Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
19. aug 2009

moncika, ale ktovie ci aj mnohomuzstvo im nevadi 😀 zadara by nas pustili akurat tak do toho blazinca 😀

matusik - pekne povedane - ze shandy je najviac pamatajuca 😉 to bolo ake diplomaticke 😀

matusik111
19. aug 2009

ja som uz moc stara na taky extrem , ze cervene vlasy, preto si davam iba cerveny melir a bohate staci.

moncika15
autor
19. aug 2009

idem si hodit sprxu ked uz ste ma vyspat nenexali tak nex v robote aspon nesmrdim 😝

jarulai
19. aug 2009

tak to ja som uz asi nejaka vykopavka - ja mam najradsej hnede vlasky na sebe 😉

a kolko ze ma oriesok rokoc?

matusik111
19. aug 2009

tak uz sme dve s Nelie co mame rade cervenu, kto sa ku nam prida ???? Potom stretko budeme mat nie v bielej , ale v cervenej .
a Shandy musi byt v svadobnych satockach, aby si to natrenovala

jarulai
19. aug 2009

moncika, nesprchuj, mozno by ta kvoli tomu smradu radsej domov poslali 😉 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

heeeh ved ja somn tu prva zahrsila tu cervenu farbu 😠

moncika15
autor
19. aug 2009

no nexate ma uz osprxovat sa! 😠

matusik111
19. aug 2009

myslim, ze 26 spominala

Moncika, ved staci, ked sa navonas, neminaj zbytocne vodu, to je drahe v dnesnej dobe

jarulai
19. aug 2009

😀 😀 😀 veru moncika, co plytvas 😀

matusik111
19. aug 2009

Tak moncika sa pridava ku nam, lebo lubi cervenu,..... Jarulka, aka je tvoja oblubena farba??

jarulai
19. aug 2009

babulky, ukoncime to - rano treba do roboty 😉

moncika15
autor
19. aug 2009

budem jak arabka...nesprxovat sa len sa navonavkovat 😎

matusik111
19. aug 2009

a nemozes si zobrat do sprchy aj notebook ??? ujde Ti dej .-)

a neluska nam uz zaspinkala ????

jarulai
19. aug 2009

matusik, modra - ale nie na vlasoch 😀 tie mam najradsej orieskove 😉

moncika15
autor
19. aug 2009

matusik, ja som teraz na stolnom PC bojim sa ze by sa mi zjezili vlasy pod prudom vody 😀

jarulai
19. aug 2009

😀 😀 😀 matusik, ty si tusim chytila druhy dych 😀 😀 😀

matusik111
19. aug 2009

tak dobre, ja uz idem vypnut kona, a idem vegetit , aby som sa rano tesila na vas . Ked nemame chlapov, same si vystacime 😎 😎 😀 😀

tak dobru nocku vsetkym a Moncike, dobre ranko

jarulai
19. aug 2009

moncika, budu sa ti lepsie umyvat 😀

moncika15
autor
19. aug 2009

jaru, co je zle na modrej farbe vo vlasox? ja som ju mala 😎

inak ja mam na bytovyx doplnkox najradsej modru, na obleceni zelenu a na vlasox cervenu 😀

jarulai
19. aug 2009

OK, tak naraz vypiname 😉

majte sa krasne, dobru noc 😉

moncika15
autor
19. aug 2009

auuuuuuuuuuuuuuuuu ja nejdem do robotyyyyyyyyyyyy 😢

nellie_
20. aug 2009

dobre ranečko 😵 😵 😵 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

dočkala som saaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 Matusik zmrzka je asi tvoja.. 😉 dufam,ze teplota sa uz udrzi hore 😎
aj ked vcerajsie snazenicko je nam asi prd platne uz ale nevadiiii ja som rada ze dosla ovu a o 2 tyzdne tento mega dlhy cyklus skončiiii 🙂 🙂 🙂 🙂

moncika15
autor
20. aug 2009

ahoj nellie, ako si sa vyspala? vstrebala si nasu vcerajsu debatu na koniku 😀

moncika15
autor
20. aug 2009

juj babulky ja som s mojim drahym este menej ako ked robil v PL ☹ uz 2 den sme sa nevideli. teda ja som vcera po nocnej prisla dala mu pusu( on o nicom nevedel) a isla spat a on ked o 8 vstaval tiez mi dal pusu(zase som o tom nevedela ja) a isiel do roboty.no a dnes sme sa len zazreli ked obxadzal moj autobus 😔 musel ist skor koli porade. takze s bozou pomocou sa uvidime az zajtra rano. tesila som sa ze ho mam konecne doma ale je to naprd a o to to tazsie znasame ze sa vlastne len obxadzame 😢

matusik111
20. aug 2009

dobre ranko , este len sem pridem a vidim zas stranu zapisanu 🙂 , dako sa to tu rozbehlo, tak dufam, ze aj to tehulkovanie sa tak rozbehne 🙂
prikladam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
takze mam uz po ovulke a uz len cakat na mrchu . A myslite, ze by som si dnes mohla s muzikom hodit sexik ?? 😵 😵 😵

Nellie, ako ste vcera dopadli s muzikom doma??? 😵 😵

nellie_
20. aug 2009

ahoj monci... no ja som vyspata...a prijemne rano to bolo, ked som zistila ze ovu naozaj prebehla 😵

a ty ako? urcite riadne unavena, takze sa prave chystas do pyzama a spat... 😉
to ma mrzi s tym tvojim manzelikom.... 😔 😔 😔 aspon cez vikendik si to vynahradite.. 😉

nellie_
20. aug 2009

matusik ahojky... dobry sexik nie je nikdy na zahodenie 😉 🙂 🙂

my sme vcera tiez troska posexikovali, ale asi to uz bolo pozde a vajko uz sme nestihli, ale nevadiiiii.... hlavne ze ovu bola a telo mi stale funguje ako treba.. aj ked oneskorene, ale predsa len ovu bola 😎 😎

matusik111
20. aug 2009

Nelusik, ja sa tesim na tu zmrzlinku, a poprosim si dvojitu 😀 😀 😀 , cokoladovo - bananovu. Ja myslim, ze ste to s muzikom spravne odhadli, lebo muzik ma usetrene spermie, silaci uz vyskakovali, a uz v Tvojom brusku nahanaju vajicka. Len aby si nebola prekvapena za 2 tyzdne, ked mrcha nedojde 😵 😵 😵 , potom si poprosim dalsie 2 kopceky zmrzliny 😵 😵 😵

moncika15
autor
20. aug 2009

praveze, niesom moc unavena...este sa nexystam spat 😎 noc je este mlada 😀

dnes sa vam asi moc nepovenujem poobede, bo mi dojde kamatatka farbit mihalnice a mozno aj nejaku protivraskovu masaz spravime 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre