Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
17. aug 2009

tak ty si tak pekne uzivas v tych horucavach , .... veru , treba vybehnut von, a ja nic nestiham

moncika15
autor
17. aug 2009

no teda dnes je to paradny hic, ale vobec si nestazujem lebo ja mam teplo rada. radsej sa budem potit v 40tkax ako mrznut pri -5 'C brrr

dokedy si v robote?

jarulai
17. aug 2009

ahojte babulky, ste tu? asi nie, co ☹
tak si vas aspon idem precitat 😉

jarulai
17. aug 2009

no tak uz som vas precitala 😉

matusik, tak super, ze mate vsetko OK - u vas je potom asi problem len ten obcasny seksik a s tym sa predsa uz pasujete, nie 😉 takze co nevidiet tu mame matusik - tehulku 😵

babulky, nechcete sa mi zlozit na ten notebook 😀 😀 😀 neplanujeme ziadne hry ani nic extra na nom - len aby sme mali pristup k netu a mohli si ulozit fotky z fotaka na kluc 😉 takze nemusite nejaky super, staci lacnejsi 😉 😀 😀 😀

matusik111
17. aug 2009

si tu ??? Jarulka

matusik111
17. aug 2009

ja som este tu 🙂 , dnes mam muzika este doma a zajtra rano ide do prace po 19 dnoch ☹ Veru mi bude moc smutno zajtra. Teraz ma este robtu u rodicov, ale vecer sa na neho chystam 🙂 , tak dufam , ze nebudem sklamana.

Veru, nenasli nam zatial zaden problem, sme v poriadku, tak uz len seksikovat nam treba. Uz sa snazime trosku viac , tak dufam, ze sa zacneme triafat do tych spravnych dni a podari sa nam to do Vianoc. Idem poctivo merat BT, a triafat sa do ovulky. Ak nie, tak v januari ideme asi do Heliosu.

Jarulka, ja Ti prispejem prve 1 Euro do prasiatka ,... a kazdy den Ti prilozim druhe, tretie , stvrte ........ a mozno aj notebook bude 🙂)) Ako sa dari? Este mas muzika doma? Ako si na tom s mrchou? Kedy ides testovat?

jarulai
17. aug 2009

jééj, ahoj 😵 to som rada, ze si tu spon ty, ze mam s kym kvakat 😀
moj muzik uz minulu nedelu odisiel ☹ ale piatok v noci mi pride na tyzden domkov 😵 😵 😵 inak po starom - teda ani nie, zase sa mi ozvala mykoza 😠 stredu chcem ist k dokimu, nech mi predpise nieco poriadne a hlavne rychlo ucinne aby sme si s muzikom stihli este uzit 😉 😀 😀 😀

matusik111
17. aug 2009

tak super. ... rychlucko sa vyliec, aby si sa mohla muzikovi venovat. Mne sa zas vratil zapal ☹ , dnes to uz neboli, . Sice , asi by sme este nemali spolu sexikovat, ale pred odchodom ho nenecham len tak 🙂 😀 😀

a ako si na tom s mrchou?? a ovulka? Ved si mala muzika doma, tak ste sa museli triafat na plno 😵 😵 😵

jarulai
17. aug 2009

triafat - netriafat 😀 my sme si uzivali jeden druheho 😉 a mrcha? ta by mala dorazit kazdu chvilu - vies, ze u mna ani 35dni neni problem a to vychadza akurat na piatok, ked dojde muzik 😠 ved uvidime, co povie doki v stredu, ze kedy dojde mrcha. a mozno dojde do stredy a ani vysetrenie sa nebude konat 😠 ale lieky si vypytam - ved na mykozu to prepisuju spoza stola, ze jo
a ovulka? co ti ja viem, ci vobec bola?

jarulai
17. aug 2009

matusik, uz tu nie si ☹ to si tu teda so mnou dlho nevydrzala ☹

shandy
17. aug 2009

ahojteeee, teda ako je tu vecer zivo 😀 😀 😀

jarulai
17. aug 2009

no ved to sem musim ja prist aby som vas prebrala k zivotu 😀 a pockajte, ked mi kupite ten notebook - to budete svoje compy radsej vecer vypinat, aby som uz tolko neotravovala 😀

shandy
17. aug 2009

a hlavne, ze ja som este v robote 😀 😝
micka, tak ty mas mykozu? skus si davat probiofix, mne to pomohlo. ja som to mavala dost casto. potom prestan pozierat vela sladkeho a prestan nosit tangace 🙂
matusik, to je teda, ze vam nic nezistili...ako pise moncika, ja by som bola radsej, keby mi nieco zistili a zacne sa to riesit, ako to, ze cakajme este ved problem nie je nikde a pritom tych problemov moze byt x 😔 😔

matusik111
17. aug 2009

ale sa to tu rozbehlo 🙂 ahoj Shandy

shandy
17. aug 2009

matusiiiik aj ty si este tu?? 😀 😀 😀
dobra stretavka 😀 😝
to by sme si aj pripit mali, ze sme sa tu tak stretli 😀 😝

jarulai
17. aug 2009

micka - tangace? ja ani neviem, co to je 😀 ja zasadne len bavlnene nohavicky, lebo som ju tiez mavala casto, aj ked som tangace nenosila nikdy. ja som muza zbalila na bombardaky 😀 😀 😀 no sladke som vylucila teraz uplne a davala som si zatial floragyn cipky, takze sa to uz zmiernilo. aj tak sa chcem uplne preliecit, lebo toto je len na potlacenie a oni sa potom hnusoby zase znenazdajky objavia 😠

jarulai
17. aug 2009

no prosim, shandy by uz aj chlastala 😀 😀 😀 a my abstinenti k tomu ako prideme? 😀

matusik111
17. aug 2009

Shandy, veru mas pravdu ,..... na jednej strane som sa potesila, ze sme OK, ale na druhej strane sme tam ,kde sme aj boli do teraz. Ziadna liecba, ziadny folikumerac 😀 , nic nove s nami nerobia . Skasam sa naladit, ze do vianoc sa uvidi, a po vianociach rovno do Heliosu.

Shandy, a ako vies, ze sa Tvoja ovulka mude minat s drahym ??? To ako mozes povedat tak na dialku. Ved nemas presne cykly, ci uz ano?

jarulai
17. aug 2009

matusik, a ty nevies, ze shandy je bosorka 😉 😀

matusik111
17. aug 2009

super stretko, takto sa mi to paci. Veru Jarulka, chybas nam tu . 😒 😒 😒 😒

Ja nosim aj tangace, aj sladke papam a mikozu som mala 2x za zivot 🙂 , dufam, ze to nezarieknem. To je presne ako s otehotnenim. Su urcite pravidla , ktore by sa mali dodrziavat, a niekto si otehotnie , ked spi s chlapom 28DC , v polohe z hora , na party s alkoholom 😀 😀 😀 😀

shandy
17. aug 2009

😀 😀 😀
aj tvoj je na bombardaky, ani ten moj tangace nemusi 😝 , tak sa tesim, mne totiz tiez lezu kde nemaju 😀
ja som to tiez mavala casto pri hocijakom oslabeni imunity. Teraz si davam dlhodobejsie probiofix a musim si zaklopat, ze sme to uz dlhsie nemali. a hlavne, vies, ze aj muzika musis liecit. canesten a sup ho mastit 2 x denne 🙂 , aspon 3 dni za sebou, idealne 7 😉
nooo, ved len tak decentne sampano, to je taka malinovecka 😀 😀

jarulai
17. aug 2009

matusik, tak mas lepsiu iminitu ako my - nepredas 😀 😀 😀 alebo sa aspon podel, ja sa podelim s kvasinkami 😀 😀 😀 ale nie - ja vam ich nikomu neprajem, vsetky vieme, co to je zac 😠

aj mne sa to takto paci, skoda, ze tu musim preto hladovat pri compe 😀 😀 😀

shandy
17. aug 2009

No viac menej matusim som bosorka, ako vravi jaru a potom... 😀 😀 😀
V FF je taky ze cycle planner, tak on ti to vie naplanovat. no a jeho kalendar a kalendar mojho draheho sa proste nezhoduju 😀 , kua. ale prave, ze uz mavam 30 - 31 dnove cykliky az na vynimocny 26 dnovy tak raz za pol roka 😀 😀

shandy
17. aug 2009

no jasne matusik, to nam niekto chysta, aby sme sa nenudili my, co nemozeme tak rychlo otehotniet 😀 😀
taka mykozicka. no nepobavi ta? 😀

jarulai
17. aug 2009

shandy, neblazni - ze 7dni - co nemas srdce? ved bude domka 9dni - to akoze co si uzijeme ☹ ale ja som ju dostala az po tyzdni, co nebol doma, takze asi netreba aj jeho mazat, nie?
ja som raz skusila tangace, ze mu urobim rodeo, no vydrzali na mne asi tak 10min, potom som ich sama dala dole 😝 😀

shandy
17. aug 2009

co hladovat jaru, ale ze nerobim a zas tu budem trcat do noci 😔 😀
o hlade ani nehovorim, bauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
matusik, tak ty sa boj pred tou novou chripkou. my s jaru sem v klidku s nasimi imunitami 😀 😀 😀

jarulai
17. aug 2009

no shandy, bavim sa s tou mykozeckou ako diva 😀 😝 chces aj ty?

jarulai
17. aug 2009

shandy, fakt - to ma nenapadlo 😀 tak svinska chripka na nas nema 😉 😀

shandy
17. aug 2009

jarulka ale my sme keksikovali normalne aj tak. ono je mu sa tie potvory mozu drzat pod kozkou a potom sa ti to lahko vrati. no a niekde som citala, ze ich zivotnost je 3 dni, takze skus aspon tie 3 dni. my sme sa liecili obaja aj keksikovali ale podla mna tym si az tak neuskodis, ved si to tam vzajomne premastite 😀 😀 😀
jasne posli, chcem sa trosku povrtiet na stolicke 😀 😀 😀
vidis, treba si najst pozitiva 😀 😀

matusik111
17. aug 2009

😀 😀 a inak, ja rada nosim tangace , ale iba cez leto, .... cez zimu je klasika 😎 , ale mojmu muzikovi sa tangace nepacia,... asi mam skaredy zadok 😀 😀 😀

ja som immuna asi voci vsetkemu 😀 😀 😀 aj voci otehotneniu 😀 😀 , lebo boli sme vo francuzsku , kde bola lod s prascinkou 🙂 a prisli sme domov bez nej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre