• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
autor
ale sa mi kopia tie IP :grinning: nellie, a mas to! nemas provokovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, deka staci, ved je teplo :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika ale si mi to natrela :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsia naroca - ja som kupila obycajne - este mi tam bude doki fetovat pri buchte, nie :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, normalne nemam srdce nenapisat to aj babulkam...nex sa zasmeju :grinning:
ale nie ja som - skrome dievaca z dediny, nepobozkane, nepomilovane, krestanka katolička.. :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam rada jahodove vino, ak by ste mi mohli ponulkunt
19. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika aj matusik to dostala :grinning:

a ved kludne ju sem hod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
IP nellie: halo ha ha ha... halo ho ho ho ho, čujte čo čujte sa dneska staloooo :grinning: :grinning: :grinning:
odpoved Moncika: nelinke zasibaloooo
a uz ani pisat neviem od smiechu...

* skromne dievča z dediny.... to malo byt :grinning: :grinning: :grinning:
a ja som sa pokusila dat dake svaodbne foto, ale neviem ci to je funkcne , tak skuste http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=201180&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
19. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja to poznam trosku inac o tom dievcati z dediny..... ja som sporo odete dievca z dediny co sa davno nedrzalo ziadnej ci...y :grinning:
19. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tu zas chcete hadzat,..... ja normalne ani nestiham.
Inak , dnes som mala zehlit,.... tak neviem ako to dnes stihnem a zajtra pride muzicek domkov
19. aug 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej matušik dalsia kočičaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nadherne šatičky a ta ružicka na nich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moncika no vies čoooo tak to ja nepoznam.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moncika, to aj ja som :grinning: :grinning: :grinning:
este , ze som neni z dediny :slight_smile: lebo by som sa bala , co tu na mna date :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. aug 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co zehlit,zuby umyvat, klobasky varit ale ja nestihnem koli vam ani na nocnu ist :grinning:
19. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik, kocka si aj ty :slight_smile:
no ked sa v takejto zostave stretnemi v piestanox nebude vela xybat aby sme dosli domov tehotne :grinning: :sweat_smile: samozrejme srandujem :zipper_mouth:
19. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som aj klobasku zjedla mnaaaaaam...kaslem na diety... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

matusik ved ozehlis zajtra.. :wink: ved to sa nam nepodari kazdy den sa takto stretnut vsetky.... :grinning:
19. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nestiham Housaaaa :grinning: a tiger este blazni po dvore, ja chrontava, neosprchovana este :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika, to ako mam zase zhanat svadobne saty a malovat sa :fearful:
19. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam este morca vonku! este ze si spomenula tigra. idem sa ponahanat po dvore :slight_smile:
19. aug 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved si nemusis brat toho kto ti sparvi decko :sweat_smile: mozes ostat aj s povodnym musom
19. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika, poslem ti tigra, ona ho ponahana, ze viac nebude chciet ani von ist :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ani nebudem - potom by sme sedeli spolu za mnohomuzstvo a to by bachari ani neprezili :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika zeby vyskusame ci zmena partnera nezabere??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

len keby mam nejake blondave a modrooke decko to doma nevysvetlim :grinning: :grinning: budem musiet hladat geneticky material podobny mojmu drahemu :grinning: :grinning:

jarulka ozaj housiiiiiiiik... no baby idem aj ja... inokedy uz som vysprchovana, vykremovana v mojej koaliej nocnej kosielke a dneska takto tu sedim ako pripečka....

tak ja palim ahojte... bolo mi ctou a potesenim :grinning: :grinning:
prijemne ste mi spestrili dnesny vecer... ahojte zajtra :wink:
19. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja nemam ziadne zviera.... :frowning2: akurat tak mravce v kuchyni na okne... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som pridavala dalsie fotecky zo svadby :slight_smile: , ak by vas zaujimallo viac fotiek, a ak nie, tak tak vam to tlacim :grinning: :grinning: :grinning:
autor
tak sa nam to tu rozpada :frowning2:
matusik no ked inak nedas no idem ta okuknut herečka... :wink:
19. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok