Partner v zahraničí a snaha o dieťa

Ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim 😞 . snazime sa od januara 08 a stale nic..
shandy
7. aug 2009
😃 😃 😃 ja som to vedela, ze aj ten padne za obet 🙂
ja mozem tiez skor take horalky a tak, ale ked nic ine... 😃 😃
jarulai
7. aug 2009
no čo ma zabiješ - poznáš ma 😉 😃 😃 😃
no keby mali len horalky, tak samoška, že sa natlačím tým. ale ked máš takýto výber - no nechaj to tam, ked to volá: zjedz ma 😃
shandy
10. aug 2009
dobre ranko bambulky,
jarulka no ani omylom, preco by som ta zabijala 😃 😃
no nie, to by bolo plytvanie keby si to tam nechala 😃 :-p
je tu dnes niekto? matusik je este na dovolenke? 🙂
moncika15autor
10. aug 2009
ahojte 😞
prajem aspon vam pekny den, ked uz som ho ja zacala zo zufalym placom a hadkou s manzelom.
na dned sme boli objednany do GYNFIVu na vysetrenie ale moj nastupuje do novej roboty na SR a nexcu ho pustit.mal ist o 12 na spg a o 17tej na urolog. vysetrenie.
okrem toho sme si xcely spravit pekny den v BA.a co ma najviac nastvalo ze sme mali ist cez vykend na IUI a koli tomu spg sme nemohli ist.keby som vedela ako to dnes popadne mohli sme mohla som mat aspon po IUI 😞
moncika15autor
10. aug 2009
babky, kde ste? 😞 nexali ste ma tu samu?
nellie_
10. aug 2009
ahojte..

Moni joj to je blbe toto... 😞 😞 😞 to ako na jed...to fakt ho nepustia???
shandy
10. aug 2009
jaaaj monulka, to je mi luto...mal povedat, ze sa neciti dobre a hotovo |-| |-| 😞
to v prdeli, ze nemozu jeden den prezit bez neho, ved co by sa stalo... |-|
nellie_
10. aug 2009
presne tak mohol to hodit na nejaku srajdu, ved teraz su brusne chripky vsade... a hotovo....
moncika15autor
10. aug 2009
.predtym sa xodil len zaucat na par hodin ale dnes nastupil naostro a hned sa ma vyhovarat na dr. a ze mu je zle?! :-| no nepreziju to tam bez neho lebo je kuxar a bez neho by mohli dnes zavriet kuxynu :-N
jarulai
10. aug 2009
ahojte spolubojovníčky 🙂

moncurik 😞 to ti verím, že ti je to lúto, normálne by som plakal za teba 😞
moncika15autor
10. aug 2009
ahoj jaru, ved ty si tu castejsie ako predtym 😃
jarulai
10. aug 2009
😃 😃 😃 no vyžen ma 😃 😃 😃 dnes mám pol dna dovku - takú viac-menej nanútenú, tak som za vami skočila 😉 no zabima, že mi chýbate
nellie_
10. aug 2009
jarulka ved my sme take rady ze sem chodis 😉 x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

ja poznam ten deficit 😉 ked tu na konovi sa tak dobre kvaka 😃 😃 😃
moncika15autor
10. aug 2009
a to ta v praci pustia na net? ci si u vasix
jarulai
10. aug 2009
ja som už u našich - moncika, nedávaš pozor, ved vravím, že mám pol dna dovky 😉
no ved to dúfam, že ste rady 😉
nellie_
10. aug 2009
jarulka jasne ze sme x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

a ako to vydrzis v robote bez netu???? ja by som asi umrela :-N :-N :-N
u nas to dost kontroluju ale nastiastie mame super IT-áka ktory je môj kamos a tak ma nebonzne 😃
jarulai
10. aug 2009
no nellie, veru mám čo robiť - ved vidíš, že si to chodím kompenzovať každý den k našim 😃 😃 😃
jarulai
10. aug 2009
a tu už nik 😞
shandy
10. aug 2009
no aha koho tu mame 😃 😃 😃
jarulai
10. aug 2009
aha, koho 😃 😃 😃
moncika15autor
10. aug 2009
jaru, som v strehu len mi bolo divne ze by si xodila kazdy den k vasim na net 😃 preto ta otazka.
babulky, muzikovi sa podarilo vymenit si par hodin s kolegom tak ide aspon na url. vysetrenie. na spg sa preobjedna. dufam ze mu na to neprijde sefka 😕
jarulai
10. aug 2009
moncika - no vidíš, čo pre vás neurobím 😉 lebo viem, že vy tu inak za mnou celý čas plačete nad klávesnicou, preto je tu potom tak mrtvo 😃 😃 😃
no aspon že tak
moncika15autor
10. aug 2009
no ja som nejako nastelovana tak ze ked nevidim ze sem pises tak ani ja nepisem,len citam :-N
to je zvyk este ked sme si tu pisali len mi dve 😃
jarulai
10. aug 2009
jéééééj, to je pocta x-) dakujem 😉
a už išiel mužík k tomu urologovi? nech mu to dobre dopadne
jarulai
10. aug 2009
babulky, nejako ma tu ukladá, asi pojdem domkov a hodím chvílu šlofíka 😉
tak sa mi tu majte krásne, pekný zvyšok dna 😉 zajtra tu nebudem, ale pokúsim sa stredu sem skočiť, ak sa bude dať 😉
pa-pa
moncika15autor
10. aug 2009
baby, ci ma netrafi slak 8-(
tak sme sa konecne vybrali do BA k urologovi na 17tu hodinu...dialnica zastavena a usmernene ryxlosti az po BA a v Blave zapxa nahovado. k dr. sme prisli 17:40 a ten nam len povedal ze "Doviiii"
takze zajtra sa mus preobjednat a cakat zas bohvie kolko na volny termin |-|
a najvacsi goool ze po ceste domov sme na dialnici nasli penazenku :-N skoda ze sme moc poctivy ( 😕 ) ale dufame v nalezne x-)
moncika15autor
11. aug 2009
ahojte 🙂
tak to tu dnes rozbieham ja, aby si jarulka nenamyslala 😃

kokso co sa nam dnes zas stalo =-)
nad ranom o 5,nikde nihoko,vsade txo,vsetci spali, nam zacala vyhravat hracia skrinka co sme dostali ako svadobny dar =-) a nie a nie ju vypnut. samozrejme obaja sme sa vyplasili a uz sme ani nezaspali. som sama doma a normalnesa tu bojim :-N
moncika15autor
11. aug 2009
jaru, tieto nepodarene baby tu na mna kaslu 😢
moncika15autor
12. aug 2009
je to mozne toto?! =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
shandy
12. aug 2009
ahojte bambulky, teda mna tolko zavalili pracou, ze som sa vobec nestihla zastavit |-| |-|
ale uz som tuuuuuu 😃 😃 😃
moncika teda to je smola s tym urologom. a kedy to budete teraz realizovat? neboj, my sme na tom podobne, folikulometriu tento mesiac sice stihneme, ale dalsia vyzera na istotu az v decembri 😃 |-| 8-( , takymto stylom budem skor v prechode ako tehu 😃 😃 😃