Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
15. jan 2009

veru, aj my sme štastní, že nám to takto vyšlo. jedna známa, ktorá vedela, že snažilkujeme, mi tiež hovorila: neboj, do nového domu bude bábo. bosorka jedna 😀
jasné, nečakajte ked cítiš, že je pravý čas na bábo. aj ked s bruškom nemožeš nosit kvádre 😀 😀 😀

matusik111
15. jan 2009

ja teda dufam, ze uz bude nase babatko chodit aj do skolky, pokial budeme stavat domcek 🙂 Mozno v tom case budu aj dve babatka 😀

Inak, nieco Ti poviem, take tajne ..... a teda tym ostatnym co to budu citat..... este pred vianocami sa mi snivalo , ze som bola tehotna. Ja som normalne samu seba videla, ako mam brusko. Ja som sa zobudila taka stastna, ze jeeeej , budeme mat babatko. Potom som mrkla snar. a tam pisu ...... budu dvojicky 😎 Nikomu som to nepovedala, lebo by sa ten sen nesplnil, ale takto som to iba napisala a to je uplne nieco ine 🙂

jarulai
15. jan 2009

jasné, stačí aj byt. ale máš to dobre naplánované - dalšie pomocné ruky na stavbu, to by ma nenapadlo 😀 😀 😀
ptfuj-ptfuj, aj tebe tehu vírus, nech ti to výjde 😉
teda ako tu sedím, už som vypila 1,5l bonaqui, predtým mi to stačilo na 2 dni, teraz si ju musím nosit každý den 😕 to mám závažie na tej poladovici 😀

matusik111
15. jan 2009

tak asi to malinke je smedne ,.... chuda, este ani opicu nezazilo a uz ho aj susi 😎
byvas daleko od prace,

jarulai
15. jan 2009

800m, chodila som na bicykli, ale mi to gyn.zakázal. tak mám každé ráno zdravotnú prechádzku 😀 ked je mužík doma, tak ma zavezie - grofku 😀
ale vraj mám vela pit /nealkoholické samozrejme 😀 aj proti zápche a vraj je to dobré aj na tie malinké ladvinky, čo vo mne rastú.

matusik111
15. jan 2009

to mas veru poriadnu prechadzku rano , cez take poriadne mraziky ranne,..... aspon budes zdrava,ak z toho neochories, ale hadam nie.
Treba robit tak, ako gynekolog nakazal. A ty mas dake rizikove tehotenstvo , alebo si uplne v pohode??

shandy
15. jan 2009

hehe, ja som si tiez doniesla mincu z domu, ale vozila som ju asi tyzden v aute, tak je z nej velky kus ladu a od rana sa este neroztopila 😖 😀 , jaru vela pi, to je fakt dolezite a ked si to mimi pyta 😉

no inak my sme fakt niekedy trubky, planujeme kadeco, zivot ako z rozpravky, raz hento, potom tamto a ked uz mame priblizne, ako sme si naplanovali, tak zrazu chceme, aby nam to snazilkovanie hned vyslo... 😀 , ani nie sme narocne 😀 😵

jarulai
15. jan 2009

neboj, ja sa v zime dokážem tak obliect, že by ma ani neprestrelil 😀 tak dúfam, že tehu bude v pohode, bicykel aj tak nie je vhodný a hlavne na ceste a v zime - no pohroma aj pre netehotnú, nie? gyn.vždy zakáža všetko, čo by mohlo sposobit pád.

jarulai
15. jan 2009

veru, shandy. mne moj mužík minule povedal, že:ked bude bábo, už budeme mat všetko, čo sme chceli. čo budeme chciet potom? kúpime si auto? 😀 no a máme tu další ciel 😀

shandy
15. jan 2009

hej jaru, bajk neni dobry v tehu. ja som sa tak v lete zrubala, ze som mala narazene 3 tyzdne rebra 😀 , isto to za to nestoji...

tak, tak clovek si musi stale davat nejake ciele 😀 😀

matusik111
15. jan 2009

s tym chcenim mate pravdu, to aj mne muzik stale hovori, ze vsetko chcem a hned 🙂 a ked nemam, tak vyskakujem. Ze co bude dalsie , ked budeme mat babo 🙂
Naozaj sme vacsina zien rovnake 🙂

Ked bude jar , tak sa Ti bude chodit dobre do robotky, taka prechadzka ranna spravi iba dobre. A ja si myslim, ze vela teuliek sa tvaria ne nic nemozu a nerobia ziadny pohyb. Dobre si si to naplanovala.

jarulai
15. jan 2009

jáááj,babulky, ved mne už skončila pracovná doba 😀 ani sa mi nechce od vás, ale musím - bábo je už zase hladné 🙂 takže sa možem ozvat zase zajtra? síce zas tej roboty vela asi nespravíme, že? no ved uvidíme.
krásny večer vám všetkým prajem.pa-pa 🙂 🙂

matusik111
15. jan 2009

tak pekny den , a pohladkaj babenko za mna pre tento tyzden . Ja neviem ci tu budem zajtra, Budem mat muzicka doma a mame na plane ist lyzovat. (ja piatky nepracujem 😎 )
ale potichucku odmeram teplotu a napisem vam ju tu 🙂
pa-pa a drzte sa. ja koncim o 16

shandy
15. jan 2009

dakujeme aj tebe pekny, uzi si a davaj na seba pozor mamina 😀

jarulai
15. jan 2009

matusik, tak si to uži a nedolám sa nám tam 😉

matusik111
15. jan 2009

shandy, tak sme tu ostali iba my. Ty si este v praci?

shandy
15. jan 2009

tak ty ides na lyze matusik? a kam sa chystate? my chceme tiez, ale az v sobotu 🙂 i ked ja teraz lyzovat nemozem, ale aspon budem s drahym.... 😀
jo, makam veru, tak do piatej urcite 😠
sa mas ze piatky nepracujes...

matusik111
15. jan 2009

Ideme lyzovat okres PB, neviem ci to tam pozans. A preco nemozes lyzovat? Co sa stalo ? 😲
ja uz iba par veci dokoncim a pojdem domkov, lebo muzicek mi pride asi okolo 19. huraaaa, ja sa tak tesim ako male detsko. 😀 😀
Niekto sa mi cuduje, ze ako sa tak stale mozem na neho vytesovat,.... to je asi tou laskou.
Vy ste manzelia alebo len spolu zijete?

shandy
15. jan 2009

poznam, trosku, poslem IP 🙂 , ... ale taky mensi uraz a teraz mam celu sezonu zakaz lyzovania ☹
no mne hovor, ja sa tiez teskujem, draheho uz mam tu huraaaaaa, tak sa tiez budem za nim ponahlat.
no ked ho milujes, nie je co riesit... 😀

matusik111
15. jan 2009

tak dnes bude veselo doma 🙂 , ved takto treba . aspon sa lubkame , ked uz babatko nemozeme mat.

shandy
15. jan 2009

a ty este nejdes domko? 😀

shandy
15. jan 2009

teda nie ze by som ta vyhanala 😀 😀 😀

matusik111
15. jan 2009

uz som veru mala byt naceste domkov a furt sa tu zamotavam,..... to je tak, cely den nic nerobim a citam konika. A na konci dna zistim, ze musim porobit kopec veci. to je kazdy den tak 🙂 ale uz hadam sa mi to podari do 10 min

shandy
15. jan 2009

😀 , ja to iste v poslednej dobe veru 🙂
no keby si mi zmizla, tak preventivne si uzi lyzovacku a pripadne aj ine 😉 a davaj na seba pozor. 🤐
tak potom v pondelok sa vidime. mne uz drahy hlasil prichod, tak sa budem tiez za nim ponahlat 😀 😀 😀

matusik111
15. jan 2009

tak uz naozaj odchadzam,-..... tak mam perny vikend, budem sa snazit aby dopadol podla mojich predstav 😀 a v pondelok som tu urcite .
pa-pa a
povenuj sa poriadne drahemu, aby vam bolo teplucke, ked uz ten plyn nemame 🙂

shandy
15. jan 2009

😀 jasne, papaaaaaa v pondelok si podame report 😉

mariettka27
15. jan 2009

ahojte kočky,no vy ste ale šikulky,ste tu toho popísali riadne,ani to asi všetko nedočitam 😀
matusik,no ja to mám úplne na dve veci,manžel je doma tak raz za tri mesiace na týžden-dva ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
jarulai,ty moja veková kategoria,ja 28 tiež tento rok... 😀
vitaj shandy 😅
kde ste všetky?to som tu večer len ja? 😕 ja cez den vačšinou nemám čas... 😒

jarulai
16. jan 2009

dobré ránko, dievčatá, ja už robím křoví v robote 😀
marietka, ty si tu dávno nebola, tak vitaj 😉
a neviete,kde sa nám stratila moncika? zeby mala mužíka doma, tak nás nestíha 😀 😀 😀 alebo je taká zažratá do prípravy svadby - už sa jej to blíži 🙂

shandy
16. jan 2009

cafteeeeee bambulky, mariettka, dakujem. nic si z toho nerob, takymto sposobom fungovala aj kamoska a uz je v 10tt
😀, sice im to dlhsie trvalo, ale predsa sa podarilo 😉
no ja som sa vecer venovala drahemu 😅
sice v praci, ale konecne je piaaaaaatok. huraaaaaaaa 😀 😀 😀

moncika15
autor
16. jan 2009

ahojte 🙂
tusim vam xybam 😎 ... nikam som sa nestratila ale fakt ma maximalne vytazuju pripravy na svadbu,a tento tyzden mam poobednu.vecer somsi vas citala ale uz sa mi nexcelo odpisovat 😅

jaru a ako sa citis? badas na sebe tehotenstvo?

drahy mi dnes pride 😵 len ho musim setrit koli tomu pondelnajsiemu spg 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre