• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
ja si tiez o sebe tvrdim, ze nad tym dako nerozmyslam,.... :grinning: :grinning: :grinning: , ale povedzme si kolko pripadov pozname, ze chceli babo a podarilo sa im,.... myslim, ze tych je vacsina.

Jarulka, je nam to luto, ze si tu stale medzi nami snazilkami, ale na druhej strane sa tesime , ze si s nami. Nemozes sama odist a nas tu nechas,,,,, musime vsetky naraz a temu premenujeme , na Tehulky aj napriek chlapom v zahranici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka neboj, aj to je velikansky pokrok ze sa ti uz otehulkovat podarilo :wink:
neboj nic, ked sa vam to podarilo prvy krat, vyjde to aj na druhy.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

matusik uz sa tesim ako to premenujeme... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem tiez do obchodu a za hodinku asi pridem . pa-pa

a shandy nam kde utiekla???
19. aug 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre tak ked tu budete za hodinku dobehnem aj ja :wink:
aj tak som doma sama tak po dlhej dobe budem konikovat aj ja doma... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak teda zatial sa majte... pokusim sa dojst za vami.... :sunglasses:
19. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confused: :confused: :confused: :confused: to co tu je?!
ja si xrapem a vy tu zatial zapisete 2 strany a dokonca aj jaru dosla! vy ma normalne podvadzate a robite veci za mojim xrbtom.

pocitam ze teraz ked som tu tu uz nikto nebude :grinning:
19. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha moncurik, tusim aj ja som uz dosla po funuse :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa tiež doteraz musela tváriť v práci, že pracujem, tak som sem nemohla nakuknúť.. a teraz keď sem príde všetky odchádzate.. :confounded:
19. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, to s tym ofucanim a vytrestanim poznam...ja neviem preco, my sa tiez vzdy pred ovulkou pohadame a ja vtedy keksikovat neviem :pensive: :sweat_smile:
nelka myslim, ze to bude ovu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jarulka moja, pregnyl je dobra vec, budem na teba mysliet, nech ti to s nim vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
matusik ano mal by sa brat od 1.DC ale ja som si od 1.DC davala alchemilku, co ma na mna podobny ucinok. no a kolienko od bocianov ho zacala pit dokonca tyzden pred mrchou a na dalsi mesiac uz bola tehulka. aj ked si myslim, ze ten gynex mi velmi nepomoze a ani ta folikulometria, to moj vnutorny pocit :grinning: :grinning: :grinning: . takze zajtra ked tam dondem, budem trvat na hormonalnom profile a najma prolaktin nech mi preveri, lebo som citala ze to ma spojitost zvyseny prolaktin a ta moja stitna. tak uvidime. kocky neviete tie co ste boli na HP ci vam bral krv aj na hormony stitky? TSH?
jarulka moja nebud smutnucka. pregnyl zaberie a ked nie, osobne ta uz pojdem odviest do CAR-u, lebo krucinalhimlhergot zbytocne sa takto tyrat.... :pensive: :rolling_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shandy, ja mam tiez mini problemso stitnou zlazou a sa mi zda ze mi to spomenul vo vysledkox. lenze je to zanedbatelne zhorsenie od normalu takze sa tym moc ziadny dr. nezujima.
19. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oriesok, ja neodxadza! ja som este len prisla :sweat_smile:
19. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň niekto tu so mnou ostane :grinning:
19. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby mi to do tej 16.30 rýchlo ubehlo.. :sunglasses:
19. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo tak to uz tu dlho nepobudnes :slight_smile:
kokos inac vsetky co sem xodite pracujete s PC to len ja xudiatko robim vo vyrobe :confused: budem musiiet aj ja zacat robit to co som vystudovala aby som mala zadarmo pristup na net :grinning:

oriesok, ty sa vyznas vo fertility?
19. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie.. na to to som sa zatiaľ ešte nedala.. v tom ti moc neporadím.. :confused:
no ale zasa ber to z tej druhej stránky.. ja zasa nemám net doma.. ty sa sem môžeš kedy koľvek prihlásiť a ja len, keď "pracujem" ale mne to stačí.. aspoň cez weekend vypnem..
19. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to mas pravdu...
a ty mas kde manzela? na kolko xodi prec?
planujem zase zacat merat BT ale uplne som zabudla ako sa to tam znaci...musim sa popytat tyx nasix zavislaciek :grinning:
19. aug 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chodí manžel na dvojtýždňovky.. do Čiech.. :rolling_eyes: a tebe?
19. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne xodil najprv na 2 tyzdnovky a viac do poznane a potom na tyzdnovky do katowic. ale uz ho mam 2 tyzdne doma. tak teraz robi kratky - dlhy tyzden a to sa tiez moc nevidime :frowning2: ale je to omnoho lepsie :dizzy_face:
19. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika a aky mas ty problem so stitkou? mne totiz tiez tvrdi, ze by to nemal byt problem (co pre mna neznamena na 100% ze to tak naozaj nie je)...ale niekde som sa docitala, ze ak mas TSH viac ako 2 ze niektore baby mozu mat problem otehotniet. A ja mam 2,7, predtym som mala 3,8 tusim..tak som z toho jelen....
19. aug 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som bola na kazdorocnej prehliadke u dr a ta z krvi zistial ze cam cosi zvysene tak ma poslala endokrinologovi a ten na mna pozera ze co tam robim :sweat_smile: tak mi len povedal ze o 3 mesiace na kontorlu a potom ma vyradi. uz som tam neisla potom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ked som presla k inemu gyn. ten ma tam poslal koli tom u ze nemozem otehu aj endokrinolog sa ma ujal ze to moze byt aj tym ale ze mam len otrosku nizsie hodnoty. pred mesiacom som bola na kontrole a gratuloval mi k 100 percentnemu zlepseniu ale tehu som neni :pensive:
na zaciatku som mala 1,3 a teraz mam 4,7
19. aug 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tuuuuuuu :slight_smile: je tu niekto? ste sa nejako rozbehli bezo mna - idem vas precitat :wink:
19. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tu jaru... dnes to tu tak sledujem a veru vsetky ste sa tu prestriedali :grinning:
19. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz som precitala :slight_smile:
tusim mame novu spolubojovnicku - tak ta vitam, oriesok :slight_smile:

shandy, OK, beriem ta za slovo - ze nas potom osobne zavezies do CARu :grinning: ved uvidime, co urobi ten pregnyl :wink: modlim sa aby uz konecne zabral
19. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooj, moncika, tak tu nie som sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne tiez pixaju pregnyl 24 hod pred IUI. a pekne ma to zavodni a boli ma cely clovek. takze to pravdepodobne nieco robi :slight_smile:
kedy ti ho nasadia?
19. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz mam prist na kontrolu na 15DC aby sme vedeli ako cyklus bezi a ovulka a tak :wink: doniest plan ako bude muzik robit a podla toho - najblizsie 2cykly sa asi budeme snazit natiahnut - podla toho muzikovho planu vsetko zavisi, takze este presne neviem
no to si mi teda velku nadej nevliala, ked vravis, ze aj tebe ho pichali a zatial sa nepodarilo :frowning2:
19. aug 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vies ale my mame ten zly spg, to je najvacsia,teda jedina galiba u nas :frowning2:
19. aug 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, na to som zabudla. tak dufam, ze aspon to je u nas v poriadku aj nadalej. vlastne ved za to asi ty musis chodit na to IUI, ze
19. aug 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, dufam ze sa nam spg zlepsi ked uz teraz manzela nevycerpava cestovanie
19. aug 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies, co, prave som nadobudla taky pocit, ze sa nam to do konca roka podari - aj vam , aj nam! a verim tomu! co vravi tvoj 6. zmysel?
19. aug 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jurasku, ty myslis?! :slight_smile: :grinning:
bodaj by ta tvoja intuicia nesklamala. ja to mavam tiez niekedy ze citim taky vnuk ze teraz to vyjde :grinning:
19. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok