• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
:grinning: :grinning: :grinning: ja som to vedela, ze aj ten padne za obet :slight_smile:
ja mozem tiez skor take horalky a tak, ale ked nic ine... :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo ma zabiješ - poznáš ma :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
no keby mali len horalky, tak samoška, že sa natlačím tým. ale ked máš takýto výber - no nechaj to tam, ked to volá: zjedz ma :grinning:
7. aug 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky,
jarulka no ani omylom, preco by som ta zabijala :grinning: :grinning:
no nie, to by bolo plytvanie keby si to tam nechala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je tu dnes niekto? matusik je este na dovolenke? :slight_smile:
10. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :frowning2:
prajem aspon vam pekny den, ked uz som ho ja zacala zo zufalym placom a hadkou s manzelom.
na dned sme boli objednany do GYNFIVu na vysetrenie ale moj nastupuje do novej roboty na SR a nexcu ho pustit.mal ist o 12 na spg a o 17tej na urolog. vysetrenie.
okrem toho sme si xcely spravit pekny den v BA.a co ma najviac nastvalo ze sme mali ist cez vykend na IUI a koli tomu spg sme nemohli ist.keby som vedela ako to dnes popadne mohli sme mohla som mat aspon po IUI :frowning2:
10. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babky, kde ste? :frowning2: nexali ste ma tu samu?
10. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

Moni joj to je blbe toto... :frowning2: :frowning2: :frowning2: to ako na jed...to fakt ho nepustia???
10. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj monulka, to je mi luto...mal povedat, ze sa neciti dobre a hotovo :pensive: :pensive: :frowning2:
to v prdeli, ze nemozu jeden den prezit bez neho, ved co by sa stalo... :pensive:
10. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak mohol to hodit na nejaku srajdu, ved teraz su brusne chripky vsade... a hotovo....
10. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.predtym sa xodil len zaucat na par hodin ale dnes nastupil naostro a hned sa ma vyhovarat na dr. a ze mu je zle?! :unamused: no nepreziju to tam bez neho lebo je kuxar a bez neho by mohli dnes zavriet kuxynu :sweat_smile:
10. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte spolubojovníčky :slight_smile:

moncurik :frowning2: to ti verím, že ti je to lúto, normálne by som plakal za teba :frowning2:
10. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj jaru, ved ty si tu castejsie ako predtym :grinning:
10. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no vyžen ma :grinning: :grinning: :grinning: dnes mám pol dna dovku - takú viac-menej nanútenú, tak som za vami skočila :wink: no zabima, že mi chýbate
10. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka ved my sme take rady ze sem chodis :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja poznam ten deficit :wink: ked tu na konovi sa tak dobre kvaka :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to ta v praci pustia na net? ci si u vasix
10. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už u našich - moncika, nedávaš pozor, ved vravím, že mám pol dna dovky :wink:
no ved to dúfam, že ste rady :wink:
10. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka jasne ze sme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ako to vydrzis v robote bez netu???? ja by som asi umrela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
u nas to dost kontroluju ale nastiastie mame super IT-áka ktory je môj kamos a tak ma nebonzne :grinning:
10. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nellie, veru mám čo robiť - ved vidíš, že si to chodím kompenzovať každý den k našim :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu už nik :frowning2:
10. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aha koho tu mame :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, koho :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru, som v strehu len mi bolo divne ze by si xodila kazdy den k vasim na net :grinning: preto ta otazka.
babulky, muzikovi sa podarilo vymenit si par hodin s kolegom tak ide aspon na url. vysetrenie. na spg sa preobjedna. dufam ze mu na to neprijde sefka :fearful:
10. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika - no vidíš, čo pre vás neurobím :wink: lebo viem, že vy tu inak za mnou celý čas plačete nad klávesnicou, preto je tu potom tak mrtvo :grinning: :grinning: :grinning:
no aspon že tak
10. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som nejako nastelovana tak ze ked nevidim ze sem pises tak ani ja nepisem,len citam :sweat_smile:
to je zvyk este ked sme si tu pisali len mi dve :grinning:
10. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééj, to je pocta :dizzy_face: dakujem :wink:
a už išiel mužík k tomu urologovi? nech mu to dobre dopadne
10. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, nejako ma tu ukladá, asi pojdem domkov a hodím chvílu šlofíka :wink:
tak sa mi tu majte krásne, pekný zvyšok dna :wink: zajtra tu nebudem, ale pokúsim sa stredu sem skočiť, ak sa bude dať :wink:
pa-pa
10. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ci ma netrafi slak :rolling_eyes:
tak sme sa konecne vybrali do BA k urologovi na 17tu hodinu...dialnica zastavena a usmernene ryxlosti az po BA a v Blave zapxa nahovado. k dr. sme prisli 17:40 a ten nam len povedal ze "Doviiii"
takze zajtra sa mus preobjednat a cakat zas bohvie kolko na volny termin :pensive:
a najvacsi goool ze po ceste domov sme na dialnici nasli penazenku :sweat_smile: skoda ze sme moc poctivy ( :fearful: ) ale dufame v nalezne :dizzy_face:
10. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
tak to tu dnes rozbieham ja, aby si jarulka nenamyslala :grinning:

kokso co sa nam dnes zas stalo :confused:
nad ranom o 5,nikde nihoko,vsade txo,vsetci spali, nam zacala vyhravat hracia skrinka co sme dostali ako svadobny dar :confused: a nie a nie ju vypnut. samozrejme obaja sme sa vyplasili a uz sme ani nezaspali. som sama doma a normalnesa tu bojim :sweat_smile:
11. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru, tieto nepodarene baby tu na mna kaslu :cry:
11. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to mozne toto?! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky, teda mna tolko zavalili pracou, ze som sa vobec nestihla zastavit :pensive: :pensive:
ale uz som tuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
moncika teda to je smola s tym urologom. a kedy to budete teraz realizovat? neboj, my sme na tom podobne, folikulometriu tento mesiac sice stihneme, ale dalsia vyzera na istotu az v decembri :grinning: :pensive: :rolling_eyes: , takymto stylom budem skor v prechode ako tehu :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok