• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
ahojte babulky, ja som vo Francuzsku, momentalne sme pozreli film, popijame hruskovicu, som specena a ideme sa s muzikom kremikovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Akurat cakam na mrchu, tak vas budem informovat :grinning: :grinning: :grinning:

pekne dni a pa-pa babulky. :sunglasses:
4. aug 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj matusik, no ako ti je dobre :grinning: :grinning: :grinning:
oo ze kremikovat :grinning: , ze kto maze ten jede? :grinning:
tak matusik, dufam, ze ti mrsisko nepride :wink:
uzi si zvysok dovolenky :dizzy_face:
5. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shandyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

idem do toho bociana..... som cela napetaaaaaaa
5. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy myslela si Martinku05??? o nej viem ona chodi aj do grafov.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik vaaaaau ty si vo francuzsku..supeeeeeeeer....uzivajte si riadne s manzelikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar nellie, hej presne martinku, veru ona chodi aj ku vam :dizzy_face: :dizzy_face:
vsak ale u vas to je sama tehula :grinning: a nie a nie, aby sa na nas tie T virusy nalepili :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy ani nevrav....fakt sa to tu riadne roztehulkovalo...to uz aj na nas musi dojst :wink:

aj v jednej teme kde este chodievam je to sama tehula ostali sem uz len 3 netehotne....tam sa zacalo darit ked boli vypisane papiere na IVF, tak sa nejak telo spametalo a otehotnelo prirodzene dvom babenkam.. :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua, idem uz aj vypisat papierere na IVF :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy aj ja uz som nad tym vazne rozmyslala :grinning: :grinning: :grinning:

joj mne prave rodi kamoškaaaaaaaa ja som taka mimo z toho... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
pozname sa tu z netu, uz asi 2 roky a videli sme sa zatial len raz ale denne sme v kontakte...
a do poslednej chvile nevedeli co to bude, lebo bolo prdelkou....

ja myslim ze dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malo sa narodit uz 31.7. ale nejak sa mu nechcelo tak dnes to urychlili doktori tabletkou...joj ja ani robit neviem co som taka mimo z toho :sweat_smile:
5. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ja tiez, mozno na zaciatok to IUI, ale neviem, lebo spg nemame idealny a niekde tu na konovi som citala, ze je to kontraindikacia pre IUI, asi to ale treba posudzovat od pripadu k pripadu...a ja som teda riadny pripad :grinning: :grinning: :grinning: .
no ja sa ti nedivim, ja by som bola z toho tiez mimo :grinning:
moja najlepsia kamoska, co otehotnela po 7. rokoch snazenia, tiez bude rodit o cca 10 dni, tak prezivam presne to iste. s tym rozdielom, ze som jej hladka brucho a citila ako sa tam mala hmyri :grinning: a som zvedava, kedy nakoniec porodi, lebo vestec povedal, ze 13.8. a doki podla uzv ze 16.8. :slight_smile: , ak vestec, hned sa k nemu objednavam...aj ked ma polrocne cakacie :grinning:
5. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy no to potom daj vediet, ze ci vestec sa strafil...to ma teda fest zaujima :grinning: :grinning:
13.8. sa narodili moje krsniatka - dvojičky..budu mat uz 6 rokov... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

a tvoja kamoska vie, co to bude??? ja sa uz tak tesim ako ju pôjdem navstivit a popestujem si babatinko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz davno som take mrna nevidela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej dvojicky :dizzy_face: :dizzy_face:
hej kamoska vie, ze to bude dievcatko, to jej povedal aj ten vestec. dokonca vtedy ked bola u neho bola na zaciatku tehu (este to nebolo vidno) a on jej povedal, ze tam vidi tehotenstvo, tak potom sa mu priznala, ze je :grinning: :grinning: :grinning:
ani mi nehovor, aj ja sa strasne tesim na malinku emiliu :slight_smile:
5. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto ak bude dievcatko tak to bude Vaneska.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

niekedy vestci vedia take veci az to je zarazajuce...je to sila :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
takze obdive si popestujeme babetinka...ibaze ja s nou nebyvam casto byvame dost daleko od seba :frowning2:
ale strasne si dobre rozumieme, sme ako spriaznene duse...je to az nefer ze nebyvame blizsie pri sebe :rolling_eyes:
5. aug 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://fishki.net/comment.php?id=55458

toto si pozrite, tie fotky stoja za to.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ju tiez nevidim casto, aj ked nebyva az tak daleko, ale casom sa prestahuje s malou do chorvatska :pensive: , tak neviem ako to tu bez nej predycham :rolling_eyes:
jaaaaj ze ako sme sa v bocianovi povadili :pensive:
5. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, skočila som vás zase pozdraviť :wink:
dnes ste to teda rozbalili - mi dalo normálne robotu vás dočítať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

matusik, tak ty si užívaš :wink: len tak dalej, oddýchni si a mrchana nech zostane tam, kde bola doteraz :wink:

shandy, nellie, neplačte - ved tu máte mnaaaa :wink: ja viem, že to neni ktovieaká výhra, ale aspon neco :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre ranko.... :slight_smile:

jarulka jeeeeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty si tu vcera bolaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no takze kamoske sa narodila vcera Vaneska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (neviem v com to je ale mne vzdy môj tip vyjde... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:)
ta malinka je uplne dokonala, videla som jej foto 2 hodiny po pôrode a uplne nadherne ruzovucke nepokrcene babatinko.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som z nej uplne mimo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. aug 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko sa praje :slight_smile: :slight_smile:
jeeeeeej uz sa jej narodila? to je super :grinning: :grinning: :grinning: , jeeeeeeeej a fotku nemas? :slight_smile:
6. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam v mobile par foto ale nemam tu kabel, musim doma stiahnut tu princeznicku dokonalu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

shandy pozri na tieto foto deti, ja som mala zachvaty pri niektorych... :grinning: :grinning:

http://fishki.net/comment.php?id=55538
6. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne stiahni, aj gate mozes :grinning: :grinning: :grinning:
hej, pozrela som to, super su :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gate hadam nebude nutne stahovat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon tu pred vami isto nie :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky - tak vy sa tu vytešujete s malinkej Vanesky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ved vyčkajte, za nedlho sa budete vytešovať z našich vlastných detičiek :wink:
ste sa dnes moc nepochlapili s písaním - ale aspon nemusím vela čítať :wink: :grinning:
6. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu je dnes ako mrtvo... :sweat_smile:

vidno ze som dnes poctivo pracovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale uz som sa dala o tu poctivost pripravit a uz sa mi nechce teda absolutne :grinning:
7. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
no dnes ste mi toho vela napopísali - piatok a poctivo pracovať, čo ste sa zbláznili :confused: no vidieť, že ste sa bezo mna pokazili :grinning:
7. aug 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
no veru, ja makam ako diva :slight_smile: , prave som zbodla magnum equador dark, mnaaaam :dizzy_face:
7. aug 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaammmmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by som si dalaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: vieš akú chuť si mi teraz urobila na niečo sladké - idem pozrieť, či tu naši niečo nemajú :wink: :grinning:
7. aug 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
ja ked uplne nist neni, tak aj granko je mi dobre :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kocky cukru nepapáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som našla twix a už je aj tam :grinning: zobrala som si aj kitkat, ale ten už asi nezvládnem :wink:
7. aug 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik, tak to by som ja u nasich isto nenasla...
to ste aki dobri :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moj ocino dostáva v robote na prídel :wink: som mu minule navrhla, či ma nezoberie so sebou, že ja mu budem jesť tieto sladkosti :grinning: :grinning: :grinning: lebo on lúbi len také ako horalka, mila...tieto su pre neho vraj moc sladké
inak - zožrala som aj ten kitkat - pažrana jedna :grinning:
7. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok