• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
moncurik a ty si co fetovala? ja ponozky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ved treba na tento svet pozerat s humorom, inak by nas uz slak trafil!
19. aug 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja to zhrniem je tu Bratislava, topolcany,nove mesto nad vahom a nellie je asi bezdomovec tak to vidim na stretko v piestanox. co vy na to?
19. aug 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sa tiez s mojim niekedy zabavame na tom ze ked sa dohadujeme ci ideme robit babatko (ako sex) tak sa zacneme xovat ako babatka :sweat_smile: :grinning:
19. aug 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ze pod mostom, aby to aj nellie nemala daleko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nemohli ste dnes - dnes som tam bola :grinning: piestany su pre mna OK :wink:
19. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ja som mojmu tak minule zacala mrncat - akoze babatko, ze nech trenuje utisovanie :grinning: :grinning: :grinning: to neviete, ale nam to obcas riadne vyhrava :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja odbehnem a vy takto ma tu ohovarate :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

a ja nie som bezdomovec...ja byvam v okrese banovce nad bebravou a to je kusok od jarulky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, super, takze aj pre teba su PN v uvahe :wink:
19. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz idem sa pokusit s vami udrzat krok :grinning: :grinning:

co to riesite..??? mne neplanovane volal drahy ze uz je v blave a o 20,30 je domaaaaaaa co myslite, stihneme este vajco???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak mu idem asi upiect jeho milovanu klobasku..mame slivkove gule a tie mi on otrieska o hlavu akurat tak :grinning:
19. aug 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nemam problem s piestanmi, urobim si vylet... :grinning: :grinning: , zlomim nejake tie barle po ceste :grinning: :grinning:
kks, ved vam sa neda stihat, tolko toho pisete.. :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo PN su v pohode... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
a to kedy chysate tu sejšn
19. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaam, to lubim - nerob chutky hladnemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ked sa chce - vsetko sa da stihnut :wink: moj keby vedel, ze mame taku sancu, aj pecenu klobsu by ozelel :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy aj ty mas ten problem???? ale ja uz mam tiez zerave prsty tak uz chytam vase tempo :grinning: :grinning: :grinning:

aj s kefkou v puse lebo sak nemozem umyvat zuby v kupelke lebo zas ma budete ohovarat... a nechcem vam tu sediet s makom medzi zubami... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul no ved pre istotu dneska bude džiga džiga ako tomu hovori sup všetrt... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no takze miesto mame urcene este cas a datum
a matusik je odkial????? nech uz sme kompletne... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale PN beriem fakt v pohode... :sunglasses: :sunglasses:
autor
inak aj ja su umyvavam zuby pri PC tiez som zavysla :grinning:
19. aug 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika ked v kupelke je to taka nuda zuby umyvat ja vzdy beham s kefkou po celom byte a draheho to napina ked ma vidi... nemozem mu nic vtedy hovorit...fajnovka jedna :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ved preto - to by sme ta ohovarali, ze mas mak medzi zubami :grinning: :grinning: :grinning:

inak, ja mam tiez co robit aby som stihala sledovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: kym dopisem, uz su tu dalsie 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak hodte niekto datum
autor
mame pruser, matusik je zo ziliny. to bude asi poroblem
ale som vas tu zahltila... :grinning: :grinning: :grinning:

inak mylim si moju foto so shandy.. sme nejak do modra ladene a teraz aj moncika nejak omodrela :grinning:
19. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie - tvoj drahy je presne ako ja - aj mna vtedy napina, moja segra to rada robi, ze beha po celom dome, bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mna napina inak pri umyvani zubov vzdy a ked som bola tehu, tak mi k tycke veru vela pri tom nechybalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze ja mam normalnu farbu :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha to je opacny smer ta žilina.....ale ved ktovie mozno si rada urobi vyletik :sunglasses:
uvidi barlolamača, napije sa vajcovky čo ma 60 stupnov a mozno z tej prdavice aj otehotnieme :grinning: :grinning: :grinning:
autor
zima sa blizi treba sa zladit s omrzlinami :grinning: jaru to zobrala oklukou, ta zladila zladny pohlad..
jarul ano ty si normalne že telová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no tak to si s mojim mozte ruky podat :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy nemate albumy na mojej svadbe??? nech vas vidim v plnej krase?? :wink:

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=50983&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

toto sme my... :sunglasses:
19. aug 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak mohli by sme si dat nejaky bahenny zabal a vycvaxat sa v termalnej vode. muzom povieme ze nam to odporucil dr. na podporu otehotnenia :grinning: :grinning: :grinning: kurniksopa ja som dnes dobra
19. aug 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha a aj bylinkarku,ktora sa zameriava na neplodne p[ary by sme mohli prepadnut :sunglasses:
jaru,ty vies o ktorej hovorim,vsak
19. aug 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaaaaaaaj ved ona byva za piestanmi... baby to rovno tam podme.. ja sa ku nej chystam :wink:

ja som bola v kupeloch pred 2 tyzdnami na welness vikend prvy krat v zivote a bolo supeeeeeeeer.. a aki nadherny personaaaaaal... som si nechala očka popasť... :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok