Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
9. júl 2009

tak babulky, vy si budete uzivat ovulku na dovolenke, ja si budem akurat mrchu tam zapchavat 😀 😀 😀 😀

matusik111
9. júl 2009

ale dufam, ze s tym mikrotenovym sackom si robis srandu 🙂 😀 😀

shandy
9. júl 2009

nellie ved presne, aj ja v to dufam, ze budu plodaky akurat cez dofcu 🙂 🙂 a cez plodaky sa budeme snazit kazdy den... 😵 😵
matusik folikulometriu ti nariadi lekar a robi sa pred ovulkou, aby odsledoval ako ti rastie folikul a ci praskol a vajko vyslo von...mne povedal, ze od 9.DC cca sa mam objednat a budem tam chodit kazdy druhy den. kedze som akurat tento mesiac nevedela povedat kedy mam dostat mrchu, tak som sa dohodla tak, ze si tam zavolam ked ju dostanem...
matusik ty si budes prd zapchavat, lebo ty si tehula predsa 😀 😀 😀

matusik111
10. júl 2009

Dobre ranko babulky, tak ja hlasim zle spravy, teplota ide dole. takze ocakavam mrchu dnes alebo zajtra.
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Takze dovolenka bude s mrchou a to bude na prd ☹ Teraz tento cyklus vychadza ovulacia cez tyzden, takze nam nic nehrozi.
Takze muzika neobide spermo a budeme chodit po vsetkych vysetreniach ☹ ☹ ☹

Ja asi k nicomu nemozem prist lahkou cestou , .... mate niekedy aj vy taky pocit?

jarulai
10. júl 2009

ahojte babulky 🙂
zatial to vyzerá nádejne, že dnes by mi mohol net ísť, klop,klop,klop 😉

matusik, nezufaj, kým nedojde mrcha, nádej ešte je 😉

ja si tiež musím všetko vybojovať, tiež nemožem k ničomu dojsť lahkou cestou - ved poznáš moju historiu 😉 ☹ ale aspon si budeme život viac vážiť a všetko, čo nám prinesie 😉 Boh nám nenaloží viac ako skutočne unesieme 😉

shandy
10. júl 2009

dobre ranko bambulky 🙂 🙂
ja mam dnes toho vela, ale posnazim sa poobede utiect za vami 🙂
matusik, no jo, vyzera to na mrchu... 😔 😔 , ale neboj nebudes v tom sama, ja som tiez jasna 😉 , aj ked este neprisla, uz uz uz je na ceste 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
tiez ma cakaju vysetrenia, ale co uz.... 😔 , ked to inak nejde 🙂

matusik111
10. júl 2009

Ako sa hovori, nadej umiera posladna, ..... ale lepsie sa dufalo pri 36,9 😀 😀 😀
no nic, nie som ani prva , ktora caka a caka a caka ,.... a dufam, ze nebudem ani posledna 😀 😀 😀

shandy
10. júl 2009

suhlasim s jarulkou, ta posledna veta je trefna 🙂

jarulai
10. júl 2009

ahoj shandy 😵

matusik, pozri na mna - ja už zapustím aj korene, čo čakám a čakám a čakám...ale raz to príde, určite 😉

matusik111
10. júl 2009

tento konik bola raz dobra vec , kto ju vymyslel 😎 😎 a este lepsia, ze prisli sem take uzasne babulky 😵 😵 😵 😵

matusik111
10. júl 2009

ja idem dnes umy okno a zavesit novu zaclonu,..... aby aspon nieco po mne pekne ostalo 🙂 , a spravim daky kolacik, ked dnes pride muzicek domov

jarulai
10. júl 2009

veru, sme sa tu stretli dobrá parta 😉 😵

shandy
10. júl 2009

tak tak, niekto tam hore nam to takto aspon trosku ulahcuje 🙂 🙂 🙂

jarulai
10. júl 2009

babulky, tak už sme si aj lásku vyznali - sme my teda elita 😉 😀 😀 😀

matusik a dáš z koláčika aj nám? by som si dala, mnam 😝 ja teraz nepečiem - sama by som taký koláč jedla asi 2týždne 😀 😀 😀 a ani u našich neni nikoho doma

ale autíčko 😀 😵 😵

shandy
10. júl 2009

jeeeeeej jarulka uz si bola pon? po avetko? a ako???
joj kolacik by som si aj ja dala - vecny hlados 🙂
babulky odmlcim sa, lebo mame poradu, poobede som vasa 🤐 🤐

jarulai
10. júl 2009

shandy, nie, ja sa zatial vytešujem z toho, že už je naše v predajni 😉 😵 😵 😵 idem pon až budúci týžden 😉
tak sa rad, aby si bola múdra potom 😉

jarulai
10. júl 2009

a to pracujeme všetky 😨 práve dnes, ked ja nemám do čoho pichnúť a ide mi dokonca aj net ☹

shandy
10. júl 2009

a my sme este nezacali, sa to furt posuva, no des....
to bude radost buduci tyzden, cooo? 😀 😀 😀

jarulai
10. júl 2009

si píš, moja, v nedelu ani spať nebudem 😀 😀 😀
idem papkať, ale som tu 😉

nellie_
10. júl 2009

ahojteeeeeeeee krasky mojeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

dnes som bola u zubara - som si tam vytrpela..sla som s odlomenym zubom, to ma nebolelo ked mi to robila, ale pri preventivke mi nasla kaz a to som vsetkych svetych videla ked mi to vrtala... 😖 😖 😖 😖 😖

matusik to je mi luto ze teplota klesla, ale kym nie je krvava pomsta nic nie je stratene... 😉

a o tom ze nam nemoze ist nic lahko by som tu vedela ine romany pisat... ☹ ☹ ☹
my sme prave vcera v posteli mali s manzelom debat ze sme boli v minulom zivote Hitler a eva brownova a vyvrazdili neviem kolko ludi a teraz sme trestani za to 😀

nam proste vsetko... so svadbou boli problemy, potom s prepismi domu, uverom a teraz momentalne od parila s plynom a to uz sme mohli byvat asi od maja a stale len cakame ako debili.. a vravim to je na dlhooooooo

jarulai
10. júl 2009

ahoooojjjjjj 🙂
no moja, my máme tiež všelijaké patálie...no ale stretli sme sa na to, aby sme sa tu sťažovali? my sme všetky také dobré, pokorné dušičky, že sa nebudeme sťažovať, že 😉 😀
ešte bolí, či už si sa nadopovala 😉

nellie_
10. júl 2009

a uz ani neboli dala som si kinder bueno, cakala som kym to budu 2 hodiny a mozem jest..cukor vzdy zaberie 😀 😀 😀 😀 😀
jarul nie nie ja sa nestazujeeeeeeeem....to si ako na to prislaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀
ja som silna odvazna Xena, mna len tak nieco nezloži 😀 😀 😀 😀

jarulai
10. júl 2009

😀 😀 😀 tak máš blbý nick, mala si si dať Xena 😀 😀 😀 inak - nellie sa mi páči aj ako meno pre dievčatko 😉

no jasné, kinder bueno je to pravé po návšteve zubára 😀 😀 😀

nellie_
10. júl 2009

jarul hej Nelie je pekne meno ja ani neviem ako som k tomu nicku prisla... 😀 😀 😀

ja to pouzivam ze Julie-Nellie sa mi to rymuje 😀 😀 😀 a ty sa volas Jarka??

mne osobne sa pacia mena Laura a Adrián...ale keby mame syna tak to bude Luboš po mužikovi 😎 😎 😎
a jemu sa Laura nepaci on chce Natáliu, to este budu u nas boje... 😀 😀 😀 😀

jarulai
10. júl 2009

takže ty si Julia?teší ma 😉 😀 ja som Jarka 😉 😀 😀 😀

my už máme mená vybraté, ale nikomu ich neprezradím, až kým nebude treba, lebo ma istá osoba vysmiala, že je divné, že už máme vybraté mená a ešte ani nemáme mimi 😠 😠 😠 to je na dlhšie...a by som sa rozčulila zbytočne...
Natalia je pekné meno, Laura tiež - kamoška ju má 😉 a aj Rolincová 😉 😀 no myslím, že ked to už bude u vás aktuálne, tak na mene sa vtedy akoby zázrakom určite zhodnete 😉

jarulai
10. júl 2009

ozaj, teraz som zistila, že Nellie má 18.augusta meniny, takže o mesiac oslavujeme tvoj nick 😉 😀 😀 😀 príležitosť na oslavu sa vždy nájde, že 😀

nellie_
10. júl 2009

jarul ok potom vas pozyvam na mojito a oblozene chlebiky... a treba aj chipsy???? a aj kremeše - ked uz tak uz nech nas roztrhne 😀 😀 😀 😀

aj mna teší jarka 😵 😵 😵 😵

jarulai
10. júl 2009

😀 😀 😀 može byť 😀 😀 😀 ved na dovke sme už boli, takže do plaviek už nemusím držať dietu 😀 😀 😀

jarulai
10. júl 2009

a shandy sa nám ešte stále radí 😨 a matusik leští asi celý dom, alebo už došiel mužík, tak kašle na nás 😉

nellie_
10. júl 2009

ja som dneska ale riadne toho porobila a stale mi to nejak neubuda... ☹ ☹ ☹
buduci tyzden ma tu aj porazi, ked chcem vsetko postihat do stvrtku... 😅 😅 😅

a ako je dneska skaredo...dufam ze zajtra bude pekne..idem na festival tak sa troska vybujačim 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre