• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
moncika, ale ktovie ci aj mnohomuzstvo im nevadi :grinning: zadara by nas pustili akurat tak do toho blazinca :grinning:

matusik - pekne povedane - ze shandy je najviac pamatajuca :wink: to bolo ake diplomaticke :grinning:
19. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz moc stara na taky extrem , ze cervene vlasy, preto si davam iba cerveny melir a bohate staci.
19. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem si hodit sprxu ked uz ste ma vyspat nenexali tak nex v robote aspon nesmrdim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja som uz asi nejaka vykopavka - ja mam najradsej hnede vlasky na sebe :wink:

a kolko ze ma oriesok rokoc?
19. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sme dve s Nelie co mame rade cervenu, kto sa ku nam prida ???? Potom stretko budeme mat nie v bielej , ale v cervenej .
a Shandy musi byt v svadobnych satockach, aby si to natrenovala
19. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika, nesprchuj, mozno by ta kvoli tomu smradu radsej domov poslali :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heeeh ved ja somn tu prva zahrsila tu cervenu farbu :angry:
19. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nexate ma uz osprxovat sa! :angry:
myslim, ze 26 spominala

Moncika, ved staci, ked sa navonas, neminaj zbytocne vodu, to je drahe v dnesnej dobe
:grinning: :grinning: :grinning: veru moncika, co plytvas :grinning:
19. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moncika sa pridava ku nam, lebo lubi cervenu,..... Jarulka, aka je tvoja oblubena farba??
babulky, ukoncime to - rano treba do roboty :wink:
autor
budem jak arabka...nesprxovat sa len sa navonavkovat :sunglasses:
a nemozes si zobrat do sprchy aj notebook ??? ujde Ti dej .-)

a neluska nam uz zaspinkala ????
19. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, modra - ale nie na vlasoch :grinning: tie mam najradsej orieskove :wink:
19. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik, ja som teraz na stolnom PC bojim sa ze by sa mi zjezili vlasy pod prudom vody :grinning:
19. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: matusik, ty si tusim chytila druhy dych :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobre, ja uz idem vypnut kona, a idem vegetit , aby som sa rano tesila na vas . Ked nemame chlapov, same si vystacime :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning:

tak dobru nocku vsetkym a Moncike, dobre ranko
moncika, budu sa ti lepsie umyvat :grinning:
autor
jaru, co je zle na modrej farbe vo vlasox? ja som ju mala :sunglasses:

inak ja mam na bytovyx doplnkox najradsej modru, na obleceni zelenu a na vlasox cervenu :grinning:
19. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, tak naraz vypiname :wink:

majte sa krasne, dobru noc :wink:
19. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
auuuuuuuuuuuuuuuuu ja nejdem do robotyyyyyyyyyyyy :cry:
19. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

dočkala som saaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Matusik zmrzka je asi tvoja.. :wink: dufam,ze teplota sa uz udrzi hore :sunglasses:
aj ked vcerajsie snazenicko je nam asi prd platne uz ale nevadiiii ja som rada ze dosla ovu a o 2 tyzdne tento mega dlhy cyklus skončiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2009 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj nellie, ako si sa vyspala? vstrebala si nasu vcerajsu debatu na koniku :grinning:
20. aug 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj babulky ja som s mojim drahym este menej ako ked robil v PL :frowning2: uz 2 den sme sa nevideli. teda ja som vcera po nocnej prisla dala mu pusu( on o nicom nevedel) a isla spat a on ked o 8 vstaval tiez mi dal pusu(zase som o tom nevedela ja) a isiel do roboty.no a dnes sme sa len zazreli ked obxadzal moj autobus :pensive: musel ist skor koli porade. takze s bozou pomocou sa uvidime az zajtra rano. tesila som sa ze ho mam konecne doma ale je to naprd a o to to tazsie znasame ze sa vlastne len obxadzame :cry:
20. aug 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko , este len sem pridem a vidim zas stranu zapisanu :slight_smile: , dako sa to tu rozbehlo, tak dufam, ze aj to tehulkovanie sa tak rozbehne :slight_smile:
prikladam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
takze mam uz po ovulke a uz len cakat na mrchu . A myslite, ze by som si dnes mohla s muzikom hodit sexik ?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nellie, ako ste vcera dopadli s muzikom doma??? :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monci... no ja som vyspata...a prijemne rano to bolo, ked som zistila ze ovu naozaj prebehla :dizzy_face:

a ty ako? urcite riadne unavena, takze sa prave chystas do pyzama a spat... :wink:
to ma mrzi s tym tvojim manzelikom.... :pensive: :pensive: :pensive: aspon cez vikendik si to vynahradite.. :wink:
20. aug 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ahojky... dobry sexik nie je nikdy na zahodenie :wink: :slight_smile: :slight_smile:

my sme vcera tiez troska posexikovali, ale asi to uz bolo pozde a vajko uz sme nestihli, ale nevadiiiii.... hlavne ze ovu bola a telo mi stale funguje ako treba.. aj ked oneskorene, ale predsa len ovu bola :sunglasses: :sunglasses:
20. aug 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelusik, ja sa tesim na tu zmrzlinku, a poprosim si dvojitu :grinning: :grinning: :grinning: , cokoladovo - bananovu. Ja myslim, ze ste to s muzikom spravne odhadli, lebo muzik ma usetrene spermie, silaci uz vyskakovali, a uz v Tvojom brusku nahanaju vajicka. Len aby si nebola prekvapena za 2 tyzdne, ked mrcha nedojde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , potom si poprosim dalsie 2 kopceky zmrzliny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
praveze, niesom moc unavena...este sa nexystam spat :sunglasses: noc je este mlada :grinning:

dnes sa vam asi moc nepovenujem poobede, bo mi dojde kamatatka farbit mihalnice a mozno aj nejaku protivraskovu masaz spravime :slight_smile:
20. aug 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok