• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
matusik a co moj comp - na ten euriky neostanu :frowning2:
19. aug 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bohuzial vcul sa skladame na sprcgumy....tie su lacnejsie
19. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaa Jarulka to kto Ti pise IP ??? Ty nas podvadzas???? asi sa mudeme na Teba hnevat :sunglasses:
19. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked ostane 3 eur , tak urcite Ti dame Jarulka na PC, nebojkaj, .... ved my trpime, ze nas tu obchadzas pocas dna :frowning2: , my aj placeme , ked si tu neni
19. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nejhnevajte, ved to je tot nellie :wink: ja som verna ako penelopa :grinning:

tak ste ma sklamali :frowning2: no ale ze je to pre nellku, tak na tie sprcgumy prispejem aj ja - o to kvalitnejsi musite potom kupit comp :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ty nas podvadzas s nellie?! to je este vacsia zrada :rolling_eyes:
19. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, a ja ze preco nie su v obchodoch vreckovky a to vy vsetky za mnou tak nariekate :grinning:
Nelinka, mala si krasne saty , upne naaaaadherne
moncika, nie, my sme si len nieco museli vyjasnit :wink: na stretku vas uvedieme do obrazu :wink:
19. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik ty este stale citas? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to nemozete riesit tu s nami? ja som zvedaavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
19. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka, my uz kupujeme aj toaletaky, lebo vreckovky su male,... a tie soplata nam vypadavaju z malinkej vreckovky :grinning: :grinning: :grinning:

NELINKA, napis aj nam IP, aj my chceme citat
matusik, kasli na to, to by bola na teba velka davka smiechu naraz - my sme si to kuskovali :wink: :grinning:
autor
taketo caxre maxre za xrbtom nemame radi, ze matu :angry:
19. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy ste ale zvedave :fearful: upresnovali sme si nase bydliska, ked sme tak blizko seba :wink: spokojne? :wink:

matusik - soplata :fearful: tomu sa hovori susne :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moncika, mali by sme aj my ist na IP, ked oni nas takto obchadzaju :angry: , a ked sa chcu pochvalit az na stretke, tak to bude nieco zaujimave, asi nam chcu kupit tortu so sampanskym :slight_smile:
19. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaru aj ja xodim casto do topolcian aj do banoviec ci kde to byvanellie a so mnou si nikto nic neupresnil :angry:
19. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si pis, matusik, si nas odhalila :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, inak , na ktory den by sa planovalo to stretko??? Lebo cez vikend mame chlapov doma ,..... dame to cez tyzden ??? Ja mozem furt :slight_smile: a cim blizsie ku dialnici, tak lepsie, aby som sa nemotala moc.
19. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale my nebyvame priamo v tych mestach, ale v dedinach :wink:
no tak vam poslem IP :wink:
19. aug 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som dostala IP :slight_smile: , kto ze si na mna spomenul ????
19. aug 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiez som za tyzden. ale treba sa zladit s mojou smenou aby som nemusela ziarlit a zialit na poobednej smene :slight_smile:
19. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ty si nejaka narocna - nestretneme sa priamo na dialnici :grinning: rozlozime uprostred piknikovy stol a budeme kavickovat :wink: :grinning:
19. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaru tak toto bol jajlepsi zajeb co tu dnes odznel :grinning:
19. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj mne uz xodia IPcky :sunglasses:
19. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na chvilu sa vzdialim a co to co to....matusik a moncika ake uzkoprsnice :grinning: :grinning: :grinning:
ved to my len v zaujme nas vsetkych sme si IP-čkovali to nemozme tak do eteru svihnut sem nazvy nasej hornej, dolnej dediny, viete ako :grinning: :grinning: :grinning:

jeeeeeeej vy mi chcete kupit kondomyyyyyy ja budem teraz plakat od dojatia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:grinning: :grinning: :grinning: no len mi nepadni zo stolicky :wink: :grinning: mne to totiz umerne hladu zasibkava viac a viac :wink: :grinning:
autor
:grinning: maju mat aj nejaku specialnu vonu alebo prixut?
19. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ale nemyslim dialnicu, ale aby som sa tam dostala po dialnici D1 , smer Bratislava :grinning: :grinning: :grinning: a ja nemam piknikovy stol, mozem doniest apson plazove lehatka ???
19. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodoveeeeeee nech mam vydavačku vyvonanuuuuu :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok