Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
30. jún 2009

veru, ved aj auto musíš kontrolovať po nejakých kilometroch, že 😀 😀 😀

shandy
30. jún 2009

jaru, no neviem, mne by sa obcas zisla aj generalka, mam ten pocit 😀 😀 😀
musim nieco urobit, tak chvilu tu nebudem. neplackaj za mnou 🤐

jarulai
30. jún 2009

už si tu? mna vyhodilo z netu, až teraz sa mi to konečne podarilo 😠

jarulai
30. jún 2009

a ked mi to už konečne ide, tak som tu asi sama ☹

shandy
30. jún 2009

tu sooooooooooooom 😀 😀 😀
si myslis, ze sa ma tak lahko zbavis? eeeeeeeee 😀 😝

jarulai
30. jún 2009

no ved dúfam, že nie 😉 😀 😀 😀

shandy
30. jún 2009

si pis micka 😀 😀 😀
idem papat, tak neskor som tu, zatial zabavaj lilix vedla 😀 😀 😀

nellie_
30. jún 2009

ja som dojedla taky slany praclik, ze mi asi prestanu oblicky fungovat 😀 😀 😀 😀
a mam jazyk vyzraty z neho... 🙄 🙄

stale nam to ktosi beha a ja sa musim tvarit ze pracujem...a pritom ani nemam moc čo 😅 😅

shandy
30. jún 2009

mnaaaaam nellie, sliny mi stekaju po klaveske... 😀 😀 😀

nellie_
30. jún 2009

utri si ju budes tam mat bordel 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
30. jún 2009

ty mozes take slane??? mne to vadi..asi to idem prebit Kofilou 😀 😀 😀 😀

a to som si povedala ze nebudem jest sladke 😀 😀 😀 ale ked zabijem sa??? je to silnejsie ako ja...
a dnes mam prvy krat suknu tento rok a vsetci tu usudili ze diety netreba tak kaslem na to...ved aj tak sa chystam priberat pocas tehotenstva tak čo 😀 😀

inak ja som stale nemala ovu baby... 😒 😒 😒 😒 teraz zasa meram - ale len kôli dovolenke, aby som vedela co MS, a dokelu som 20DC a nic to znamena mrcha cez dovolenku, tak som si v nedelu nasadila utrogestan, ten by mi mal zapôsobit ako vyvolavacka, lebo ma porazi 😠 😠 😠 😠

pozrite na to.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

jarulai
30. jún 2009

nellie, to aj ja sa tu tak tvárim a tiež nemám čo 😎 😎

nellie_
30. jún 2009

takze nie som sama jarulka 🙂 to ma tesi, lebo som uz aj vycitky mala normalne, ze to sa mi tak casto nestava, ze by som nemala co robit.. 😅 😅 😅
tak sa len tak pohadzujem kade tade 😀 😀

jarulai
30. jún 2009

šlahne ma - musím to písať 2x 😠
takže - pekné Tatry máš v grafe 😉 ale ja to neviem posúdiť, to by ti vedela shandy, ona je tu dr.cez grafy 😉
ja už nemám ani výčitky - sa zabijem, ked som šikovná a robotu si viem rýchlo urobiť 😉 😀 😀 😀
slané nemusím - ja nesolím ani len vodu na cestoviny, len ked varím pre mužíka, tak osolím 😉

nellie_
30. jún 2009

jarul ani ja nesolim vodu na cestoviny - vôbec.. 😉
a ani zeleninu ked si nakrajam nesolim, co sa mi kazdy cuduje.... 😅 😅
a tym ze som zvyknuta nesolit tak potom trpim ak je daco prehnane ako tento praclik... 😝

no ja sa v grafoch tiez dost vyznam ale tento ma serinka ale fakt.. 😠 😠 😠 😠 som vedela ze sa mi to dokazi akurat ked chcem aby dosla mrcha v termine... 😢 😢 😢

shandy
30. jún 2009

tak baby ja zasa solim vsetko a bez toho aby som to vobec ochutnala a drahy detto, ten soli hadam este viac ako ja 😀 😀 , ale ked mam cosi prilis slane, hned to vykompenzujem dacim sladkym 😅
nellie, no fakt to vyzera, ze sa ti ta ovulka tento mesiac niekde suchce... 😔 , no nellie, ale co keby prisla ovu este neskor? lebo v teme bocian sme mali dve baby, co mali ovulku az po 20.DC a su tehule 😉 , ale Tatry su to inak pekne, ako pise Jaru 😀
inak ja to mam tiez tento mesiac divne, kedze som nemerala, tak neviem ako predtym, ale FF mi vyznacil ovu inak ako WK, uz zmeriam iba zajtra rano a potom zas uz na to prdim 😀 😀
nellie, co vravis ty, kedy bola? urob kuk odbornym okom... 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

shandy
30. jún 2009

nellie a ako velmi zvysi teplotu alkohol? vcera sme chlastali, tak urcite ta teplota je tym, len neviem ako velmi to az moze byt skreslene 🙂

jarulai
30. jún 2009

nellie, konečne spriaznená nesolička 😉 😵 presne - ani ja si ani tú zeleninu neosolím a aj mozarellu jem neosolenú. tiež trpím, ked je niečo viac slané - a moje segry strašne presálajú, ja to potom ani jesť nemožem 😝
nellie, čo ty vieš, možno ťa mrcha prekvapí a možno už ani nedojde 😉 ja tým grafom moc neverím - vidíš ako to vyzeralo vždy u mna 😉 ja som jasný príklad toho, že to nefunguje u každeho 😉

nellie_
30. jún 2009

shandy nemohla si mat ovu uz ten 16DC?? mne by tam skôr sa hodil ten kriz... 😅
ked teraz to ff doserinkali s tymi polstupnami to sa sprava uplne inak teraz 😀

baby mna to fakt stve..doteraz to fungovalo aj bez hormonov a teraz sa mi to dobabre..zakon schvalnosti 😠 😠 😠 😠 😠 😠
dufam ze utrogestan zabere...ja nechcem mat vlozkovu pomstu v chorvatsku ☹ ☹

shandy ty si presne ako moj manzelik aj ten soli bez toho aby ochutnal a vegetiiiii on vegetu pcha do vsetkeho 😀 😀 😀 😀

shandy alkohol dost ovplyvni teplotu..inak tam tu moju asi vymazem tu vysoku v piatok, to som zle spala a celu noc behala tak sa necudujem ze to tak vyskočilo.... 😒

jarulai
30. jún 2009

a vraj - nemeriame 😠 to len ja tu asi poctivo nemeriam, čo 😎
takých poznám aj ja, čo ani neochutnajú a už solia a solia a solia...

nellie_
30. jún 2009

jarul ja som povedala ze merat nebudem az po dovolenke, to mi uz bude totaaaaaaal jedno vsetko potom 😉
ked ja sa tak velmi tesim na tu dovolenku a vedela som ze to tak dopadne... ☹

ale ja uz naozaj potom nebudem...čestné pionierske 😀 😀 😀 😀

shandy
30. jún 2009

no ja tiez myslim, ze ten 16.DC, ale neni som si uplne ista 😀 😀 , ale ved to je jedno, zajtra idem dokinovi a uvidzime co povie...hej, mne sa to nellie tiez nepaci s tym polstupnami, uplne to skresluje ten graf, je taky viac tatrovity 😀
no to je fakt ako naschval, tak dufam, ze v chorvatsku nevyvesis cervenu zastavu, kurnik... 😠
hej, veru, solim, solim a solim - vsak sol nad zlato, nie? 😉 vegetu len obcas, viac sol 🙂
no ja si tiez myslim, ze preto mi to tak vyskocilo a kvoli tomu asi aj FF zblbol...takze asi 16.ty den bola si tak tiez myslim, lebo 35 dnovy cyklus som este nemala ale 32 a 33 hej. To bol zatial najdlhsi, takze statisticky vzato, to vychadza na toho 16.DC, ked mam 16. - 17.dnovu LF.
inak ja som nielen chlastala ale aj malo spala, tak sa nedivim tej teplote. nameriam zajtra a tu dnesnu potom zmazem... 😉 , diky za stanovisko 😀 😀 😀

jarulai
30. jún 2009

nellie, to tak býva - ja keby plánujem takto dopredu dovolenku, tak u mna je to zaručené, že by bola červená. mna takto tá mrcha vždy prepadne. len tento rok som jej prešla cez rozum 😀 😀 😀

shandy
30. jún 2009

mne este zostava 50 dni VIP v FF, tak este meriam, ale potom uz ma ani nehne 😀 😀 😀 , ani ovu test, fuuuj, som uz uplne znechutena 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
30. jún 2009

ja som už scovala teplomer zo spálne pekne medzi ostatné lieky aby ma na stolíku náhodou nepokúšal 😀 😀 😀 inak popravde - mna to aj tak brutálne nebavilo

jarulai
30. jún 2009

babulky, u nás sa chystá asi riadna búrka, tak radšej utekám na tom mojom bajku rýchlo domkov 😉 😀 zajtra nevie, či sa budem mocť ráno ozvať, ale okolo 14.00určite. a myslím, že aj na obed 😉
tak pekný večer 😉

shandy
30. jún 2009

😀 😀 😀 jarulka to nevadi, mna to bavilo, ale este tak na zaciatku, som sa tesila z ovuly, ale potom uz nuda...ovula jo a tehu nikde 😔 😔

nellie_
1. júl 2009

dobre ranko slameňačky.. 😉 😀 😀 😀

no pozrite na toto.. http://aktualne.centrum.sk/zdravie/ako-byt-zdra...

shandy
1. júl 2009

bre ranicko 😵 😵 😵
nellie, dobre vediet 😉 , tak buduci mesiac menime taktiku 😀
ozik ako ovula? nic nove? tak ja teplota len o malo mensia ako vcera, co znamena, ze ten alkohol mi to mozno az tak neovplyvnil...hm..dufam, ze nemam zas nejaky zapal mocaku, lebo by ma slahlo. mam tu teplotu zasa daku prilis vysoku mam pocit...

jarulai
1. júl 2009

ahojte babulky 🙂
shandy, už máš po návšteve dokiho?ako si dopadla?
ja len tak krátko, potom sa ozvem po 14.00 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre