Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
10. júl 2009

a piatok nám tu nebudeš ☹
no ja som dnes bola v robote len do počtu 😀 😀 😀 no možem ja za to, že som všetko urobila včera, lebo nešiel net 😉 😀 😀 😀
na aký festival sa chystáš? do kedy dnes pracuješ?

jarulai
10. júl 2009

dnes som tu za najvačšieho flákača 😀 to sa nehanbíte - robiť ešte aj piatok o 15. 😀 😀 😀 kde ste všetky ☹

shandy
10. júl 2009

no tak babeny uz som tu, ty jo.. porada dve hodiny. na obede o pol druhej a medzitym som este musela vyriesit x vecii. milujem piatky 😀 😀 😀
nellie na aky festival? priznaj sa 😉

jarulai
10. júl 2009

hurááááááá, vitaj 😉
ozaj - v noci porodila tá babenka, čo bola so mnou v nemocke 😵 a ja ešte stále čaká a čakám a čakám...kedy budem čakať aj ja ☹

shandy
10. júl 2009

no tak sme cakanky, co uz s nami 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
10. júl 2009

ved niekto musí byť, nie 😉 😀 😀 😀

micka, pomaly pojdem domkov 😉 tak za 10min 😉 😀 a kým sa mi toto asi podarí odoslať, tak už budem aj na pol ceste 😠

takže pekný víkendík, užite si mužíčkov
😉
a ak sa mi bude dať, tak pondelok som zasa tu 😉

shandy
10. júl 2009

jeeeeej micka, tak pekny vikend, ale aj tyzden, ja mam buduci tyzden dovolenku. drahy ide do prace a ja s nim 😀 😀 😀 , ze ako sa hovori, ked nemoze mohamed k hore, pojde hora k mohamedovi 😀 😀 😀 , tak sa tu majte pekne, ak sa bude dat, ozvem sa. a neplackajte tu. cmuk

nellie_
10. júl 2009

uz sa mi nedalo napisat s kanclu, tak sa ozyvam teraz... 😉

idem zajtra do Bojnic na festival - kirschnerka, cmorik, knechtova a a tak.... 😀 😀 😀 😀
nie ze by ich extra musim, ale tak co sa nezabavim?? 😀 😀 😀 😀

tak vam zelam krasny vikendik 🙂 🙂
shandy no ty si to genialne vymyslela ze ides s drahym do robotky 😎 😎 😎
tak si to tam poriadne uzi....

v pondelok som tu ako na koni ahojteeee 😵 😵 😵

jarulai
13. júl 2009

dobré ránko babulky 🙂

shandy, tak ty nás tu takto nechávaš samučké ☹ ale ved my ti to prajeme, uži si s mužíkom 😉

nellie, ako bolo? zabavila si sa? ja som sa tiež pekne bavila v sobotu - zavárala som marhule, ešte sa mi aj snívalo o nich 😀 😀 😀

jarulai
13. júl 2009

ozaj a matusik - ako? došla mrcha, nedošla? testovala si? rýchlo sa ozvi, ja som hrooooooozne zvedavááááá 😉

jarulai
13. júl 2009

mám pokazeného kona alebo tu dnes nikto nie je 😨 ☹

matusik111
13. júl 2009

ahojte babulky

matusik111
13. júl 2009

tak teda moje novinky ,.... zaujimava story 😀 😀 , cely vikend som merala , pomalicky teplota isla dole na 36,6 a mrcha nikde. Dnes rano som sa zobudila s bolestami , ale mrcha neprisla , len take spinenie .... tak stale cakam , aby sa to rozbehlo. Inak dnes je 30 DC , u mna je to asi najdlhsi cyklus v zivote 😀 😀 😀 😀
Keby som nemerala teplotu , tak si myslim, ze som tehotna, ale pri teplote 36,6 uz na nu cakam 😎 😎
Asi sa mi to posuvalo preto, aby som dalsiu mrchu dostala az na konci dovolenky 🙂 😀

takze, pokracujem s vami ako staaala snazilka 🙂

jarulai
13. júl 2009

ahoj matusik 🙂 už som myslela, že dnes sa nikto ani neozve
takže ☹ mrcha jedna mrchovitá 😠 ale cyklus začni potom rátať až ked začneš krvácať 😉 aj tak by som ešte nehádzala flintu do žita...no ved uvidíš 😉

ja som tu dnes len do 12.30, potom utekám 😉

matusik111
13. júl 2009

a kdeze utekas????

hovori sa , ze nadej umiera az posledna, ale myslim, ze sa to rozbehne skor - ci neskor ,.... ale bol to zaujimavy cyklus. Idem merat, aby som bola kludnejsia 🙂 A myslis, ze sa zacina pocitat az ked sa to rozbehne ??? nezacina sa to hned od prveho spinenia ?

jarulai
13. júl 2009

matusik, po autíčko 😉

ja som mávala tak mrchu, že som najskor 2-3dni špinila a až potom som začala krvácať. a ked mi doki predpísal 1. krát clostyl, tak som sa ho pýtala na to a on mi povedal, že až ked začnem krvácať, až to je 1DC 😉

matusik111
13. júl 2009

ahhhha , tak dakujem za mudru radu ... tu na konikovi je naozaj kopec informacii a hlavne sikovnych babuliek 🙂

tak uz budes mat nove auticko doma, super, .... tak sa budete spolu tesit na muzika 🙂

jarulai
13. júl 2009

no veru, už teraz sa spolu tešíme 😀

moja, tak prchám a drž paste 😉
zajtra sa ozvem až po 14.00 😉 tak pekný zvyšok dna

matusik111
13. júl 2009

tak pekny den 🙂

jarulai
14. júl 2009

ahojte babulky, to ako čo dnes - makáte ako draci 😨 kde ste sa zašili ☹

tak autíčko budem mať štvrtok, včera sme dohodli splátky...a ešte ma aj cestou domov zastavili policajti, že mi nesvieti svetlo 😠 no našťastie bol ujo policajt taký uvedomelý, videl, že som na požičanom, tak len že: nesvieti vám svetlo, dajte si to do poriadku a chodte 😝 😵 aspon že tak, že 😉

nellie_
14. júl 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

mam teraz troska perno, vcera bolo prvy krat co som ani kona nezapla..to sa nestalo dobre dlhoooo 😀 😀
a teraz uz sa mi nechce dneska uz som vystavena...chystam sa teraz po praci do mesta este pokupit co nam treba na dovolenku....

matusik ty mas teda zaujimavy cyklus toto.... 😉

baby ja mam zasa tie kvasinky..ja som z toho chora v zivote som to nemala a teraz neviem co to ma byt... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dneska si idem daco do lekarne kupit na to lebo ma porazi...ale verim ze aj more mi to prelieci troska...ked sa chacharka vymoci.. 😀 😀 😀

jarulai
14. júl 2009

ahoj pracante 🙂 😀

nemala si včera absťák bez kona 😀 😀 😀

na tie kvasinky shandy tuším spomínala canesten - ja som ho ešte nepoužívala, tak neviem. ale ked vyliečiš, papaj lactobacily a hned ako dáš poslednú tabletku tam dole, tak potom daj ešte floragyn čípok - ten ti dá hned mikrofloru dohromady 😉

kedy idete na dovku? aj ja chcem ešte jednu 😀

nellie_
14. júl 2009

ideme v piatok jarul..joj tak sa tesim..prvy krat ideme so segru a jej frajerom 😵 😵 😵 😵

canesten som minule skusala ale nezabral mi vôbec..dnes pojdem po radu do lekarne, hadam mi daco odporucia..ale ten floragyn si zapisem - dakujem za tip 😉 😵 😵 😵

ja som v praci len do stvrtka, tak preto musim postihat vsetko porobit a mam toho veru dost..neviem ci nebudem musiet este v piatok doobeda sem prist.. 😖

jarulai
14. júl 2009

jeeej, ako ti závidím moja 😉 ale len si to uži, oddýchni si a možno dojdete 3, nie 😉 a kam idete? na kolko?

jarulai
14. júl 2009

OK, idem domkov,pekný zvyšok dna 😉

nellie_
14. júl 2009

uz som ti nestihla napisat....ideme do chorvatska na makarsku - tak dole sme este neboli a idem prvy krat s mojou segrou a jej frajerom tak sa tesim 😵 😵 😵 😵 😵
ideme v piatok v noci a o tyzden v nedelu sa vraciame....teoreticky by sme mohli aj plodne dni stihnut, len nebudem teplomerovat tak nebudem vediet ako na tom som 😀 😀 😀 😀
ale tym ze mi dosla mrcha neplanovane o tyzden skôr tak by ozaj mohli byt tie plodne dni, no ved uvidime, ja sa tesim hlavne na ten relax 😎 😎 😎 😎 a ci uz prideme len dvaja alebo traja to rozhodne priroda 🙂

ja som taka workoholicka, ze pracujem aj z domu 😅 😅 😅

nellie_
15. júl 2009

dobre ranko 😀 😀 😀 😀 😀

to je dneska zasa hic, ze??? 😝 😝 vravim ze to je take teplo, ze to uz ani sukna sa neda nosit, lebo sa mi zlepuju nohy... 😀 😀 😀 ja nosim sukne len ked su teploty 25-28 potom uz len 3/4 lanove nohavice 😀 😀

vcera som citala zaujimavu vec... vedeli ste, ze ked chlap nesexuje viac ako 5 dni, tak potom sa mu spermie skvapalnia a on ich vycika a vytvoria sa nove 😀 😀 😀

nellie_
15. júl 2009

a dnes som tu ja uplne sama.. 😕 😅 😅
tato uhorkova sezona je hrozna 😀 😀 😀
nikde nikoho....

jarulai
15. júl 2009

ahojteeeee 🙂 už som tu 🙂 zas mi blbne net, takže aj toto možno budem na 10x posielať 😠

nellie, jééééj, aj ja by som išla na makarsku - tam je pekne. my sme boli kúsok za nou ešte, ale videli sme ju z busa 😀 😀 😀 😀
ja nosím sukne ked je 35-38C 😀 😀 😀 takže tento hic je pre mna ešte znesitelný, ja som taká nepotivá, teplomilná 😀 😀 😀

nellie a vedela si, že ked chlap pravidelne nesexuje /teda lepšie povedané, ked nemá pravidelne ajkuláciu - na to netreba sexovať, že 😀 😀 😀 /tak spermoši zlenivejú? takže pravidelnosť, dievčatá, treba ich cvičiť, lebo potom sa im nechce k tým našim vajkám 😉

nellie_
16. júl 2009

jarulka jej ty mas aku oftalmologicku foto 😀 😀 😀 😀

a ja som tu dnes posledny den a od zajtra dovolenkujeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀
no len nejak ma kazdy ako na jed ukoluje a neviem ci nebudem musiet dojst aj zajtra doobeda... 😖 😖

inak aj ja znesiem vela stupnov - tiez som taka teplomilka..tu v kancli mam vecne ruky ladove a aj nos 😀 😀 kolegovci ma volaju snehurka 😀 😀 😀
takze mne to vcelku vyhovuje taketo pocasie... 😎 😎 😎 😎 a odkedy chodia klimatizovane busy tak uz uplne, lebo tam uz som sa potila aj ja vzdy v takej prehriatej kraksni a teraz pohoda 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre