• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
ahojteeeeeee bambule :slight_smile: :slight_smile:
no jarulka moj pristupuje uplne najzodpovednejsie k sportu, nuz ale ani ten sexik nie je zly, mozne to tiez povazovat za druh sportu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aaale matusik kolko xlapov robi aj horsie veci a aj tak maju deti. to len my to asi trosku prehaname, lebo vieme, ze sa nam nedari... :slight_smile:
matusik neboj sa a hlavne to uz budete mat za sebou. nic take zlozite to nie je...moj gyndo sa ani k tomu spg nevyjadril, mal vela roboty minule, tak dufam, ze sa mi viac povenuje zajtra, kedy idem zas na folikulometriu.... :dizzy_face:
Matusik ja som mala taku ostru ovu bolest v decembri. Pol hodinu brutal bolest...az potom som zistila, ze 14.den, ze to bude ovu a tak aj bolo, odvtedy sa mi to uz nestalo..ale vtedy som ledva chodila... :wink: , mozno bol folikul vacsi ako zvycajne :slight_smile:
22. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, aj dnes som tu zase samučká :frowning2:

včera ma moj mužík prekvapil a objavil sa vo dverách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak teraz už len pohánam mrchu aby už skončila a mohli sme sa konečne zvítať ako sa patrí :wink: :grinning:

babulky, asi by sme sa mali fakt menej sledovať. ale zase na druhej strane, ak je problém, tak ho musíme riešiť - no a nesleduj sa potom. ved to sa nedá. taký začarovaný kruh, že jo :angry:
22. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, fakt tu nikto nie je :frowning2: takto ma zanedbávať - poviem maminke :frowning2: :grinning:
22. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka mne dnes oznamila kolegyna, ze je tehu...a ze na prvy sup :dizzy_face:
a potom mi povie, ked som sa jej zverila, ze aj my sa snazime. ze hlavne sa nesledovat a byt v klude... :grinning: :grinning: :grinning:
no keby mne to vyslo na prvy sup, tiez salam parky...nie? este aj prvy polrok som bola v klude, ani som to neriesila, nuz ale po roku uz sa clovek zamysli minimalne, nie?
ty zalobaba jedna! :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, co sa tu dialo??? ja az teraz zapinam kona, ale asi tu aj sama budem. tak len tak poslem graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
22. júl 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som uz vsetko precitala,

Moncika, to by bola taka mila a trosku drahsia dovolenka v apartmanoch :slight_smile: , ale pre tehulku vsetko :slight_smile:

Jarulka, tak Teba takto muzik prekvapil?? a kedy mal prist oficialne??? To je take mile. Ako si reagovala??

Shandy, mas pravdu,... ja som v prve 2 mesiace nevedela ani , ze ovulacia trva iba 24 hodin a kazdy ju ma inokedy. Nevedela som nic a ani som sa nesledovala,.... ale po pol roku clovek uz zisti vsetko. Nam by mali dat titul - samouk gynekolog :grinning: :grinning: :grinning:

Ze by som uz mala ovulku za sebou ???? zas tak skoro na 8DC, u mna je to bezne. ale tym padom pol dovolenky si uzivam s tamponom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . A mozno to bol taky sok pre spermosov , ktorych som tam mala od nedele , a bola som behat,.... nevedeli, co to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a chceli sa bockavat s vajickom :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,... dnes tu nikto nie je ??? :frowning2:
Ja len prikladam graf, .... stale stupa hore,... ze by uz naozaj bola ovulacia v pondelok???? http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

veru, na nieco je dobre ked sa mera BT, aspon viem priblizne co sa deje. Ved uvidime co bude do konca tyzdna.,
23. júl 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
prave mi volal mazlik, ze pride dnes domov koli tomu vysetreniu v CARe. drzte nam palce zajtra okolo 12tej :fearful:
23. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze drzime palceky, Moncika :slight_smile: my chceme aby vsetky boli tehulky. A kde chodite do CARu? A davaju sancu aj prirodzenou cestou , alebo iba umelo?
23. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme :slight_smile:
no my xodime zatial iba na IUI do odbornej kliniky v TN ale ked sa nepodari ani 3-4 IUI tak nas poslu do GYNFIVu. a tam ide drahy aj na to urologice vysetrenie. citujem Dr. "nehovorim, ze nemozete pocat prirodzene ale sanca je velmi mala" takze tak :unamused:
23. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranicko bambulky moje :slight_smile: :slight_smile:
matusik, no musis este trosku vyckat, ci ti FF potvrdi ovulku :dizzy_face: :dizzy_face:
moncika drzime ti palceky, nech sa IUI podari :slight_smile: :slight_smile:
a ja dnes zas tolko roboty :pensive:
23. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moj grafik teda po dlhej dobe
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
dnes idem zas na folikulometriu, mam pocit, ze ovu prebehne dnes.. :slight_smile:
23. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, dnes som si švihla aby som nemusela makať cez to najvačšie teplo, takže už som vaša :wink: :grinning:

matusik, oficiálne mal prísť zajtra, takže nejaké 3dni skor došiel :dizzy_face: a čo myslíš, ako som asi zareagovala - skoro som ho prekotila a nemohla som sa od neho odlepiť. ocino so segrou radšej rýchlo odišli :wink: :grinning:

moncika, jasne, držkáme paste :wink:

veru, ono sa lahko povie - nemyslieť na to a nesledovať sa. ale nesledujte sa po takmer 3rokoch, že jo :frowning2: :angry:
23. júl 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, to kolko krat do mesiaca tam chodis? Tak teda dnes idete sexikovat 3 krat ? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , uz by sa to fakt mohlo roztrhnut. Shandy uz je sledovana , tak sa to uz musi podarit. Jarulka ma chlapa doma a velke nadsenie by mohlo vyvolat ovulku :dizzy_face: :dizzy_face: , Moncika uz by mohlo zabrat IUI :dizzy_face: :dizzy_face:
Nellie je na dovolenke s ovulkou :dizzy_face: :dizzy_face: a my sme sazacali poctivo snazilkovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vyzera to uplne uzasne , tak sup-sup babulky do tehulkvania
23. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuj keby boli tvoje slova vyslisane :dizzy_face:
veru hned by som na mm skocila ako ho vecer zbadam pred vratnicou. ale ma zakazane koli zajtrajsiemu spg :unamused:

baby,citim v kostiax ze tento rok pekne jedna po druhej otehotnieme :wink:
23. júl 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, no dúfam, že za tých 18dní, čo bude mužík domka, sa aj ovulka zastaví :wink:

shandy, dnes si za prcanta :grinning: v takom teple - čo blázniš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdy som nevedela , ze preco sa hovori dietatu zazrak,... ale teraz uz chapem,.... lebo spodit dieta je naozaj zazrak, ktory sa dako neda zariadit pozemnymi silami :dizzy_face: , to som cosi mudre vypotila :grinning: :grinning: :grinning:

Moji rodicia si vcera kupili malinkeho labradora cierneho,... tak ja sa tesim, a to bude taky moj pokladik. Budem s nim chodit na cvicisko a bude to moja babika. Vola sa Meggie. Mozno jedneho dna mi manzel dovoli aj do bytu takeho malinkeho psika ..... keby sa babatko nedarilo
23. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzicek bude 18 dni doma??? super, tak to pekne vsetko stihate. Vidis, vsetko zle je na nieco dobre,.... teraz si budete spolu uzivat 3 tyzdne, ako vam bude spolu dobre. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru, je tu hrozne horuco, sice ja som na severnej casti, ale idem sa rozpustit. Aj spodne pradlo je moc :grinning: :grinning: :grinning:
Shandy sa asi ponahla rychlo za drahym, aby stihli tie vajicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika, bodaj by mali tvoje kosti pravdu :wink:

matusik, už vlastne len nejakých 17 dní a potom na 2týždne preč :frowning2: ale teraz je doma, tak si budeme vychutnávať spoločné chvílky a nebudeme myslieť na to, že zase bude musieť odísť :wink:
inak - z labradora vyrastie celkom velký havino. ale to sú krásne psy. len poznám jednu takú labradorku, ktorá je tak vykrmená, že vyzerá ako sud na nožičkách :grinning: :grinning: :grinning: inak by bola krásna, keby ju majitelia tak nevakrmovali. neviem, či ju chcú do klobás alebo čo :grinning:
23. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame uz jedneho bieleho labradora, a tiez je trosku viac vykrmena,.... ale uz mala nasadenu dietu a trosku schudla :grinning: :grinning: :grinning: , my mame taku aktivnu babku, ktora ho krmi aj 3x za den, lebo zabudne, ze mu dala uz zrat. :grinning: :grinning: :grinning:

A dnes mi pride muzicek, tak sa budeme asi snazilkovat aj kazdy den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak sa tesim,.... aj ked mozno ovulka je davno za horami - za dolami :sunglasses: :sunglasses:
a potom uz iba 4 dni a pride domkov na 2 tyzdne a to budeme dovolenkovat. :sunglasses: :sunglasses:
23. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne to máš zorganizované :wink: a čo ty vieš, či je už ovulka preč? mne v decembri tiež doki vravel, že ovulka bola pred 2dnami - a ja si otehotniem 2dni po nej :wink: len si vychutnajte jeden druhého a uvidíš, či sa dostaví výsledok :wink: a ked nie, tak aspon zažijete pekné chvílky :wink:

mne už zajtra končí mrcha /a možno aj dnes, ktovie :wink: /tak nech si ma moj mužík nežela :wink: :grinning: to bude rošošo s tými zaásobami čo má :grinning:
23. júl 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka, ak mas slabu mrchu, tak urcite by ste to zvladli aj dnes :dizzy_face: :dizzy_face: , treba si veru vychutnavat tie chvliky ked mame chlapov doma. Ale to vie pochopit iba ten, ktory ma partnera daleko a daleko.

Idem papat, dobru chut vsetkym :sunglasses:
23. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mám slabú, ale sa trochu bojím, lebo počas mrchy je vačšie riziko nejakej infekcie a ja ešte s tou mojou rankou na krčku - ten den už radšej vydržíme a vybuchneme až zajtra :wink:

dobrú chuť aj tebe, aj ja papkám :wink:
23. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru chut aj vam idem aj ja papkosit :slight_smile: :slight_smile:
veru musim makat, aby som stihla vajka. mala som poradu takze som sa vam nemohla venovat. :pensive:
no matusik, teraz tam idem uz druhykrat v tomto tyzdni a pojdem aj zajtra, ak nahodou nebude folik prasknuty uz dnes :slight_smile: , no chodim tam teraz ako na klavir :grinning:
veru veru dieta je zazrak a havkovia su dobri kym sa nam podari otehu. moja kamoska ma tiez labradora a ten ma chudak strasnu nadvahu a teraz drzi dietu.
ja sa tiez bojim infekcie, ze keby sme pocas mrchy. vtedy som aj tak rada,ze som rada, lebo som cela taka ubolena, tak ani velmi chut nemam... :slight_smile:
23. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vitaj zase medzi nami - vy sa stále len radíte :grinning:

u mna chuť aj je, len zdravý rozum zatial víťazí :grinning: :grinning: :grinning: alebo skor strach z infekcie :grinning: no ved ten 1den nás už nezabije, ked sme už doteraz vydržali, že jo :wink:

to asi labradory všetci trpia nadváhou - žeby boli taký žrúti? naša tigrica zase sa pestuje - štíhla ako modelka :grinning: :grinning: :grinning: ale zase ona sa aj nabehá po tom dvore, ani vrabec nemá šancu si u nás posedieť a oddýchnuť :grinning:
23. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ahojte babulky, idem sa ja pomaly do roboty :rolling_eyes: vcera sme tam mali 46' C som zvedava co bude dnes.
ahojte a pekne vynamikajte tie svoje polovicky :wink: (myslim manzelov :sweat_smile: )
23. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moncika - práci česť a robote pokoj :wink: :grinning: nezávidím ti teda. ja už posúvam očami ručičky na hodinách, lebo ma nebaví tu v tom teple tvrdnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

a prajem ti pekný víkendík - ja tu zajtra nebudem, idem prihlásiť toho nášho tátoša, takže stojím pol dna na polícii :rolling_eyes: no snád to prežijem a prebehne všetko rýchlo a hladko :wink:
23. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radime, radime a furt sme neni mudri :grinning: :grinning:
no ja tie prve 2 dni chut na keksik vobec nemam, lebo mavam brutal krce a vsetko tam dolu boli...au au au. no jasne, ze vydrzite, o to vacsie rodeo bude potom :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru hej, labradory su pazrave a este aj bigli, to je snad este horsie :grinning: :grinning: , to aj nasa vyzlicka sa pestuje. to je cisty atlet :grinning: :grinning: , skace ako gazela :wink: .
moncurik, tak sa drz v robote a nech sa nam neroztopis :wink:
fiii tak ty tu nebudes jarulka zajtra? :pensive: , no ale snad sa ti to podari rychlo vybavit, aby si si potom s muzikom uzivala :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte asi pár tých porád a snád sa na vás niečo nalepí, nie :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

no prvé dni ani ja nemám chuť, tiež všetko bolí atd :rolling_eyes: ale teraz - keby som farboslepá, tak ani nevie, že mám mrchu :grinning: :grinning: :grinning:

no či vybavím alebo nie - policajti sú tam zajtra aj tak len do 12.00 - to by bolo asi nad ich sily v piatok robiť aj poobede :wink: :grinning: :grinning: :grinning: takže venovať sa mužíkovi budem určite :wink: a keby som tam aj do 19.00 tak ma zajtra do mužíka neotrhnú ani párom volov :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tu nikto nie je :frowning2: to sa vám vážne chce robiť aj v tomto paráku :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. júl 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok