• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
dievčatá, tak ja prchám asi domkov - aj tak tu už asi nikto nie je :frowning2:

tak pekný zvyšok dna a heslo na dnes: NESLEDOVAť SA :wink:
30. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
matusik: peknu dovolenku prajem :slight_smile:
planujeme ist do chorvatska pozriet sa na Plitvicke vodopady a potom niekde k moru :slight_smile: pozrite si tie vodopady na nete, parada :dizzy_face:

nic dnes nestiham, pomaly ani spat po nocnej :grinning:
zaxvylu mi pride kamaratka farbit mihalnice a spravit nejaku protivraskovu masaz, tak ja budem mat wellnes doma :slight_smile:

majte sa tu pekne, kedze sa sem zajtra uz asi nedostanem.
jaru, ty sa s nami uz lucis? :frowning2: treba nahovorit mm na ten PC
30. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
dnes tu so mnou nikto nebude :frowning2: ved som tu posledný raz :frowning2: :frowning2: :frowning2: aj to nemožem byť celý den :frowning2:
31. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aho jarulienka moja, neboj ja som tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
musis muzika prehovorit, nech ti kupi ten komp...ved musis nastudovat vela predtehulkovskych informacii, kurnik sopa :angry: :angry: :slight_smile:
a do kedy dnes budes?
31. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooj :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes asi tak do obeda, potom máme posedenie pri jedličke :grinning:
ja sa ho snažím pomaly nalomiť, ale vieš - teraz to auto a aj žiť treba z niečoho :wink: zatial ma to netrápi, ked bude doma, budem sa jemu venovať :wink: horšie budú tie týždne ked odíde, to ma aj mrdne bez vas :frowning2: :angry:
31. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, tak to musim byt na koni cele dopoludnie :grinning: :grinning:
no viem, co myslis..ch jo, bude mi tu smutno :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. júl 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to dúfam, že budeš :wink: :grinning: sama si tu zase pestovať schizu neni ktoviečo :grinning:
možno sa mi podarí ešte zajtra sem skočiť od našich - ale to tu zrejme nikto nebude :frowning2:
31. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda nie, mozme si ju tu pestovat spolu, co ty na to? :wink:
ale ja mozno hej, lebo tiez sa chystam k nasim, ked mam draheho fuc :slight_smile: :slight_smile: , kedy budes u vasich?
31. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti neviem, micka - asi niekedy poobede, doobeda chcem ešte domka porobiť :wink:

vieš čo som teraz našla - moncikin album zo svadby - pekná nevestička z nej bola. a celkovo ako párik sú milí. majú tam fotku s krsnitkom - bábatkom. úplne žiaria na nej obidvaja :wink: ale neviem link - blbá, som zabudla skopírovať :angry:
31. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mi začína schiiiiiiiza, kde si :frowning2:
31. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka ja som sa az teraz dostala ku kompu, cely den tu lietam ako sialena a az teraz som sa dostala na obed... :pensive: , dufam, ze ta este uvidim, bo mi bude za tebou veeelmi smutno. no teeeda, skoda ze si zabudla ten link, ale ved nevadi, ked tu moncika bude opytam ho od nej :slight_smile:
31. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, dúfam, že si ešte tu, ked si dnes tak lietaš - ty bosorka :grinning: a dali ti aj metlu :grinning: :grinning: :grinning:

pripravila som mužíkovi na večer prekvapko - objednala som nás obidvoch dnes na masáž :wink: som zvedavá, čo povie
31. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha, no vyborne, ze masaz huraaaaa :grinning: :grinning: :grinning: , ja si dnes idem posediet s babami. kamoska mala narodky, tak trosku oslavime... :slight_smile:
hej, lietam ako s nasolenou ritou... :angry:
31. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak povedz lilix, nech ti pošle toho, čo jej v noci ritné líčka oblizoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak ani ty nebudeš dnes na prázdno - tiež sa aspon odreaguješ :wink:
31. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
si pis, aj ked som total unavena, najradsej by som si lahla a spala a vcera detto, som zaspavala o osmej pri telke :pensive: :pensive: , mam asi spavu nemoc alebo co... :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky, prchám :wink:
majte sa tu bezo mna krásne, neplačte za mnou a dúfam, že ked sa tu najbližšie zastavím, tak bude už medzi nami nejaká tehulka :wink:

krásny víkendík :wink:
31. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej peknucke :slight_smile: :slight_smile:
a ja uz tomu neverim, ze tehu, uz som skepticka :grinning: :grinning: , skor si myslim, ze to bude tym stresom v praci a tou vycerpanostou...
31. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to može byť. no ved uvidíš :wink:
moja, už fakt musím ísť - mužík ma už isto čaká s broskynami :stuck_out_tongue_closed_eyes: a musím sa trošku aj nachystať na tú masáž :wink:
31. júl 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaam aj ja ich doma pojedam s drahym. tak sup, sup za drahym a sme dohodnute podla IP :wink: , :zipper_mouth: :zipper_mouth:
31. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len my ich ideme zavárať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ale že to bude v zime potom fajnove, ked si ich otvoríme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jasné, sme dohodnuté :wink:
pa
31. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, je tu niekto?
1. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka moja, ja som to nestihla skor, az teraz som u nasich...musela som sa este zastavit v robote. ako vikendujes?dufam, ze ok. tu je straasne teplo, tak sa nic neda... :pensive: :pensive:
1. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko a je tu dnes niekto? :slight_smile:
3. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes som tu zasa sama? :pensive: , fnuk
4. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shandyyyyyyyy :wink:
4. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie a ja ze tu uz vsetci na mna prdia :pensive: :pensive: , co nove? sa to roztehulkovalo u vas, co?
:grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:
pozerám, že sa nejako flákate v koníkovaní, ked tu ja nie som :grinning: :grinning: :grinning:

ja len tak velmi narýchlo - skočila som k našim hned z roboty, ešte som ani nejedla - taaaaaak ste mi chýbali :frowning2: :frowning2: :frowning2: joj, veru ťažké časy nastali bez koníka :wink: :frowning2:

tak som vás aspon pozdravila a stihla som vás aj prečítať :grinning: :grinning: :grinning:
no majte sa tu teda krásne bezo mna a polepšite sa :wink: /ale zase to neprehánajte, aby som nemusela vela čítať :wink: :grinning:/

pa-pa
4. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heloooooooooooooooou
no ani sa ti nedivim, ze si stihla vsetko precitat :grinning: :grinning: :grinning: , tolko sme toho popisali... :slight_smile: , urob kuk do bociana, mame novu tehulu :sweat_smile:
4. aug 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novú tehulu? :confused: koho - kukla som, ale nejako som nepostrehla :dizzy_face: idem ešte raz asi :grinning:
4. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok