Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
30. júl 2009

dievčatá, tak ja prchám asi domkov - aj tak tu už asi nikto nie je ☹

tak pekný zvyšok dna a heslo na dnes: NESLEDOVAť SA 😉

moncika15
autor
30. júl 2009

ahojte,
matusik: peknu dovolenku prajem 🙂
planujeme ist do chorvatska pozriet sa na Plitvicke vodopady a potom niekde k moru 🙂 pozrite si tie vodopady na nete, parada 😵

nic dnes nestiham, pomaly ani spat po nocnej 😀
zaxvylu mi pride kamaratka farbit mihalnice a spravit nejaku protivraskovu masaz, tak ja budem mat wellnes doma 🙂

majte sa tu pekne, kedze sa sem zajtra uz asi nedostanem.
jaru, ty sa s nami uz lucis? ☹ treba nahovorit mm na ten PC

jarulai
31. júl 2009

ahojte babulky 🙂
dnes tu so mnou nikto nebude ☹ ved som tu posledný raz ☹ ☹ ☹ aj to nemožem byť celý den ☹

shandy
31. júl 2009

aho jarulienka moja, neboj ja som tu 🙂 🙂 🙂
musis muzika prehovorit, nech ti kupi ten komp...ved musis nastudovat vela predtehulkovskych informacii, kurnik sopa 😠 😠 🙂
a do kedy dnes budes?

jarulai
31. júl 2009

ahooooooj 😵 😵
dnes asi tak do obeda, potom máme posedenie pri jedličke 😀
ja sa ho snažím pomaly nalomiť, ale vieš - teraz to auto a aj žiť treba z niečoho 😉 zatial ma to netrápi, ked bude doma, budem sa jemu venovať 😉 horšie budú tie týždne ked odíde, to ma aj mrdne bez vas ☹ 😠

shandy
31. júl 2009

fiha, tak to musim byt na koni cele dopoludnie 😀 😀
no viem, co myslis..ch jo, bude mi tu smutno ☹ ☹ ☹

jarulai
31. júl 2009

no ved to dúfam, že budeš 😉 😀 sama si tu zase pestovať schizu neni ktoviečo 😀
možno sa mi podarí ešte zajtra sem skočiť od našich - ale to tu zrejme nikto nebude ☹

shandy
31. júl 2009

no to teda nie, mozme si ju tu pestovat spolu, co ty na to? 😉
ale ja mozno hej, lebo tiez sa chystam k nasim, ked mam draheho fuc 🙂 🙂 , kedy budes u vasich?

jarulai
31. júl 2009

no to ti neviem, micka - asi niekedy poobede, doobeda chcem ešte domka porobiť 😉

vieš čo som teraz našla - moncikin album zo svadby - pekná nevestička z nej bola. a celkovo ako párik sú milí. majú tam fotku s krsnitkom - bábatkom. úplne žiaria na nej obidvaja 😉 ale neviem link - blbá, som zabudla skopírovať 😠

jarulai
31. júl 2009

už mi začína schiiiiiiiza, kde si ☹

shandy
31. júl 2009

jarulka ja som sa az teraz dostala ku kompu, cely den tu lietam ako sialena a az teraz som sa dostala na obed... 😔 , dufam, ze ta este uvidim, bo mi bude za tebou veeelmi smutno. no teeeda, skoda ze si zabudla ten link, ale ved nevadi, ked tu moncika bude opytam ho od nej 🙂

jarulai
31. júl 2009

moja, dúfam, že si ešte tu, ked si dnes tak lietaš - ty bosorka 😀 a dali ti aj metlu 😀 😀 😀

pripravila som mužíkovi na večer prekvapko - objednala som nás obidvoch dnes na masáž 😉 som zvedavá, čo povie

shandy
31. júl 2009

fiiiha, no vyborne, ze masaz huraaaaa 😀 😀 😀 , ja si dnes idem posediet s babami. kamoska mala narodky, tak trosku oslavime... 🙂
hej, lietam ako s nasolenou ritou... 😠

jarulai
31. júl 2009

tak povedz lilix, nech ti pošle toho, čo jej v noci ritné líčka oblizoval 😀 😀 😀 😀

tak ani ty nebudeš dnes na prázdno - tiež sa aspon odreaguješ 😉

shandy
31. júl 2009

😀 😀 😀
si pis, aj ked som total unavena, najradsej by som si lahla a spala a vcera detto, som zaspavala o osmej pri telke 😔 😔 , mam asi spavu nemoc alebo co... 😀 😀

jarulai
31. júl 2009

že si to ty:

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

alebo si tehu 😉 ja som vtedy spala stále ako chorá mačka 😀

jarulai
31. júl 2009

tak babulky, prchám 😉
majte sa tu bezo mna krásne, neplačte za mnou a dúfam, že ked sa tu najbližšie zastavím, tak bude už medzi nami nejaká tehulka 😉

krásny víkendík 😉

shandy
31. júl 2009

jeeeeeeej peknucke 🙂 🙂
a ja uz tomu neverim, ze tehu, uz som skepticka 😀 😀 , skor si myslim, ze to bude tym stresom v praci a tou vycerpanostou...

jarulai
31. júl 2009

aj to može byť. no ved uvidíš 😉
moja, už fakt musím ísť - mužík ma už isto čaká s broskynami 😝 a musím sa trošku aj nachystať na tú masáž 😉

shandy
31. júl 2009

mnaaaaaaam aj ja ich doma pojedam s drahym. tak sup, sup za drahym a sme dohodnute podla IP 😉 , 🤐 🤐

jarulai
31. júl 2009

no len my ich ideme zavárať 😝 🙄 ale že to bude v zime potom fajnove, ked si ich otvoríme 😝

jasné, sme dohodnuté 😉
pa

jarulai
1. aug 2009

ahojte babulky, je tu niekto?

shandy
1. aug 2009

jarulka moja, ja som to nestihla skor, az teraz som u nasich...musela som sa este zastavit v robote. ako vikendujes?dufam, ze ok. tu je straasne teplo, tak sa nic neda... 😔 😔

shandy
3. aug 2009

dobre ranko a je tu dnes niekto? 🙂

shandy
4. aug 2009

a dnes som tu zasa sama? 😔 , fnuk

nellie_
4. aug 2009

ahoj shandyyyyyyyy 😉

shandy
4. aug 2009

nellie a ja ze tu uz vsetci na mna prdia 😔 😔 , co nove? sa to roztehulkovalo u vas, co?
😀 😀

jarulai
4. aug 2009

ahojte babulky 😉
pozerám, že sa nejako flákate v koníkovaní, ked tu ja nie som 😀 😀 😀

ja len tak velmi narýchlo - skočila som k našim hned z roboty, ešte som ani nejedla - taaaaaak ste mi chýbali ☹ ☹ ☹ joj, veru ťažké časy nastali bez koníka 😉 ☹

tak som vás aspon pozdravila a stihla som vás aj prečítať 😀 😀 😀
no majte sa tu teda krásne bezo mna a polepšite sa 😉 /ale zase to neprehánajte, aby som nemusela vela čítať 😉 😀/

pa-pa

shandy
4. aug 2009

heloooooooooooooooou
no ani sa ti nedivim, ze si stihla vsetko precitat 😀 😀 😀 , tolko sme toho popisali... 🙂 , urob kuk do bociana, mame novu tehulu 😅

jarulai
4. aug 2009

novú tehulu? 😕 koho - kukla som, ale nejako som nepostrehla 😵 idem ešte raz asi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre