• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
a piatok nám tu nebudeš :frowning2:
no ja som dnes bola v robote len do počtu :grinning: :grinning: :grinning: no možem ja za to, že som všetko urobila včera, lebo nešiel net :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
na aký festival sa chystáš? do kedy dnes pracuješ?
10. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes som tu za najvačšieho flákača :grinning: to sa nehanbíte - robiť ešte aj piatok o 15. :grinning: :grinning: :grinning: kde ste všetky :frowning2:
10. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak babeny uz som tu, ty jo.. porada dve hodiny. na obede o pol druhej a medzitym som este musela vyriesit x vecii. milujem piatky :grinning: :grinning: :grinning:
nellie na aky festival? priznaj sa :wink:
10. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hurááááááá, vitaj :wink:
ozaj - v noci porodila tá babenka, čo bola so mnou v nemocke :dizzy_face: a ja ešte stále čaká a čakám a čakám...kedy budem čakať aj ja :frowning2:
10. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak sme cakanky, co uz s nami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved niekto musí byť, nie :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

micka, pomaly pojdem domkov :wink: tak za 10min :wink: :grinning: a kým sa mi toto asi podarí odoslať, tak už budem aj na pol ceste :angry:

takže pekný víkendík, užite si mužíčkov
:wink:
a ak sa mi bude dať, tak pondelok som zasa tu :wink:
10. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeej micka, tak pekny vikend, ale aj tyzden, ja mam buduci tyzden dovolenku. drahy ide do prace a ja s nim :grinning: :grinning: :grinning: , ze ako sa hovori, ked nemoze mohamed k hore, pojde hora k mohamedovi :grinning: :grinning: :grinning: , tak sa tu majte pekne, ak sa bude dat, ozvem sa. a neplackajte tu. cmuk
10. júl 2009 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz sa mi nedalo napisat s kanclu, tak sa ozyvam teraz... :wink:

idem zajtra do Bojnic na festival - kirschnerka, cmorik, knechtova a a tak.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nie ze by ich extra musim, ale tak co sa nezabavim?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak vam zelam krasny vikendik :slight_smile: :slight_smile:
shandy no ty si to genialne vymyslela ze ides s drahym do robotky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
tak si to tam poriadne uzi....

v pondelok som tu ako na koni ahojteeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko babulky :slight_smile:

shandy, tak ty nás tu takto nechávaš samučké :frowning2: ale ved my ti to prajeme, uži si s mužíkom :wink:

nellie, ako bolo? zabavila si sa? ja som sa tiež pekne bavila v sobotu - zavárala som marhule, ešte sa mi aj snívalo o nich :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 07:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj a matusik - ako? došla mrcha, nedošla? testovala si? rýchlo sa ozvi, ja som hrooooooozne zvedavááááá :wink:
13. júl 2009 o 07:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mám pokazeného kona alebo tu dnes nikto nie je :fearful: :frowning2:
13. júl 2009 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky
13. júl 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak teda moje novinky ,.... zaujimava story :grinning: :grinning: , cely vikend som merala , pomalicky teplota isla dole na 36,6 a mrcha nikde. Dnes rano som sa zobudila s bolestami , ale mrcha neprisla , len take spinenie .... tak stale cakam , aby sa to rozbehlo. Inak dnes je 30 DC , u mna je to asi najdlhsi cyklus v zivote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Keby som nemerala teplotu , tak si myslim, ze som tehotna, ale pri teplote 36,6 uz na nu cakam :sunglasses: :sunglasses:
Asi sa mi to posuvalo preto, aby som dalsiu mrchu dostala az na konci dovolenky :slight_smile: :grinning:

takze, pokracujem s vami ako staaala snazilka :slight_smile:
13. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj matusik :slight_smile: už som myslela, že dnes sa nikto ani neozve
takže :frowning2: mrcha jedna mrchovitá :angry: ale cyklus začni potom rátať až ked začneš krvácať :wink: aj tak by som ešte nehádzala flintu do žita...no ved uvidíš :wink:

ja som tu dnes len do 12.30, potom utekám :wink:
13. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kdeze utekas????

hovori sa , ze nadej umiera az posledna, ale myslim, ze sa to rozbehne skor - ci neskor ,.... ale bol to zaujimavy cyklus. Idem merat, aby som bola kludnejsia :slight_smile: A myslis, ze sa zacina pocitat az ked sa to rozbehne ??? nezacina sa to hned od prveho spinenia ?
13. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matusik, po autíčko :wink:

ja som mávala tak mrchu, že som najskor 2-3dni špinila a až potom som začala krvácať. a ked mi doki predpísal 1. krát clostyl, tak som sa ho pýtala na to a on mi povedal, že až ked začnem krvácať, až to je 1DC :wink:
13. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahhhha , tak dakujem za mudru radu ... tu na konikovi je naozaj kopec informacii a hlavne sikovnych babuliek :slight_smile:

tak uz budes mat nove auticko doma, super, .... tak sa budete spolu tesit na muzika :slight_smile:
13. júl 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru, už teraz sa spolu tešíme :grinning:

moja, tak prchám a drž paste :wink:
zajtra sa ozvem až po 14.00 :wink: tak pekný zvyšok dna
13. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak pekny den :slight_smile:
13. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky, to ako čo dnes - makáte ako draci :fearful: kde ste sa zašili :frowning2:

tak autíčko budem mať štvrtok, včera sme dohodli splátky...a ešte ma aj cestou domov zastavili policajti, že mi nesvieti svetlo :angry: no našťastie bol ujo policajt taký uvedomelý, videl, že som na požičanom, tak len že: nesvieti vám svetlo, dajte si to do poriadku a chodte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: aspon že tak, že :wink:
14. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mam teraz troska perno, vcera bolo prvy krat co som ani kona nezapla..to sa nestalo dobre dlhoooo :grinning: :grinning:
a teraz uz sa mi nechce dneska uz som vystavena...chystam sa teraz po praci do mesta este pokupit co nam treba na dovolenku....

matusik ty mas teda zaujimavy cyklus toto.... :wink:

baby ja mam zasa tie kvasinky..ja som z toho chora v zivote som to nemala a teraz neviem co to ma byt... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: dneska si idem daco do lekarne kupit na to lebo ma porazi...ale verim ze aj more mi to prelieci troska...ked sa chacharka vymoci.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj pracante :slight_smile: :grinning:

nemala si včera absťák bez kona :grinning: :grinning: :grinning:

na tie kvasinky shandy tuším spomínala canesten - ja som ho ešte nepoužívala, tak neviem. ale ked vyliečiš, papaj lactobacily a hned ako dáš poslednú tabletku tam dole, tak potom daj ešte floragyn čípok - ten ti dá hned mikrofloru dohromady :wink:

kedy idete na dovku? aj ja chcem ešte jednu :grinning:
14. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ideme v piatok jarul..joj tak sa tesim..prvy krat ideme so segru a jej frajerom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

canesten som minule skusala ale nezabral mi vôbec..dnes pojdem po radu do lekarne, hadam mi daco odporucia..ale ten floragyn si zapisem - dakujem za tip :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som v praci len do stvrtka, tak preto musim postihat vsetko porobit a mam toho veru dost..neviem ci nebudem musiet este v piatok doobeda sem prist.. :confounded:
14. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, ako ti závidím moja :wink: ale len si to uži, oddýchni si a možno dojdete 3, nie :wink: a kam idete? na kolko?
14. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
OK, idem domkov,pekný zvyšok dna :wink:
14. júl 2009 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som ti nestihla napisat....ideme do chorvatska na makarsku - tak dole sme este neboli a idem prvy krat s mojou segrou a jej frajerom tak sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ideme v piatok v noci a o tyzden v nedelu sa vraciame....teoreticky by sme mohli aj plodne dni stihnut, len nebudem teplomerovat tak nebudem vediet ako na tom som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tym ze mi dosla mrcha neplanovane o tyzden skôr tak by ozaj mohli byt tie plodne dni, no ved uvidime, ja sa tesim hlavne na ten relax :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a ci uz prideme len dvaja alebo traja to rozhodne priroda :slight_smile:

ja som taka workoholicka, ze pracujem aj z domu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. júl 2009 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to je dneska zasa hic, ze??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vravim ze to je take teplo, ze to uz ani sukna sa neda nosit, lebo sa mi zlepuju nohy... :grinning: :grinning: :grinning: ja nosim sukne len ked su teploty 25-28 potom uz len 3/4 lanove nohavice :grinning: :grinning:

vcera som citala zaujimavu vec... vedeli ste, ze ked chlap nesexuje viac ako 5 dni, tak potom sa mu spermie skvapalnia a on ich vycika a vytvoria sa nove :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dnes som tu ja uplne sama.. :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
tato uhorkova sezona je hrozna :grinning: :grinning: :grinning:
nikde nikoho....
15. júl 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeeee :slight_smile: už som tu :slight_smile: zas mi blbne net, takže aj toto možno budem na 10x posielať :angry:

nellie, jééééj, aj ja by som išla na makarsku - tam je pekne. my sme boli kúsok za nou ešte, ale videli sme ju z busa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja nosím sukne ked je 35-38C :grinning: :grinning: :grinning: takže tento hic je pre mna ešte znesitelný, ja som taká nepotivá, teplomilná :grinning: :grinning: :grinning:

nellie a vedela si, že ked chlap pravidelne nesexuje /teda lepšie povedané, ked nemá pravidelne ajkuláciu - na to netreba sexovať, že :grinning: :grinning: :grinning: /tak spermoši zlenivejú? takže pravidelnosť, dievčatá, treba ich cvičiť, lebo potom sa im nechce k tým našim vajkám :wink:
15. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jarulka jej ty mas aku oftalmologicku foto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a ja som tu dnes posledny den a od zajtra dovolenkujeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no len nejak ma kazdy ako na jed ukoluje a neviem ci nebudem musiet dojst aj zajtra doobeda... :confounded: :confounded:

inak aj ja znesiem vela stupnov - tiez som taka teplomilka..tu v kancli mam vecne ruky ladove a aj nos :grinning: :grinning: kolegovci ma volaju snehurka :grinning: :grinning: :grinning:
takze mne to vcelku vyhovuje taketo pocasie... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a odkedy chodia klimatizovane busy tak uz uplne, lebo tam uz som sa potila aj ja vzdy v takej prehriatej kraksni a teraz pohoda :sunglasses: :sunglasses:
16. júl 2009 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok