• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
shandy čaveeeees :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

no mala som veru riadne ovu bolesti tak pevne verim verim, ze to bola ovu a zajtra sa uz teplota riadne vysvihne... ale ked mna pobolievaju vajecniky od minuleho tyzdna tak neviem ci to bolo ovulou tie vcerajsie.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no drahy mal dojst dnes, ale asi nestiha a pride az zajtra poobede... takze vajko uz v ziadnom pripade nestiha :rolling_eyes:

no neva, vravim, hlavne nech to je ovu a viem ze zakonite dojde mrcha a budem mat s tymto dlhym cyklom pokoj....

shandy bude džiga džiga maraton.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:
som sa tu na chvilu za vami zastavila aby som vas pozdravila :wink:
tak doki mi nasadil candibene na 6dni :frowning2: a potom dojde mrcha, takze si s muzikom ani neuzijeme :frowning2: a tehu nie sme :frowning2: :frowning2: :frowning2: muzik mi napisal, ze neni sklamany, ze on sa tesi na buduci mesiac, ked sa mimi podari :wink: :grinning: a doki povedal, ze mu mam doniest plan ako bude muzik domka a hormonalne to upravime, tak aby sa to uz podarilo :wink: tak sa na to tesim :wink:

co tu nove? ste sa moc rozpisali, nemam cas to citat vsetko :wink:
19. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka ahoj :wink:

no tak sa preliecis a buduci snazilkovsky cykus uz budes uplne fit.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
to je super za ta ide doktor hormonalne naprogramovat.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellie :slight_smile:
ja som sa tiez tomu normalne potesila :dizzy_face: a potom som vysla z lekarne a uvidela som dvojicky v kociku, tak som si predstavila, ze po tych hormonoch aj ja mozem taky dvojickovsky kocik tlacit pred sebou :wink: :dizzy_face: muzik mi povedal, ze aspon to budeme mat jednym vrzom :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

a ty ako?co tu nove?
19. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja?? mozno som mala vcera ovu, co by bolo super, kedze som 32DC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale snazenicko ziadne od stvrtka takze v tehu nedufam, ale bola by som rada keby to bola ovu a dojde mi o 2 tyzdne mrcha....

jarul a ides clostilovat???? ci to ti nepovedal aky doping ti ide dat???
19. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 33DC /a mozno 32 - ta posledna mrcha bola taka divna, ze neviem, ktory den mam pocitat ako 1DC :grinning: /ale vraj dojde kazdu chvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
no idem aj clostyl a pregnyl spominal tusim - este nieco, neviem uz co to bolo :grinning: na clostyl som uz zvyknuta, uvidime, co bude to dalsie :wink: jednoducho budem na praskoch :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul pregnyl je super vec, podla nej vies presne naprogramovat snazenicko... ked ti ho pichnu o 36 hodin mas jasnu ovulku :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, aj ja som tu :slight_smile:)
19. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj kráska... :wink:
19. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matusik :slight_smile: co mas nove?

nellie, no ved uvidime, co to urobi :wink: snad to uz konecne bude mat zelany vysledok :dizzy_face:
19. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie, ja mozem vsetky zmrzliny, ... ale boduju u mna tie sladke , cokoladova, bananova, tiramisu, cookies... A Nellie, ja mam taky pocit, ze ked pride teraz ovulka , manzelik tiez , tak samozrejme moze sa stretnut vajicko so spermosom a mrcha uz nepride :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ved vselico sa stava
19. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ved ano stava... lenze ja som proste smoliarka a nam sa vzdy vsetko musi poriadne poserinkat, nam nic nejde lahko... a uz som si na to zvykla... :sweat_smile:

ved uvidime, zajtra rano som zvedava co mi teplomer ukaze.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, vsetky ti to tu prajeme :dizzy_face:
nasa ovula bola teraz bez uspechu :frowning2: no tak si pockame na dalsiu :wink: :dizzy_face: a mozno pregnyl urobi zazrak
19. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shandy, ale co mam informacie, ta gynex by sa mal uzivat od 1DC tri tyzdne a potom pauza. tak neviem ci by som dnes zacinala.

Oriesok, tak u vas sa chysta na september velka planovacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to je super, ked bude muzik doma tych spravnych 20 dni doma, tak do vianoc budes z Teba malinka gulicka. :dizzy_face:
19. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so mnou sa tu nikto nebavi :frowning2:
19. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak prcham, mozno o nejaku hodku sa zase ozvem od nasich :wink:
zatial sa majte krasne :wink:
19. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulka, tak to je blbe, ked ste neni tehulkovi :frowning2: , ved bol muzik stale doma, a nic. To asi tymi teplotami a vajka sa prehrievali :sunglasses: :sunglasses:

ja som si tiez pytala tie lieky na podporu vajicok, a nechcela mi ich dat, ze az od januara, .... ale ja by som tiez brala dvojicky, ved roky uz mame na 2 deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka akoze sa s tebou nikto nebavi....??? to ako mozes napisat.. ze ta hanba po prstoch nefacka :grinning:

a aj tak si usla... tak papa :wink:
19. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik to moja bola akcna az moc... ani som si clostil nepytala a dala mi ho uz 2 mesiace po vysadeni HAK... :sweat_smile:
lebo po sone vyslovila ortiel ze mam uspate vajecniky.. ale ved osoh to malo aspon ten ze sa mi nastartovala ovu.. aj ked ku tehu mi to nepomohlo.... :sweat_smile:
19. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemeram teplotu, iba sexik som zapisovala,.... tak sa idem chvalim s takym poctom :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

ale zajtra rano asi odmeram, len tak aby som mala predstavu , kde sa to pohybuje
19. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka, a ty mas internet v praci ???? a ani sa nepochvalis .

Ona mi ale spominala iny nazov , ktory som tu este nepocula na konikovi, .... neviem ako sa to vola. Ona povedala, ze vianoce su zachvilu,... to je pravda, ale pri snazeni , sa to zda vecnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik dobre ste na to vhupli... :wink:
my sme mali minuly tyzden maraton... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale v piatok ma drahy nastval tak som strajkovala cely vikend.. prvy krat sme mali totalne tichu domacnost ze 2 dni v kuse... :grinning: :grinning: :grinning: som sa zatala reku a vytrestam ta... lebo o mne je zname ze sa hnevam max 5 minut, ale ako vidno dokazala som to aj dva dni... takze vikend tym padom zabity kedze sme sa nekamaratili :grinning: :grinning:
a v nedelu vecer uz isiel prec tak sme nestihli nase udobrenie oslavit plodenim... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, este som tu chvilocku :wink:

matusik, my sme boli aj na dovke presne cez ovulku a vidis - nic :frowning2: myslim, ze sa na to moc upierame - aj v decembri som otehu az vtedy, ked sme uz boli zmiereni s tym, ze to bude az tento rok a len sme si jednoducho uzivali seksik :wink: preto vam tu stale vtlkam do hlavy, ze psychika je svina
19. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, nie - som u maminy v robote, preto som len na chvilu :wink:
19. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka som za, ze psychika je svina... poznam vela pripadov kedy baby nemali kedy na to mysliet lebo mali ine problemy a otehotneli...

ale ved ja osobne sa na to nejak extra neupinam..a aj tak prdlajz makovy s lekvarom :grinning:
19. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sme to tu behom chvilky zahltili... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rozprudena debata :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, aj ja poznam dost takych pripadov :wink: ja si tiez vravim, ze sa na to moc neupinam, ale niekdy v podvedomi rano aj vecer zaspavam s myslienkou, ze uch chcem mimi :angry: a tesne pred mrchou ma vzdy pochyti smutok za anjelikom :frowning2: buducu sobotu sa mal narodit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka, a ako sa to da neupriamit, ja momentalne neviem ani kedy mam ovulku, ale pochybudem, ze bude tento mesiac iny ako tie predchadzajuce. :frowning2:
Keby boli lieky - oblbovaky, tak si ich nasadim a nebudem mysliet na to, ale ono to nefunguje.
19. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ved to. snazim sa spomenut si na to, ako sa mi to vtedy podarilo, no ocividne som na to este neprisla :grinning: ale snazim sa :wink:
19. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak o taku hodku som tu :wink:
19. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok