• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
matusik a nemas moc kratku lutealnu fazu???? :confused: :confused:
neskusali ti nasadit utrogestan alebo duphaston????
mne ti tie tvoje kratke cykly vrtaju nejak v hlave.... :sweat_smile: :sweat_smile:

vies ze co ked je problem prave v tom, ze mas kratku LF a len by ju trebalo troska predlzit aby sa malo kedy vajko uhniezdit...
9. júl 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mavam ovulku uz na 9 DC niekedy,...LF mam minimalne 12 dni a myslim, ze by to malo stacit, nie?
9. júl 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si odbehla 11 koliecok a mokra som ako mys. :slight_smile: , ale aspon dobry pocit.

Mne sa stalo , ze som mala aj 2 krat mrchu pocas jedneho mesiaca. Na zaciatku mesiaca a na konci :slight_smile:
9. júl 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa tak to potom ano.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ty mas teda super rychlo dozrievajuce vajka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aj ja chcem take....moje sa šulbu 17 dni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kym sa im uraci prasknut :grinning: :grinning: :grinning:

jasne 12 dni je v pohode... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dneska som riadne leniva...nic sa mi nechce..nejak sa nemozem prepnut do pracovneho režimu :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa aj na jednom fore pytala doktora, ze ci je to normalne, ked mam ovulaciu okolo 10 DC , ci mi stiha dozret vajicko, alebo praska nedozrete. .... to som bola este neskusena :slight_smile: ...... tak mi povedal, ze ked je ovulka, tak je vzdy vajko dozrete a pripravene na oplodnenie.
tak uvidim , co sa bude zajtra diat rano. Samozrejme, vam budem hlasit.
9. júl 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik budem tuzobne ocakavat ze ako budes na to teplotne :wink:
a ked sa ti bude drzat hore tak aj tesnes???? :wink: ci este pockas alebo ako???
nech som v obraze :grinning:
9. júl 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tento mesiac je celkovo zaujimavy, vela "inych" veci sa udialo
- bola som na gynde
- bola som nascipana a soplila som
- mala som zapal mocovych alebo mocak
- nebrala som ziadnu listovku ani nic podobne
- nepila som ziadne caje ( alchemilka, pakost)
- cvcim vo fitku 4x tyzdenne
- beham 5 x tyzdenne
- a som zuriva na mouzika :slight_smile:
- vysoka teplota maximalne 2 dni pred mrchou

ale nemam ziadne priznaky, iba to, ze stale mam na nieco chut ( ale to ja stale :slight_smile: )
9. júl 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra ak bude minimalne 36,9 , tak zajtra budem testovat. Zajtra by mal prist muzik domov, .... ale zatial by som mu nic nepovedala.
ale Nellie, moc sa neraduj, myslim, ze to pojde dole a nebude nic nove, ..... ja naozaj stracamnadej, ze vobec sa nam to podari niekedy.
9. júl 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik a vies ze prave v takychto "zaujimavych cykloch" baby otehotneju???
a spominala som ti moje 3 kamosky ktore boli tehotne práve v mesiaci kedy mali zapal mechura....
ja si to vysvetlujem tak, ze telo ze zamestnane tym ze ma nieco chore, v tvoom pripade nadcha a ten mechur a tym padom si nevsima, ze nejake to vajko sa chysta byt oplodnene a potom sa uhniezduje a vtedy to vyjde... :wink:
to je moja teoria na to...a ja nie a nie byt chora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takze moje telo sa sustredi len na to vajko a nedovoli mu oplodnit a zahniezdit sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik bud optimistka.. :wink: :slight_smile:
ved jasne ze ak to teraz nevyjde o mesiac je tu sanca znova..netreba nidky stracat nadej.. :wink:
a ja uz po tom roku a pol uvazujem ozaj uplne triezvo...ja osobne testovat nebudem skôr ako 40DC, uz to beriem uplne inak ako na zaciatku a neprezivam to tak intenzivne... :wink: :slight_smile:
momentalne som vo faze kedy si hovorim - "bude, bude - nebude, nebude" svet sa nezruti.... :wink: :slight_smile:

no ved uvidime zajtra ako sa ti to bude vyvijat..a hotovo :sunglasses: :sunglasses:
9. júl 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak dnes mi konečne funguje net - dúfam, že mu to vydrží :wink:
nečítala som predchádzajúcu stranu, ale z tejto usudzujem, že matusik čaká - nečaká mrchu :wink: tak len nech nechodí, zajtra testuj a poteš nás :wink:

inak čo nové?

nám včera volali, že pondelok už možme dojsť pre autičko, tak ja sa vytešujem z toho :wink:
9. júl 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak ak by sa to potvrdilo, cim viac chora, tym viac tehulkova, tak potom treba ist chytat vsetky choroby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik presne tak..chorobam zdar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jarulka ahojkyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. júl 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, naozaj je to dlha doba ze rok aj pol,... clovek meni celkovy pohlad na ocavanie mrchy, a veru , aj ja to berem inak ako na zaciatku ,... ale tie teploty ma naozaj prekvapili.
tak ja nebudem asi testovat, ked by si netestovala ani ty,.... nebudem horsia :slight_smile: :sunglasses:
9. júl 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulka, pekne rano :slight_smile: tak ides pre auticko v pondelok??? super, tak predsa nieco nove do rodiny pride.
tu neni nic nove, iba ja mam cudne teploty, ale inak ziadny rozruch :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, rok a pol je síce dlho, ale pozri na nás s nellie - všetko sa dá vydržať, aj to dlhokánske čakanie na mimi :wink:
9. júl 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano, nic ine sa neda urychlit.... takze my so Shandy vas mame nasledovat ?? aby sme vas dobehli a boli na jednej urovni :slight_smile:
9. júl 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik - no to teda je uz veru dlho a mne sa to niekedy ani nezda ze tak dlho pracujeme na babetku...
a fakt to beriem uplne inak..zo zaciatku som sa monitorovala ako besna a mala hisaky ci dojde mrcha alebo nie...
ale od novembra - po laparke mi to je uz tak nejak nie ze jedno, ale proste beriem to inak....
a tento rok uznavam ze sa intenzivne vôbec nesnazime-nejak sa nevieme stretnut pocas ovulky...tak to uz vôbec neberiem ako tragediu ked dojde mrcha... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

to som ta nechcela tym odradit od testovania... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale podla mna je lepsie radsej pockat a vyhnut sa sklamaniu :wink: lebo na mna biele testy pôsobia dost depresivne..ja som za celu tu dobu snazenia robila len asi 4-5 testov viac nie.... :wink:
9. júl 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka presne, da sa to zvladnut a mne to pride tak, ze som si na to zvykla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

nas moja doktorka stale nuti na centrum, ale sme si povedali ze este tomu nechame volny priebeh... :slight_smile: :slight_smile:
podla mna to chce iba svoj čas... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze zajtra teplota pojde dole a bude vyriesena cela situacia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale viem, ze budem merat dalsi cyklus, lebo fakt neviem co sa dialo a kedy cakam cervene more :slight_smile:
9. júl 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie a kolko sa to vy snažíte?

matusik, jasne, že ti prajem aby sa vám to podarilo čím skor, nech nemusíte čakať tolko, čo my :wink: no ved zajtra uvidíme :wink: a kolký si DC?
9. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, vam nasli daky problem, alebo ste obaja uplne zdravi? Vy ste take mladunke babulky, ..... ja sa toho obavam, ze sa ani vnucat nedozijeme :slight_smile: pokial budu deti po mne :slight_smile: :grinning: :grinning:
my so Shandy sme take starenky - snazilky :slight_smile: Shandy, dufam, ze neurazam :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké mladunké - kolko máš rokov ty starenka :grinning: teda, neviem, kolko má nellie, ale ja už tiež nie som nejaká mladunká :wink:
9. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 26 DC a teplota 36,9
9. júl 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ešte netreba ozaj stresovať, ja som mala teplotu 36,9 a kým som došla na wecko, tak došla mrcha - srandistka :grinning: :grinning: :grinning: ved uvidíme :wink:
a ten tvoj vek neprezradíš?
9. júl 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre, dnes cakam mrchu cez den ... hned vam ju budem hlasit.

akurat ranajkujem chlaba s pastekou a s paprikou

:sunglasses: :sunglasses:

ja ma za par dni 30 :angry:
9. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ty si domka? to sa niekomu žije :wink:

no zase si neni až o tolko staršia ako ja :wink: a poznám kopec báb, ktoré porodili svoje prvé mimi aj v 35-ke :wink: ja som sa tiež už zmierila s tým, že do 30 to nestihnem :wink: čo už
9. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som veru domka :slight_smile: potrebujem si porobit dake veci a potrebujem okna umyt a furt nemam na to dako cas a chut :slight_smile:

viem, ze by som nebola najstarsia mamicka, ale nemusim zas cakat az do 35 :slight_smile:

ty mas ale viac ako rok do 30 , nie? ak si pamatam spravne
9. júl 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už pracujeme? mne sa nechceeeee :rolling_eyes: no dobre, tak idem aj ja, za 2hodky som tu zas :wink:
9. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok