a viem ze nie je to az take strasne ale vadia mi boky co sa mi vytvorili, sice drahy mi povie ze mam konecne zenske obliny ale mne sa nepacia 😀 😀 😀 😀 😀
neviem dokedy este odolam...tu na mna zo stola žmurkaju tie dobroty 😀 😀 😀 😀
a ja robim drahoty a viete ako nechcem byt trapna 😀 😀 😀 😀

my sme mali konecne po dlhej dobe sexik v sobotu rano... 😎 😎 drahy ma prijemne prekvapil, vhodil mi do ust žuvačku- ze na žuj nech sa necitis blbo 😀 😀 , lebo vie ze nemam moc rada ranny sexik 😀 😀 😀 😀
ale dobre to padlo veru 😀 😀 😀

jarulai
29. jún 2009

tak aspon sa nenapchávam dnes sama 😉 😀

nellie_
29. jún 2009

jarulka ja by som ta v tom nenechala... 😀 😀 😀 😀 😀

BTW uz tlacim oblozeny chlebicek 😀 😀 😀 😀

matusik111
29. jún 2009

Nellie, tak u nas to tiez tak funguje, najskor zubky az potom sexik,... a to sa mi nechce kolkokrat vstavat z postele 😉 , ale nakoniec hormony ma ukecaju 😀 😀 😀

Baby, tak aj ja si idem dat ten kolacik,.. sice , chcela som az po obede, ale dobre.... dam si s vami.
tak mnam, mnam 😎

jarulai
29. jún 2009

no ja si práve dávam obedík, lebo som hladná ako vlk a nemožem im predsa zjesť tie zákusky všetky 😀 😀 😀
my sme mali zase seksík včera ráno - som prepadla mužíka a bol celý bez seba od radosti 😉 😀 a vtedy nás nejaký zápach z úst nezaujíma 😉 😀 😀 😀
daj si nellie 😉

matusik111
29. jún 2009

Jarulka, a cim si muzika prekvapila??? porad nieco zaujimave , aby sme aj my skusili

nellie_
29. jún 2009

no hned mi je lepsie 😀 😀 😀 😀 ked som sa natlačila..ale dala som si len 2 😀 😀

inak vôbec ma to tu dnes nebavi, ale zas co by som doma robila - sama? takto mi to tu aspon rychlo prejde....ked som v kancli 😎

inak tu sobotu som si pripadala uz ako panna, som aj zabudla ako sa to robi...sme nesexikovali hadam 2-3 tyzdne... 😅 😅 taku dlhu absenciu si veru nepametam riadne dlho... 😀 😀 😀 😀

matusik111
29. jún 2009

babulky, konecne som citala , to co mi dala na gynde, .... ze nieco " Zelene miminka" , hovori sa tam o Mlady jacmen a zelene potraviny, .... neviem presne co to je, ale pozrem na nete viac k tomu a poslem vam to,
Idem ku nej pre vysledky z hormonov, tak potom sa vam budem chvalit 😀 😀 😀

shandy
29. jún 2009

matusik drzim palcuchy a dufam, ze hned podas report 😉
No pekne temicky - jedlo a sexik 😀 😀 😀
ja som hladnaaaaaa, mnam chlebicky 🙂 , no uz sa moj drahy za mnou vali tak aj ja sa pojdem napapkat. my sme si tiez dali ranny sexik v sobotu, ale inak ja tiez preferujem vecerne hodiny na keksikovanie...uz je vacsia tma 😀 😀 😀
jarulka a co mas dobre na obedik?

nellie_
29. jún 2009

matusik som zvedava na infošky od gyndošky... 😀 😀 😀 😀 no ale ake basnicke črevo zo mna 😀 😀
shandy aj ja sa pripajam ku sexikovaniu v tme to je take lepsie intimčo 😀 😀 😀

matusik111
29. jún 2009

tak som uz aj spat,... samozrejme doktorka tam nebola, tak sestricka to nevedela zhodnotit,... to je take cudne , nezda sa vam?
ale povedala ze z 5. dva hormony pozna -....... testosteron a daky laktici ( alebo take cosi ) , ze je v poriadku, a tie ostatne mi povie doktorka az v stredu. Takze zaciatok vysetreni je dobry, uvidime ako to bude pokracovat

matusik111
29. jún 2009

tak teraz asi kazda obeduje, tak dobru chut 🙂 , ja mam kuracie masko so syrovou omackou + nove zemiacky , 😀 😀

shandy
29. jún 2009

no teda, tak to ti len sestricka takto povedala matusik? no teda....takze obe prideme v stredu od doktora 😀 😀 a nebol to prolaktin? miesto toho laktici 🙂
mnaaaaaaaam nove zemiaciky, ja uz som po obediku, ale taaaaaak sa mi nexce...

matusik111
29. jún 2009

shandy, ano mas pravdu , laktici to boli 😀 😀 , ja som ale derava hlava, .... ja si este hormony aj povymyslam 🙂

a inak, uz som nasla na nete to co mi dala gyndoska citat,... pozrite si to. To som este nepocula http://www.zelenemiminko.cz/zelene-potraviny.ph...

shandy
29. jún 2009

no ved co robis, furt lepsie mat daky hormon navyse ako by ti mali chybat, nie?? 😀 😀 😀
ty jo a gynda takto dohadzuje ksefty firmam? no pekne....teda ja tomu neverim a je to dooost drahe
😔 😔

matusik111
29. jún 2009

neviem ci dohadzuje ksefty firmam, ale dala mi to precitat,.... veru je to dost drahe, ale ked nadej dochadza, tak clovek vyskusa vsetko. Zatial mam stale daku nadej ,ked mam 2 hormony v poriadku 😀 😀 😀 😀
v auguste uvidime, ako je na tom manzelik, a uvidi sa. Inak planujem vyskusat este Gynex, mne sa zda, ze ten prvy mesiac uzivania som mala pozitivnu zmenu,... tak skusim.
a ked tu budem takto este aj buduci rok po dovolenke, tak skusim aj zeleny jacmen.

shandy
29. jún 2009

tak matusik nadej je vzdy a treba sa tesit aj z malickosti - tak napr. 2 hormony 😀 😀 😀
No mne tiez nakoniec po gynexe ovulka prisla, aj ked som sa bala, ze anovulak 😵 😵 😵 , takze uzivam dalej....ale zazraky necakam 😀 😀, nas asi tiez posle na spermiogram, tak uvidime 😔, bojim, bojim, bojim....
😀 😀, tak jacmen ja asi neskusim....tomu neverim uz vobec, gynexu este mozno, ale jacmen? nieeeeeeeee 😀 😀 😀

matusik111
29. jún 2009

a bol drahy doma, ked bola ovulka? Ovulka sa mohla posunut aj s letu,.... to som tiez pocula, ze vyssie sily prevratia krvny obech naopak 🙂 🙂

ved uvidis ako to vsetko dopadne,,... ale ked nemame graf , tak nemam prehlad ako to vyzera s mrchou ,... kedy ju ocakavas? Asi si budem znacit do kalendara? 🙂

shandy
29. jún 2009

no ovula si mozno nakoniec pockala an draheho 😀 😀 , ale kedze som nemerala cely mesiac, ale len poslednych par dni kvoli ovule, tak to neviem uplne s istotou 🙂

dopadne, dopadne, ved dako bolo, dako bude 😀 😀 , no ja tiez netusim kedy mrcha, ale tusim este tak 2 tyzdne mam klud 🙂

matusik111
29. jún 2009

ja tiez nemeram a potom neviem co mam kedy ocakavat.... mozem povedat, ze aspon na nieco to bolo dobre 🙂 🙂

mne povedala doktorka, ze mna bude vysetrovat az po spermografe,..... a ten si manzelik torsku naplanovat na august, tak my musime cakat na dalsie vyswtrenia.
vy ste sa rozpravali o spermo? je ochotny ist?

nellie_
29. jún 2009

riesite spermio?
to uz sme my absolvovali, drahy sa zdrahal ale nakoniec siel 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
29. jún 2009

no ja asi tusim kedy mam mrchu ocakavat, ale to len vdaka gynexu 😀 😀 a este mam posledne 2 mesiace zaplatene VIP na FF tak si vravim, ze by to bola skoda 🙂 , nuz ale vo stvrtok idem zas na 4 dni prec, takze to merat urco nebudem 😀
jaaaaaaj az po spg, no tak som zvedava, co bude u nas. predpokladam, ze spg bude tiez jedna z prvych zalezitosti...vcera sme sa akurat o tom rozpravali a drahy v poho, suhlasi. takze zalezi v stredu od gynda, ze co a ako...

matusik111
29. jún 2009

ten moj sa branil od zaciatku,... a normalne sa aj urazil, ked som si robila srandu, ze ma zle spermose, ked nevie najst vajicko 🙂 🙂 neprichadzalo to do uvahu, aby on mal daky problem,..... teraz , ked vidi, ze sa nedari, tak uz s tym zacina suhlasit, ale nevie si to predstavit ko bude striekat do flasticky,.... nechce na to ani pomysliet.
Som mu povedala, ze tak my mozeme tam chodit a nechat sa ocumovat a ochytkavat a chlapi maju iba raz strieknut a maju pokoj.

shandy
29. jún 2009

nellie a vy ste mali dobry spg?
no ved to, ze predsa je stokrat jednoduchsie, ze sa kocke miesto na kozenky vystrieka do skumavky, ako by nas trapili kadejakymi laparoskopiami alebo inymi bolestivymi vysetreniami....no nie? tssss
tak moj drahy naozaj velmi, velmi a velmi chce mimi, takze je ochotny urobit takmer vsetko...a ja tiez 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre