• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
moncika vypada to ze som dnes za mečiarovu hovorkinu...stale som tu :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak idem aj ja - tiger a house by mi to neodpustili :wink: :grinning:
nabuduce tu budeme mat pyzamovu party :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a dohodnite sa na tom stretku, ci to teda bude v PN alebo v Bojniciach - mne vyhovuju obidve :wink: a hlavne hodte nejaky termin :wink:

pa krasky, bolo to tu dnes fajn :wink:
19. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa to tu zacina rozpadat :frowning2: , vsetky idete do postele ,.... co uz s vami , musime si nieco nechat aj na zajtra
19. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik no kočica si fakt... krasny uces si mala hlavne ta farebna kombinacia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cierno cervene vlasy.. :dizzy_face:
inak donedavna som nosila take ohnivo cervene ako mala moncika na svadbe :wink:
ale uz mam tmavo hnede..ja to menim stale ako šibnuta :grinning:
mali by sme Shandy ohovorit, ked tu neni ,..... :grinning: :grinning: :grinning:
matusik zeby???? (smajlik dvihajuci obocie) :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok tam sa tu teda majte a zajtra doobeda ma nexajte vyspat, nie ze sa budem budit na stikutku :unamused:

tiez sa mi to tu dnes pacilo :wink: papa

a keby tu este nahodou niekto ostal staci napisat :slight_smile:
baby a vy mate kolko rokov??? ked uz som vas videla nech viem... :grinning:

ja som mala 27 :sunglasses:
no tak to si asi pockam, lebo budete aj mna ohovarat :fearful: sice mna mozte aj cez den, ze :grinning:
19. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelinka, dakujem Ti velmi pekne, .... ja som neni taka pekna, to je ten uces od holicky, makeup od kozmeticky, a saty z pozicovne :slight_smile:
ked ma uvidis na zivo, tak sa ma zlaknes, jedine, ze si obleciem svaodbne saty na stretko
no vidim ze uz fakt padite prec a sice mne o chvilku dojde zakonity.. tak ja uz teda tiez idem...
ved to este zopakujeme :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moncika nech ti rychlo ubehne ta nočna sichta :wink:
nellie, aj ja som mala 27 - minuly rok :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja si nexavam teraz povodnu farbu vlasov....neviem dokedy vydrzim lebo ja som na cervenej zavyslaaaa...som to jednoduxo ja
19. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ale prestaaaaaaaan... ved jasne ze normalne sme obycajnejsie ako na svadobnych foto :wink:
inak ja by som si ich rada znova obliekla na seba..kludne mozme ako gracie dojst vo svadobnych.. :grinning: :grinning:
to by bola ina atrakcia baby.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

shandy by mala premieru a my reprizu... :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ked sa nezlaknete mna, tak v poho :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

moncika, tak praci cest a robote pokoj :wink: nech ti to ubehne :wink:
ja sa hlasim ako 19 dnova 30tnicka :grinning: :grinning: :grinning: , stara paka
a teda pekny vecer vsetky babulkam , ja idem asi aśpon riady umyt
autor
jeeeej , ja budem mat za menej ako mesiac 23 :sunglasses:
19. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme tu mladiceeeeeeeeeeee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
moncika no ty frkana jedna ty nam tu vykat budes vsetkym.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nellie, neviem, ci by sme v nich neskoncili rovno v tom blazinci :grinning: :grinning: :grinning: alebo by nas hned dosli fotit do novin :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala celu noc svadobne saty, lebo mi bolo luto, ze ich musim dat dole ..... a iba 1x do zivota
moja oblubena farba je cervena, ja vsetko mam cervene, len ta mrcha nemusi chodit tak casto :slight_smile:
jarula ze snazilky zufalo tuziace po rodeni na stretku v piestanoch... palcovy titulok v novom čase :grinning:
moncika, tazko sa odtrhnut od nas, ze - vezmi si dovku pre vazne dovody :wink: :grinning:
19. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze Oriesok ja najmladsia a Shandy z nas najviac pamatajuca :slight_smile: , este ze tu ani jedna neni :slight_smile:
autor
dosli by sme tam jak ruske nevesty :grinning:

vsetci by si nas fotili....a mozno by as aj zadara pustili niekam ze sa dosli mladomanzelia fotit...ten tyx manzelov by bolo malo. treba nejakeho zohnat. v PN je arabov dost a ty mnohozenstvo uznavaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
matusik aj ja mam rada červenu a zevraj mi pristane..... :wink:
a aj vlasy mi kazdy chvalil take ohnive....len uz ma to omrzelo :sweat_smile: :sweat_smile: a hlavne ze sa to casto musi farbit, inak som bola vyprašivena jak potkan.... :grinning:
a prekrocili sme uz 4000 :grinning: :grinning: :grinning: , takto sa dostaneme zachvilu na druhu seriu
19. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, keby len v novom case - aj markiza nas bude vysielat :grinning:
monicka anoooo tam je arabov plna riť.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hej oriesok je taka mladucha ? :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
jarul ake by sme boli populaaaaaaaaaarne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
švajda by to ohlasil :grinning: :grinning: :grinning: a isto by sa zakoktal pri tom :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok