• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
nelka len tak v rychlosti pekne foteckyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: , no ja by som ich tam aj dala, ale kedze nem svadba, tak nem fotky :grinning: :grinning: :grinning: , jedine zeby som sa kvoli vam teda vydala....
na cestu....
do pistan...
19. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy jaj ty si este slečinkaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a dakujem za pochvalu foto... :slight_smile:
19. aug 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
s tou bylinkarkou to neni zly napad - spjime prijemne s uzitocnym :wink: len neviem, ci by sa nezlakla, keby nas tam tolko doslo naraz :grinning: :grinning: :grinning:

ja mam fotky na mojej svadbe, ale ved nestiham ani link najst, nie to este pridat - spomalteeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez nestiham nic.
nellie pekne fotecky veru,peknucka nevesticka :slight_smile:
19. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej Moncika ved ty si aka cerstva mladomanzelka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kočica :wink: :slight_smile:
a aka si stihlunkaaaa..sympoši ste... :slight_smile:
19. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sunglasses: vieme ale dakujeme :grinning:
19. aug 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru tvoj album idem pozerat uz asi 6x ale co nespravis ked mas casuuuu :grinning:
19. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncurik, aby si sa nezalubila :grinning: :grinning: :grinning: ja ta nenutim :grinning:

vsetky sme kocandy na svadobnych fotkach, nie :wink: aj vy ste boli pekne nevesticky
19. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul dalsia kočica :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tiez sympaťaci s manželikom.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aj ja som mala šaty z Reginy Jarul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je srandaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved preto si nas nasi muzi zobrali :sunglasses:

no tak kedy sa dohodneme na tom stretku?
uz som mala 50 minut spat tak svihajte
19. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ty chodis tak skoro spat???? normalne ze so sliepkami???? :sweat_smile:
19. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika - ty chodis spat so sliepkami :fearful: :grinning:

babulky, spomalte trosku, musim drahemu odpisat :wink:
19. aug 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu .-)
19. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak som tu...bola som spravit dobry skutok :slight_smile: oco ma v nadrzi kapra a ten vyskocil von...pocuvala som uz asi 10 min ze co to splexoce a buxa, ale nejako som tomu nevenovala pozornost...lebo som nemala cas ked nestiham ani citat nie to este odpisovat :grinning:
poxvalte ma ze som zaxranila kapra :slight_smile:
19. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja spat?! ved ja idem na nocnu! :confused: niekto musi aj robit aby ste si vy v com mohli vyprat a umyt riady :rolling_eyes:
19. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik ahoj :slight_smile:
19. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matusik :wink:

moncika - mas jedno bezvyznamne + :grinning:
tak utekaj buvat - ja si ta nevezmem na zodpovednost :fearful: :wink:
19. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ahooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

aha ty ides to prace... no nezavidim tu nocnu.. to ta obdivujem..ja by som v noci zomrela keby mam robit :sweat_smile:

skoro mi klobasy zhoreli zacalo to tu smrdkat...ale nastastie je to OK len som ich musela viac podliat :grinning:
19. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam zase nocnu najradsej. pre mna je zabijak niekde stat od 6 kymacat sa zo strany na stranu a nevediet ani cia som :rolling_eyes:

jaru, dala som si kavu ta ma hadam preberie. keby cosi tak mi platis pracovny uraz :wink:
19. aug 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik heĺlow ty si citila, ze ta ohovaraju, co? :grinning: :grinning: :grinning:
tak zachranila kapra a chodi spat so sliepkami, to iny zverinec toto... :grinning: :grinning: :grinning:
no pekne ste bambulky moje vsetky. krasne nevesticky :slight_smile:
vsetci sympataci :grinning:
19. aug 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna by nocne tiez zabili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: mam problem fungovat v robote rano o 7.30. nie to este ze v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

matusik, kde si sa stratila
19. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: shandy a zabudla si ese podotknut ze som nocny vtak a makam ako fredka
shandy to mna ohovarali viaaaaaac.. zo mna urobili bezdomovkynu... :cry: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vidi, ze ste tu tolko napisali, ze nestiham ani citat,..... a kym docitam, tak hadam aj odidete :grinning: :grinning: :grinning: a babulky, kto vam picha ten Pregnil ?? Ja s abojim injekcii :unamused: :unamused:
19. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ozaj sme mali dat stretko v bojnicach radsej.... :grinning: :grinning: :grinning:
a v ZOO navstivit ostatnych clenov rodiny... :grinning: :grinning: :grinning:
autor
nellie a kto ma vediet odkial si ked to nemas v pase :sweat_smile:
no prosim - a tyki krasny ludia a mimi nie a nie dojst - asi sa este cifruju aby boli aj oni take pekne :wink: :grinning:

moncika - jedine tak na splatky :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok