• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
:grinning: :grinning: :grinning:
tak furt lepsie mury stare klebetne ako mury jedni pelesive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
caute sa :dizzy_face:
19. aug 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, to si vystihla :confounded: a po tom vystreni, ked mi robil este aj vnutorne sono - no radsej nebudem opisovat :confounded:

shandy, tak sa maj krasne :wink:

baby, mozme ju uz zacat ohovarat, uz isla :grinning: :grinning: :grinning:

jo, jo, moncurik :grinning:
19. aug 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze ta bylinkarka by bola dobra, a ak ma niekto kontakt na tu tetu, tak by nas mohol objednat a tym padom by sa urcil aj den stretka :slight_smile: ale zajtra nestiham :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

a inak, my mame tiez niekede fotky zo svadby, ale pri tejto rychlosti to urcite nestiham hladat :slight_smile:
19. aug 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz je prec?! mozeme :wink:
19. aug 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul to vnutorne sono ma priserne boli aj ked nemam mykozu :sweat_smile:
ja to nenavidim... fakt ja vtedy idem z kože vyletiet ked mi to robi... ale to bude asi tym ze moja setrna gyndoska na tu kulmu co nou sonuje navlieka mikrotenovy sačok a nie kondom a ten sačok ma tam v kuchyni škriabe ako trafeny... :sweat_smile: :sweat_smile:
ja vas vidim, aj ked tu nie som!!!!
tak pozor jaru :wink:
bu bu bu :grinning: :grinning: :grinning: , no ale uz fakt idem...
autor
ja mam kontakt ale musime si urcit priblizny termin my bo ona nas zoberie hocikedy. teda pokial je neskoci neico ine do toho
19. aug 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moncika, vybav tu tetu bylinkarku a nahrnieme sa jej tam vsetky - nech si pre nas rezervuje cely den :wink: vlastne nie - my sme tak dlho spolu, ze bude u nas vsetkych rovnaka pricina - nestihame sa venovat muzom, lebo konikujeme :grinning: :grinning: :grinning:
shandy ty si jak mečiar aj ten sa stale luči a furt tam v tej politke oxiduje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

matusik tak my spomalime a pekne hladaj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
kks nellie ten mikrotenovy sacok mam na dobru noc, este aj v noci sa budem zo sna rehotat :grinning:
sundoliny trojchlpe drze :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ale shandy hlavnew nezacni spievat Idem od vas...
shandy no mne pri tom do smiechu neni ked mi to robi..... ale ked si ju predstavim ako sa ohne a navlieka ho a suchoce pri tom tak tiez sa teraz rehocem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to moja svagrina jej raz vynadala ze ci ju ide sonovat alebo desiatovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
shandyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby ja taketo stretka musime robit castejsie sak ja som tu s vami dneska schudla aspon 5 kil co sa v kuse rehocem ako trafena.... :grinning: :grinning: :grinning:

cely monitor som doopluvala... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nellie, skoro som si monitor oplula, ze meciar :grinning: :grinning: :grinning: teraz ma uz na isto zavru do blazinca, co tu vrieskam :grinning: :grinning: :grinning:

mna vnutorne sono normalne neboli, lebo doki si na to dava rukavicu alebo kondom a pouzije aj lubrikacny gel, takze pohodka. len dnes som mu vrieskala :unamused:
19. aug 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confused: mikrotenovy sacok? ved to sa dava sprcguma,nie? aspon u nas
konecne posledna strana, toto je dnes hruza s vami baby, dnes sa vam asi nieco stalo,ô

a inak , na to stretko urcite pridem, lebo Nelinka mi dlzi zmrzlinu :slight_smile:
ja uz plačem od smiechu do slova a do pismena, este ze som sa odgebrila inak by som bola od špirale :grinning:
19. aug 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: shandy, no dovol, ja mam nahodou 5chlpov :grinning: :grinning: :grinning:

nellie, ved nech neni lakoma, nech ti pribali nieco na desiatu :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ma vnutorne sono teda fasa boli. hlavne ked sa vrta v pravej strane. ta ma vzdy pri ovulke boli :frowning2:
moncika to ona asi šetri.. ale je to fakt nechutne...ja som si povedala ze nikdy viac,ja si radsej sama kupim kondomy a nech ich navlieka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

matusik ano ano ak sa mi potvrdi ovu tak ju maš istuuuuuu :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
:grinning: Nellie , ta hlaska s tym Meciarom bola super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejako sa tu stracam :confused: preco a kde si pocitate xlpy? :fearful:
ja uz tiez ani nevidim od smiechu :grinning: esteze ma segra nahlas radio :wink:
autor
nellie, moj dr ma vzdy taku velku krabycu plnu kondomov...ked som ju zbadala prvykrat som sa musela otocit bo som cakala vybux smiexu :grinning:
19. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika, lebo shandy nas nazvala potvorami trojchlpymi :grinning: :grinning: :grinning:tak urazila mojho bobra :grinning: :grinning: :grinning:

nellie, mojmu uz tak raz dosli kondomy a ze pockajte chvilu, skocim kupit. a ja tam stala s holou onou :grinning:tak pre istotu som si kupila :wink:
19. aug 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak musi to byt haluz keby sa na nas niekto pozeral ako tu klepkame a preklikavame mysou... idem si oci vyocit na monitore ,xvylku tixo,vybuux smiexu a zas klepkam a preklikavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa narehotala pri vas , asi ma tiez zavru do blazninca :grinning: :grinning: :grinning: , nestiham pri vas ani muzikovi odpisovat. hruza .
a ten igelitovy sacok nemal chybu. Chuda doktorka, ved jej Nelika donest kondomy, zlozime sa Ti, aby Ta to nebolelo, a aby Ta nedesiatovala :grinning: :grinning: :grinning:

Moja pouziva koncom a gel, tak si to vychutnavam :sunglasses: :sunglasses: muzik sa mi smeje, ze ci ma dobre spravila :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. aug 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika, toto iste prebieha aj u nas teraz, ze babule :wink:

ja nestiham ani IP citat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jajuuuu :grinning: :grinning: :grinning: toto keby som povedal mojemu muzovy po navrate od dr. ze doktorovi dosli kondomy tak si skocil kupit....by ma asi prizabil
19. aug 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok