• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
matusik to sa nebooooooooj.... mne to pichala sestricka u zenskej.. miesa sa to taky prasok s tekutinou ale nič to nie je a vôbec to nestipe...ani nič... uplna pohodička to je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a to ja som iny strachopud...
najbrutalnejsie boli tiaminove injekcie ked mi rozpustali cystu to boli štiplaviceeeeeeeeeeeeee :confounded: :confounded: :confounded:
19. aug 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Bojnice by boli fajn :dizzy_face: ja som sa tam narodila :wink: ale nie v ZOO, aj ked sa to zda neuveritelne :grinning:
19. aug 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika no ja som tu tak inkognito :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

lebo chodia sem aj kolegyne a to o mne v robote nikto nevie ze aj ja som v snažilkovskych radoch :wink:
19. aug 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matu, ja si vzdy o 8 donesiem injekniu na pohotovost a oni mi ju pixnu. ked je solidarnejsia sestricka tak aj zadarmo :wink: ...
mal by mi ju kto pixnut aj u nas v dedine ale nexcem aby sa vedelo o tom ze mame problem :unamused:
19. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: jaru :grinning:
jarul tak toto nam uz nevyhovoriiiiiiiis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to akoze nepicha hned doki :fearful: :fearful: :fearful: to potom poviem muzikovi, ten rad picha :grinning: :grinning: :grinning: aj ked neviem, ci aj injekcie :grinning:

babulky, nejako zacina boliet brusko, idem sa skontrolovat - nie ze zapisete 3strany zatedy!
19. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som sa do bojnic nedostala, netrafim sama :sweat_smile: a muzika tam tahat nexcem. jaru ta ma aspon zvieraci pud ktory ju dovedie do tam kde sa narodila :grinning:
19. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som vam mala co povedat, vy dory omackove :grinning: :grinning: :grinning:

ani vycikat mi nedovoliteeee :sunglasses:
19. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žed dory omackoveeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mna tu uz picha v boku co sa rehocem stale :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru aj ty? aj mne sa rozbiehaju kramy :frowning2:

mne to dr. pixnut nemoze lebo to musi byt presne o 8 vecer aby som za 2 dni o 8 bola pripravena na IUI, ale ako to mas ty tak to neviem. len viem ze ovulka je za 48 hodin po
19. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee, plany poplach - ja zatial len cakam, kedy sa jej uraci :rolling_eyes:
19. aug 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem si umyvat zuby pri PC, tak nie ze vas zacne napinat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sledujeme, ze ste navrhovali stretko ,.... super,... myslim, ze to uz tu padlo na november , ale s bruskami :dizzy_face: , pamatate si?
pokracujem v citani
nellie, bacha aby sme ti nemuseli utekat davat umele dychanie :wink: a vlastne - ved tebe dojde muzik za chvilu, do 20.30by si snad vydrzala :grinning: :grinning: :grinning:
ja si prave davam dole omietku zo ksichtu :grinning: :grinning:

jarul uz si vycikana?? nie ze budes mať mapu... :grinning: :grinning: :grinning: sice mapa je lepsia ako keby si urobis škrkatko :grinning:
19. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ste na mna zabudli :frowning2: :frowning2: :frowning2: , ja som POvazska Bystrica
19. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda matusik, kym to tu preluska :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik nezabudliiiiiiiiiiiiiii čitaj daleeeeeeeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik nezabudli :wink: len sme sa kopli ze zilina :sweat_smile: trosku sme ta prestahovali
19. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vycikana :wink: hned mi je lepsie :grinning:
19. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ti ale trvalooooo :confused:
19. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, kasli na to - kym to docitas, tak fakt tu uz nebudeme
19. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies - s mykozou ist na vysetrenie - to potom aj cikanie boli, auuuuuuu :frowning2: normalne taku rychlost nedosahujem :grinning:
19. aug 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, uz sa zacala planovat navsteva aj bylinkarky, to by som brala aj ja .... sa mi to tu zacnina dnes paci, ale furt som vas nedoscitala,
co sa to tu dnes robilo ?
a nechapem torsku tie barle,??? je niekto dolamany??
19. aug 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: no u nas sa hovori ,ked niekto robi malu potrebu dlho, ze sci ako dostihovy kon :grinning: zejo Jurasku :grinning:
19. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ja to mam do povazskej na skok cez vikend, tak matusika prepadnem :grinning: :grinning: :grinning: , ked budeme u svokrovcov...
micky moje dobre mi je tu s vami, ale musim aj z roboty sa dostat domvo a pri vas sa to proste neda :grinning: :grinning: :grinning:
tak sa mi tu pekne mavajte, vylestite hlodaky, vypiskat a sup ho do postielok :grinning: :grinning: :grinning:
pekny vecer, vidime sa :zipper_mouth:
a kurna, nie ze ma budete ohovarat :grinning:
19. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul ojojoj ty mas tu mykozu..... to viem co je.. to ako keby cikas kusocky skla, ze??? :sweat_smile:

matusik to bolo myslene tak ze symbol piestan ta socha co lame barly.... :sunglasses:
19. aug 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doskakavenia shandy... a zajtra si nas radsej nedocitavaj...bo sa o sebe dozvies aj to co este sama nevies :wink: tak ako to mam ja v praci ked som 1 den PN :grinning: :grinning: :grinning: mury stare klebetne
19. aug 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy ty si ina vorkoholička :confused: :confused: :confused:
tak pekny zvysok dna ti prajem.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok