Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
29. júl 2009

Bre ranicko matusik a podla mna staci aj to jedno snazenicko pred. Ved spermosici si tam na vajko jeden den pockaju, tak neboj 😀 😀 , prave naopak krasne ti to vyskocilo 😉, to IUI hadam nebude treba 🙂
no ved prave, ze ani ja sa toho nemienim vzdat, tak ked uz uvidim z grafu, ze nie je sanca, tak bajkujem o sto dvesto 😀 😀 , takto este chvilu vydrzim 😵 . No ja to tiez neberiem vazne, ale zase tolko roboty okolo toho a keby som to mala pokaslat bajkovanim tak to radsej nebudem riskovat 😀 😀 😀
moj graf dost nuda, celkovo nejake nizke teploty na mna....aj ked je pravda, ze som dnes merala o hodinu skor.. 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

shandy
29. júl 2009

nellieeeee no nazdarecek. ze jo? no ja som zas chcela prestat merat, ale som sa pytala dokiho, ze ci mam pokracovat v merani a on, ze jasne, jasne. No tak a mas to... 😀 😀 😀
nel to je dobre, ze sa to tak precistilo, to mas akoze letne upratovanie 😀 😝

shandy
29. júl 2009

jarulka moja kde si mi? tebe nejde net? fnuk, fnuk, fnuk, fnuk, fnuk, chytro pridi, lebo tu za tebou usedavo nariekam... 😔 😔

jarulai
29. júl 2009

babulky, už som tu - konečne nám ten net urobili 😵 😵 😵 takže už som vaša 😀

idem si vás prečítať 😉

jarulai
29. júl 2009

no už som vás prečítala 😉

matusik, možeš napísať žiadosť, len ktovie kedy bude vybavená - to vieš, dnesšná byrokrace 😀 😀 😀

ja nemerám, nesledujem - snažilkujeme o 106 aj bez merania, tak na čo stresovať, že 😉 teraz, ked mám mužíka tak dlho domka, tak si aspon užijeme 😉 včera sa zdráhal, že je unavený, ale som ho prebrala a dal si povedať 😉 a ráno som potom zaspala do roboty 😀 😀 😀

jarulai
29. júl 2009

a teraz som tu sama? kde si shandy ☹

nellie_
29. júl 2009

ja som tuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
29. júl 2009

shandy, presne tak bolo letne upratovanie 😀 😀 😀 😀
no a sme doma.... ze nebudeme merat, sak ked doktor prikaze tak to treba plnit 😀 😀 😀 😀
aj keby nechces tak musis 😀 😀 😀 😀 😀

jarulka to mas super ze ho mas domka 😵 😵 😵 😵
ale ten môj je stale na cestach, tak pri merani aspon viem ci bude vyuzita alebo nevyuzita ovu, ak teda nejaka bude, lebo minule nie a nie dorazit 😠 😠 😠

nellie_
29. júl 2009

shandy akurat som mrkla tvoj graf....vypada super..a aka vyuzita ovulkaaaaaaa - mozem len potichu zavidiet 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
29. júl 2009

nellie, ved aj moj ide zase preč - už budúci piatok ☹ ale mna to meranie hrozne stresovalo, tak kašlem na to 😉 a teraz to vychádza, že bude doma do 21DC, tak snád sa dovtedy ovula dostaví 😉 a ked nie, si aspon užijeme 😉

nellie_
29. júl 2009

mna praveze stresuje ked nemeriam 😅
ja som asi ina 😀 😀 😀 😀 😀
ked mne sa pacilo ako som presne vedela co mam ocakavat podla grafiku.... a mna to fakt bavilo kazde rano cakat kolko nameram 😎 😎 😎
od zajtra idem na to 😀 😀 😀

jarulka mudro na to ides...ked ta to stresovalo kasli na to a len si uzivajte 🙂 🙂 🙂 🙂

jarulai
29. júl 2009

a možno som iná ja 😀 😀 😀

no to ked máš ukážkové teplotky, tak ano - aspon vieš, čo kedy čakať. ja som mala tak, že teplota stále hore a zrazu mrcha - ani neklesla o desatinu, tak aj tak by som nevedela, čo kedy čakať 😝 a ešte mi aj mužík zobral teplomer a ortuťovým nemienim merať 😉

nellie_
29. júl 2009

jarulka ved jasne 😉

ja meriam len ortutovym, ten digitalny je taky haluzny 😀 😀 😀

jarulai
29. júl 2009

no ved asi preto aj mne ukazovalo haluzné teploty 😀 😀 😀 ale nie - skúšala som aj ortuťový a vychádzali rovnaké haluze 😀 😀 😀

shandy
29. júl 2009

tak uz som tu micky, bola som papkat 😀
je tu este niekto? ja sa tu bojiiim samucky 😔 😕 🙄

jarulai
29. júl 2009

ja som tuuuuuuuu 😉

aj dezertík bol, ty náš papkáč 😉 😀

shandy
29. júl 2009

no ved prave nellie, ja by som aj nemerala, no ale sak ked pan doktor prikazu, tak musim 😀 😀
presne nellie, aspon budes vediet, ci je moznost dvoch dialnic alebo nie...resp. minimalne vies kedy dojde mrchana mrchovita 🙂 , nie si ina, lebo mna to grafikovanie tiez bavi 😀 , mne sa tie grafy pacia, to ja som taky vizualny typ....😀 , 😀 , estetika nade vse 😝
nellie dakujem za zhodnotenie grafu. to vies, aj to ujo doki prikazali, tak sme museli robit tie smiesne pohyby. no ved nadarmo tu folikulosku hadam nerobil, nie? 😀 😝
jarulkaaa no toto ti urobil? ze ti teplomer zobral? no teda...a co keby si mala teplotku? 🙂
ja meriam digitalnym, ale je pravda, ze ho ovplyvnuje strasne vela aj malickych veci, staci ho strcit o pol centi hlbsie a hned je vyssia teplota...ale dva ortutove som rozbila, aj svoj, aj draheho, tak uz nemam co 😀 😀 😀

jarulai
29. júl 2009

shandy, zobral si ten digitálny so sebou, takže ortuťový mi zostal 😉 ale aj tak ma už nenahovoríte 😉

no neviem ako ty, ale ja rada tie smiešne pohyby - ved vravím, že som aj dnes kvoli nim zaspala doroboty 😀 😀 😀

shandy
29. júl 2009

no ved ja ta poznam, preto sa ani nesnazim 😀 😀 😀 , to by som ti neurobila 😵

no aj ja rada, ale ked musis presne na hodinu, tak je to take akosi ine 😀 😀 , aj drahy s tym mal trosku problem... 😅

jarulai
29. júl 2009

presne na hodinu? 😨 to som nikdy nemusela a predsa sa podarilo 😉 vtedy doki ani nevedel určiť či a kedy bola vobec ovula 😉
ale ono to je asi ozaj také blbé - ako chovné králiky, že 😝 😀 😀 😀

shandy
29. júl 2009

no on mi len povedal, ked som mala prasknuty, ze ked prideme domov, tak nech si tie zname pohyby zopakneme 😉
my sme vedeli presne kedy bola, lebo som chodila na folikusku kazdy den pre prasknutim. vo stvrtok vecer o deviatej tam este bol a na druhy den o siedmej uz bol prasknuty. 🙂 , no ale jaru ty si neotehotnela pocas folikulometrie, ci?
no je.... ale coby si kvoli tomu neurobila, ze? napr. take nohy hore, 😀 😀 😀

jarulai
29. júl 2009

ja som aj vtedy chodila na 15DC cyklu na vaginálne sono a doki mi len skontroloval výšku sliznice a či a akedy bola ovula. velkosť folíkov mi nikdy nehlásil až teraz, ked som tam bola naposledy a mužík v robote 😠

jasné - nožky hore fungujú stále 😉 včera bola dokonca 10sekundová sviečka 😀 😀 😀

jarulai
29. júl 2009

a zase sme tu len my dve? kde je matusik, nellie, moncika - prcanti roka?

shandy
29. júl 2009

ahaaaa jasne, romzumiem...mne hlasi stale vsetko, resp. sestrickam...uterus ex ante, velkost sliznice, velkost vajednickov, velkost folikov, tekutina v douglasovom priestore....no mam prehlad 😀 😀
fiiiiha ze 10 sekund, tak si im pomohla trosku. no ja im tiez musim podat pomocnu ruku, lebo ktovie, kedy by inak prisli do ciela - asi po funuse 😀 😀 , ked su taki suchtosi ti draheho spermosi 😀

jarulai
29. júl 2009

ty kokso - na čo ty chodíš k tomu dokimu - pozerám, že ty si sama gyndoška 😀 😀 😀 tá tekutina - to vraví aj mne a podla nej mi zahlási termín ovuly. no majú to praktiky teda 😀

ved aj u nás sa šuchcú - ale zase u mna nájsť ten správny roh je asi umenie, že 😖 tak im pomožem, ved čo všetko pre mimi neurobím, že jo 😉 aj život dám!!!

nellie_
29. júl 2009

ja som taka hladnaaaaaaaaaaaaa trpim tu.... ☹ ☹ ☹
ale za chodinu uz budem do seba tlacit slivkove gule 😀 😀 😀 😀 😀

a idem sa vam pochvalit v piatok idem so segrou a maminou nasou na damsky wellnes vikend...len dufam ze chytim slepeho masera, lebo sa niekde supem po dovolenke 😀 😀 😀

shandy to je dobre ze ste robili smiesne pohyby v case kedy to najviac treba 😉 😀 😀 😀

to aka tekutina u akeho douglasa?????? 😕 to nepoznam a to tiez uz som riadne znala.... tiez mi vzdy hlasila sliznicu a velkosti maternice a vajecnikov ale tekutiny mi nikdy nehlasila 🙄 🙄
aj ja chcem vediet douglasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

jarulai
29. júl 2009

michale douglasa 😀 😀 😀 ten sa tam asi rozťahuje a odhána spermošov - mi to tak pripadá 😠

jééééj, zober aj mna - išla by som na niečo také 😉 mne urobí wellnes víkend mužík domka 😉 😀

aj na mna už ide hlad a to som sa ako fajn napraskala na obed 🙂 čo ja možem za to, že ten čas taaaak letí 😀 😀 😀

jarulai
29. júl 2009

chudák douglas, ešte som mu aj meno zhovadila 😀 😀 😀

nellie_
29. júl 2009

jarul to nevadi 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak mna tiez on napadol hned ze ci tam je zasity a nahana alebo skôr odhana spermosov ci co 😀 😀 😀 😀

no ja som nikdy nebola este na takom wellness vikende tak som zvedava 😵 😵

jarulai
29. júl 2009

ved ani ja - ja som bola akurát tak na svadobnej ceste v kúpeloch a tam sme si dopriali max. tak masáž 😉 no ale vtedy zase iné ani nepotrebuješ - aby ťa zdržovali mimo postele, že 😉 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre