Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
19. aug 2009

myslim, myslim 😉 a hlavne - verim 😉 ved ono ma to prejde 😀 v decembri vytriezviem, neboj 😀

shandy
19. aug 2009

ze jurasku, moncurik to jak z kde pak ty ptacku hniiiiizdo maaas 😀 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

😀 😀 😀 ja som si vsimla, ze mi tu zase niekto chce zhovadit meno 😀 😀 😀 to sú svine, tie preklepy, ze 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

ved to je odtial 😀 😀 😀

jaru a po tom profertile sa tvojumu uz natrvao zlepsil spg?

ahoj shandy 🙂

moncika15
autor
19. aug 2009

to nebol preklep, ja to stale pouzivam ked ma niekto o niecom presvieca 😀 ani ma nenapadlo ze to moze vyzniet ako preklep 😕 😅 😀 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

tak to ti neviem, ci natrvalo - spermose su dost citlive a ono sa to moze z mesiaca na mesiac menit 😠 teda nie ze moze - ono sa to aj meni, tak ako aj u nas 😠 to by bolo zase moc jednoduche, keby sa to uz natrvalo zlepsilo a zostalo tak - a to u nas nemoze tak byt predsa, ze jo 😠 my musime mat predsa vsetko v zivote komplikovane 😠

jarulai
19. aug 2009

jaaaaj, no ja byvam rada konikom 😉 😀 😀 😀

a kukam, ze shandy nam odbieha do inej temicky - ty nevernica jedna 😀

nellie_
19. aug 2009

ahojteeeee uz sa aj ja hlasim 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

no viem ze sa to meni podla stavu organizmu ale skor som sa pytala ci sa to zase zhorsilo hned po dobrani alebo este xvylu vydrzalo..

moncika15
autor
19. aug 2009

vitame aj teba nellie 🙂

pekne sme sa tu zisli v hojnom pocte

jarulai
19. aug 2009

muzik bol na kontrolnom spg hned po douzivani, resp. asi tyzden po. doki vtedy povedal, ze je OK, ze z jeho strany uz neni problem, len by na jeho mieste nechodil do Jaslovskych Bohunic 😀 😀 😀 snad to trva 😉 inak - by ste neverili, moj muzik sa minule pytal na spg - ci nema znovu ist 😨 jemu sa to asi nejako zalubilo, lebo co 😀 😀 😀

Ahoj, nellie 🙂 kde si sa flakala 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

jaru 😀 aj moj si uz zvykol, dokonca sa perd odberom vyfeskakuje,vyvonavkuje ze normalen aj ziarlim 😀

shandy
19. aug 2009

moncurik ahojkes, jeej aj nelka...
jaru, ze ci mu tam nejaka fesna sestricka nepomahala 😀😀 😀 😀
hej odbieham, riesim si tam tu stitnu 😵 😵 😵
inak ja tiez rozmyslam, ze by som mojho po case poslala na kontrolny spg, ze ako sa to meni 😀 😀
by ma zaujimalo..ved z jedneho odberu to nemusi byt smerodajne, nie? 😀

jarulai
19. aug 2009

😀 😀 😀 na koho - na ten teglik 😀 😀 😀 my sme robili odber domka a fujazdili sme potom k dokimu, tak asi preto sa mu to zapacilo 😀 😀 😀 ale nie - ja viem, ze jeho to trapi, ze sa nam to nedari a mysli si, ze moze byt zase problem v nom ☹ lebo ked ja, blba, dojdem od dokiho s tym, ze som idealne pripravena na otehu a v ten cyklus sa zase nezadari, tak verim, ze mysli, ze je chyba v nom...

moncika15
autor
19. aug 2009

no babulky, ked ste sa mi tu tak pekne zisli tak mi mozete pomoct spomenut si ako sa zadavaju hodnoty na fertility 😅

jarulai
19. aug 2009

moncika, ja nie som kompetentna 😀 😀 😀 ja som teplotky vzdy posielala mojej osobnej grafitacke... 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

jaru, aj moj zacina byt z toho smutny ☹ velakrat sme sa koli tomu pohadali a dokonca mi raz povedal ze vie ako strasne tuzim bo babatku ci by nebolo lepsie keby sme sa rozisli ked on nemoze 😢 blazonko moj

moncika15
autor
19. aug 2009

viem viem ako si ty na tom s meranim preto som otazku nesmerovala priamo na teba 😝
no ale ja sa uz budem musiet prinutit, ked mam stareho doma a ma to nejaky zmysel

jarulai
19. aug 2009

my sa, nastastie, kvoli tomu nehadame - klop,klop,klop 😉 my sa navzajom lutujeme 😉 😀 😀 😀 a hlavne sa utesujeme, ze nam to zase vyjde 😉
toto som minule ja povedala mojmu a on my vravi, ze:ti sibe? netrep( ved sa podari - a bolo po debate 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

😀 pekne ta zrusil 😀 a ty si sa tak tesila ze budes mat pokoj 😀 😝

je tu nejaka kompetentna meracka?

jarulai
19. aug 2009

ale aspon som bola aktivna a odpisala som ti 😉 😀 😀 😀

ozaj, babulky - nehodime niekedy stretko? ked uz tu taaaak dlho vykecavame spolu?

moncika15
autor
19. aug 2009

jaru, ty mi citas myslienky dnes, kurnik 😀 a kedyyyy?

nellie_
19. aug 2009

baby s vami udrzat krok.... ja este aj riady umyvam 😀 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

😀 😀 😀 ty dora - ja by som za nim plakala - kde by som takeho druheho nasla? kto by ma asi tak chcel s mojou maternicou...

moncurik - tak toto navrhni trebars ty, ja som nahodila navnadu, tak sa chytajte 😉 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

juuj jaka sranda tu je 😀
nellie, riady? 😕 tusim nam treba tie deticky aby nam mal kto riady umyvat 😝
jaru, xlapom aj tak nejde o maternicu 😅 😝

shandy
19. aug 2009

no mi hovor nelie a ja mam pri tom akoze pracovat...ha ha
😀 😀 😀
som za stretko 😉 😀 😀
moncika tu by mal byt navod na to meranie...http://merenibt.xf.cz/index2.html, prestuduj, ked tak sa pytaj..ked bude v nasich silach odpovieme 😉

jarulai
19. aug 2009

nellie, poslem ti aj moj 😀 😀 😀

shandy
19. aug 2009

aj mojho draheho to samoska trapi, hlavne ked vidi ako to trapi mna a mna zas trapi ked vidim ako to trapi jeho...
no a takto sa my spolu pekne trapime 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

baby co sme dnes nafetovane 😕 vsimajte z coho si robime srandu 😀 😅

jarulai
19. aug 2009

moncika, to viem - im ide len o ten vchod do nej 😀 😀 😀 ale by si neverila - vies kolko chlapov ja poznam, ktori tuzia po mimi 😨 😨 😨 znamy tak zhanal babu s tym, ze chce baby - a predstavte si, ze nasiel a uz maju spolu 2deticky 😉 ko?udeme o tom este dlho kvakat, kym sa dohodneme, ze 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre