Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
24. aug 2009

a co myslis, ze u nas je to jednoduche? moj drahy si nahodil plodne dni normalne do kalendara 😀 😀
v FF je taky ze cycle planner, tak som mu to poslala v pdf a on si to nahodil do kalendara, sikovny to planovac 😀

nellie_
24. aug 2009

shandy no tomu neverim, zeby prave teraz motyka vystrelila 😀 😀

a neboj nic uvidis, ze raz sa to zadari....ved sa chystame premenovat tuto temu takzeee 😉 😎 😎

jarulka nam to tu otvori... 😉 😉

nellie_
24. aug 2009

shandy to je dobreeee 😀 a aj sa mu bude dat podla toho zariadit a prist za tebou plodit?? 😉

moncika15
autor
24. aug 2009

nellie a shandy vy tu pekne zmotavate 😀 normalne nexapem o co tu ide 😅
tak co to stretko? prijimam navrhy.... bo ako tehule sa mi nebude xciet 😎

nellie_
24. aug 2009

ja neviem, ja sa prispôsobim... takze si kludne povedzte 😉
a co zmotavame???? 😀

shandy
24. aug 2009

no nellie ver tomu, ze just to tak bude, ze motyka vystreli, ked to najmenej cakas 😀 😀
inak dnes idem pozriet tu moju kamosku s malinkou, tak sa tesiiiiim 😵 😵 😵
no veru, uz by to tu mohol niekto prelomit a otehotniet...uffff
si pis, on podla toho planuje, ked vie, ze su plodaky, tam si nic nedava, podla moznosti ani robotu 😀 😀 . Aj ked nieco uz ma zial naplanovane, ale co sa bude dat popresuva 😅
co ja viem? dajme to niekedy v septembri, bo ja teraz isto nestiham...dakedy ked budem v PB, nech to mam cestou 😵 😵

matusik111
24. aug 2009

ahojte babulky, ako sa mate ??? vikend za nami a zas su chlapi v praci. Co tu mate nove??? Idem si precitat.

matusik111
24. aug 2009

tak som to vsetko nastudovala, a vizera to peknucko ..... Jarulka uz je tehulkova, Moncika si ide IUI, Shandy plodila cely vikend, a na Nellie sa zazrak obrati,..... a ja co ??? 🙂)) Ja som nemerala, tak nemam ani sajnu co sa dialo cez moj cyklus.

To stretko v septembri moze byt. Da sa to na tyzden , alebo na vikend? A co ta babka zelinarka?? ci vestica, alebo kto kolvek ??

matusik111
24. aug 2009

Babulky, ja citam tu temu s tou bilinkarkou Annou, a je to celkom zaujimave. Ja by som tam chcela ist. Ze by sme si to spojili v tom stretku, to by bol super plan 🙂 Niekto tam pise aj o masazach,... to su ake masaze??

matusik111
24. aug 2009

tak dnes tu teda vecer neprisiel ☹
Nevadi, ja budem dnes trosku odychovat, tak pekny vecer. My mame v sobotu rok, co sme manzelikom manzelia a ja mozem povedat, ze som rok stastne vydata. 😵 😵 😵 uz nam iba to babatko chyba.

jarulai
24. aug 2009

ahojte babulky, som tu ako som slubila 😉

chcem vas dievcata poprosit - nerobte unahlene zavery, neteste sa este, nech nie sme potom vsetky tak moc sklamane, ze mi dosla mrcha, OK? urobite to pre mna 😉

shandy, tak tvoj muzik ma plodiaci kalendarik 😕 no vidis ako sa snazi chlapec 😉 a jemu sa da robota takto planovat 😨 jooooj, keby si to aj moj muzik mohol takto naplanovat, to by len bolo rososo 😉 😀 😀 😀

tak OK, stretko hodime na september a mozme ist aj k tej bylinkarke - moncika, objednaj nas vsetky, nech si teta necha pre nas cely den, lebo nas je moc 😉 inak si viete predstavit, ked tam kazda dojdeme na aute - to bude u nej ako na agraci 😀 😀 😀 hadam nebude vyberat za parkovne 😉 😀

jarulai
24. aug 2009

a mna tu nikto necakal ☹ ja ze pokvakame trosku a tu nikoho ☹

nellie_
24. aug 2009

dobryyy večer...ja som tuuuu

nellie_
24. aug 2009

velice som sa uhniezdila pred telku a pustila film s banderasom na jojke a dosiel moj milovany (co tvrdi ze sa podoba tiez na banderasa 😀 😀 ) a prepol mi to na fotbal...tak co mi ine ostava, sla som na net 😀 😀

jarulai
24. aug 2009

to je ako ten vecernicek na CT1 na to - ako sa to vola - monocykel? - dobryyyy vecer 😀 😀 😀

tak banderas ti robi taketo prepinacky - mas to ty hviezdnu domacnost 😀 😀 😀

nellie_
24. aug 2009

no to mu casto hovoria ze je cosi medzi banderasom a enriquem iglesiasom... 😀 😀 😀 😀
co ja viem, je taky tmavy typ a ked zarastie tak sa toho antonia vcelku podoba... sak ja som si hladala dobry geneticky material na plodenie deti... 😀 😀 😀

ano ten vecernicek s klobukom z novin 😀 😀

jarulai
24. aug 2009

no ved aj moj geneticky material je chutnucky - pre mna teda najviac na svete 😉 a to neni ziadna star ako tvoj 😀 😀 😀

presne - na ten klobuk z novin som zabudla 😀 😀 😀

nellie_
24. aug 2009

jarulka ved preto sme si kazda toho svojho vybrali no nie? 😉
srdcu nerozkazes.... 😀 😀 😀 😀

nahodou ten chlapčurik je taky chutnyyy a jak sa ohyba a hovori to dobry večeeeeeer 😎 😀 😀 😀

do kelu idu na mna hlady, ale v takuto nekrestansku hodinu ist jest??? 😅 zas budem mat nocne mory ako minule sa mi snivalo ze beham po firme hore bez 😀 😀 😀

jarulai
24. aug 2009

😀 😀 😀 😀 ty mas sny teda 😀 😀 😀 ja som este teda v ziadnom sne nebehala ani len polonaha 😀 ale zase som uz sexovala na letisku za zavesom pri pasoch s batozinou 😀 😀 😀 😀 to neviem, co to bolo za divocinu 😀 😀 😀

no ved jasne - aj tak su tí nasi chlapi pre nas hviezdy 😀 aj keby mali hlavu naopak, ze 😀 😀 😀

nellie_
24. aug 2009

jarul to je nic najlepsi som ja a môj sef strikovala sliepkam svetriky... 😀 😀 😀 😀 lebo jedna kolegyna ma sliepky a vola ich bezperne chudery a ze v zime im musi byt chladno a im je isto zima a mne sa potom prisnilo ako im štrikujeme svetre 😀 😀 😀

inak v tom sne som mala moc velke ceciky a vadili mi lebo sa moc vlnili a narazali o seba 😀 😀 😀
takze to bola skôr nocna mora... 😀 😀 😀 dala som si len Lucku zapijem ten hlad 😀
teda pokusim sa

jarulai
24. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mne az slzy tecu od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kam sa hrabem s mojim letiskovym sexikom, ze 😀 😀 😀 😀 😀

ved hlad je len dobre maskovany smad - to nevies 😉 😀

nellie_
24. aug 2009

jarul ved to mohlo byt prijemne taky letiskovy sexik.... este ze bol za zavesom 😀 😀

no ja som sa tak rehotala pri tej spomienke na strikovanie svetrov pre tie chudery ze som to tam napisala ako hotentot, dufam ze si to pochopila ako som to myslela 😀 😀 😀
som to tam dorampuperdila riadne... 😀

jarulai
24. aug 2009

neboj, ja sa sice nezdam ale mne to obcas aj zapina 😉 😀 😀 😀 pochnopila som 😀

nellie_
24. aug 2009

no ved ja verim, ze ano ved blondina nie si.. 😀 😀
teda sice neviem aka si prirodzena...toto mozno len maskujes prirodu 😀 😝

ale nie....to uz som hladna tak tu trepem dve na tri 😉

jarulai
24. aug 2009

nie, nie som blondina - to segra je 😀 😀 😀 aj ked mi to uz niektori farboslepi povedali - orieskova je podla nich blond /taka nejaka je moja prirodzena farba, moc sa nelisi od tych svadobnych fotiek/

moncika15
autor
24. aug 2009

vy sa tu zabavate a vobec sa neplanuje stretko 😠

jarulai
24. aug 2009

OK, idem domkov, dobre sme si pokecali 😉 tak sa zase niekedy ozvem - mozno aj zajtra 😉
pekny vecer aj vstekym ostatnym, co tu na mna nepockali - uzite si 😉
papa, nellie

a zajtra uz dohodnite to stretko, ja sa prisposobim, muzik je do 11.9. v robote, potom je doma do 20.9. 😉

moncika15
autor
24. aug 2009

a mna prisposobte podla smeny mam rannu- poobednu-nocnuu. teraz mam rannu 😉

nellie_
24. aug 2009

to treba dohodnut ked tu budeme vsetky.... 😉

moncika15
autor
24. aug 2009

a to bude kedyyyyyyyyyyyyyyyyyyy? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre