Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
19. aug 2009

matusik to sa nebooooooooj.... mne to pichala sestricka u zenskej.. miesa sa to taky prasok s tekutinou ale nič to nie je a vôbec to nestipe...ani nič... uplna pohodička to je 😵 😵 😵 😵
a to ja som iny strachopud...
najbrutalnejsie boli tiaminove injekcie ked mi rozpustali cystu to boli štiplaviceeeeeeeeeeeeee 😖 😖 😖

jarulai
19. aug 2009

aj Bojnice by boli fajn 😵 ja som sa tam narodila 😉 ale nie v ZOO, aj ked sa to zda neuveritelne 😀

nellie_
19. aug 2009

moncika no ja som tu tak inkognito 😅 😀 😀 😀

lebo chodia sem aj kolegyne a to o mne v robote nikto nevie ze aj ja som v snažilkovskych radoch 😉

moncika15
autor
19. aug 2009

matu, ja si vzdy o 8 donesiem injekniu na pohotovost a oni mi ju pixnu. ked je solidarnejsia sestricka tak aj zadarmo 😉 ...
mal by mi ju kto pixnut aj u nas v dedine ale nexcem aby sa vedelo o tom ze mame problem 😒

moncika15
autor
19. aug 2009

😀 jaru 😀

nellie_
19. aug 2009

jarul tak toto nam uz nevyhovoriiiiiiiis 😀 😀 😀 😀 😀

jarulai
19. aug 2009

tak to akoze nepicha hned doki 😨 😨 😨 to potom poviem muzikovi, ten rad picha 😀 😀 😀 aj ked neviem, ci aj injekcie 😀

babulky, nejako zacina boliet brusko, idem sa skontrolovat - nie ze zapisete 3strany zatedy!

moncika15
autor
19. aug 2009

ja by som sa do bojnic nedostala, netrafim sama 😅 a muzika tam tahat nexcem. jaru ta ma aspon zvieraci pud ktory ju dovedie do tam kde sa narodila 😀

jarulai
19. aug 2009

no to som vam mala co povedat, vy dory omackove 😀 😀 😀

ani vycikat mi nedovoliteeee 😎

nellie_
19. aug 2009

žed dory omackoveeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀
mna tu uz picha v boku co sa rehocem stale 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

jaru aj ty? aj mne sa rozbiehaju kramy ☹

mne to dr. pixnut nemoze lebo to musi byt presne o 8 vecer aby som za 2 dni o 8 bola pripravena na IUI, ale ako to mas ty tak to neviem. len viem ze ovulka je za 48 hodin po

jarulai
19. aug 2009

nieee, plany poplach - ja zatial len cakam, kedy sa jej uraci 🙄

moncika15
autor
19. aug 2009

idem si umyvat zuby pri PC, tak nie ze vas zacne napinat 😝

matusik111
19. aug 2009

tak sledujeme, ze ste navrhovali stretko ,.... super,... myslim, ze to uz tu padlo na november , ale s bruskami 😵 , pamatate si?
pokracujem v citani

jarulai
19. aug 2009

nellie, bacha aby sme ti nemuseli utekat davat umele dychanie 😉 a vlastne - ved tebe dojde muzik za chvilu, do 20.30by si snad vydrzala 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

ja si prave davam dole omietku zo ksichtu 😀 😀

jarul uz si vycikana?? nie ze budes mať mapu... 😀 😀 😀 sice mapa je lepsia ako keby si urobis škrkatko 😀

matusik111
19. aug 2009

a vy ste na mna zabudli ☹ ☹ ☹ , ja som POvazska Bystrica

nellie_
19. aug 2009

chuda matusik, kym to tu preluska 😀 😀 😀

nellie_
19. aug 2009

matusik nezabudliiiiiiiiiiiiiii čitaj daleeeeeeeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵

moncika15
autor
19. aug 2009

matusik nezabudli 😉 len sme sa kopli ze zilina 😅 trosku sme ta prestahovali

jarulai
19. aug 2009

vycikana 😉 hned mi je lepsie 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

to ti ale trvalooooo 😕

jarulai
19. aug 2009

matusik, kasli na to - kym to docitas, tak fakt tu uz nebudeme

jarulai
19. aug 2009

no vies - s mykozou ist na vysetrenie - to potom aj cikanie boli, auuuuuuu ☹ normalne taku rychlost nedosahujem 😀

matusik111
19. aug 2009

super, uz sa zacala planovat navsteva aj bylinkarky, to by som brala aj ja .... sa mi to tu zacnina dnes paci, ale furt som vas nedoscitala,
co sa to tu dnes robilo ?
a nechapem torsku tie barle,??? je niekto dolamany??

moncika15
autor
19. aug 2009

😀 no u nas sa hovori ,ked niekto robi malu potrebu dlho, ze sci ako dostihovy kon 😀 zejo Jurasku 😀

shandy
19. aug 2009

😀 😀 ja to mam do povazskej na skok cez vikend, tak matusika prepadnem 😀 😀 😀 , ked budeme u svokrovcov...
micky moje dobre mi je tu s vami, ale musim aj z roboty sa dostat domvo a pri vas sa to proste neda 😀 😀 😀
tak sa mi tu pekne mavajte, vylestite hlodaky, vypiskat a sup ho do postielok 😀 😀 😀
pekny vecer, vidime sa 🤐
a kurna, nie ze ma budete ohovarat 😀

nellie_
19. aug 2009

jarul ojojoj ty mas tu mykozu..... to viem co je.. to ako keby cikas kusocky skla, ze??? 😅

matusik to bolo myslene tak ze symbol piestan ta socha co lame barly.... 😎

moncika15
autor
19. aug 2009

doskakavenia shandy... a zajtra si nas radsej nedocitavaj...bo sa o sebe dozvies aj to co este sama nevies 😉 tak ako to mam ja v praci ked som 1 den PN 😀 😀 😀 mury stare klebetne

nellie_
19. aug 2009

shandy ty si ina vorkoholička 😕 😕 😕
tak pekny zvysok dna ti prajem.... 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre