Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
25. aug 2009

dobre ranko babulky,.... tak ja prikladam graf hned zrana, ktory nic neukazuje, ale chvalim sa s tou 37 😀 😀 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

matusik111
25. aug 2009

nebojte babulky, urcite sa stretneme ..... myslim si , ze je to jednoduhsie ako otehotnie. A ked verime, ze sa nam to podari,tak stretko bude nic 🙂))

MOzete aj cez tyzden, alebo v piatok, alebo vikedn? Keby bolo na mne, tak mi vyhovuje tyzden alebo sobota. A ja by som schvalovala navstivit aj Anku bylinkarku 😵 😵

nellie_
25. aug 2009

dobre ranko....
matusik nechce mi otvorit tvoj graf, skusim za chvilku 😉

no ja sa priznam, ze mne by vyhovovalo skôr cez tyzden, kedze aspon cez vikendy sme s drahym spolu... 🙂

nellie_
25. aug 2009

matusik ty si len teraz cez vikend mala ovu????? 😕
sice merias len tak podla smradu, ale tvari sa to tak... a snazenicko bolo????

matusik111
25. aug 2009

Nelie, to su moc vysoke teploty na ovulku,..... praveze , ovulka musela byt este pred 16.8. - 36,8 Lebo ja mavam pred ovulkou pod 36,5. Tento vikend nebolo ziadne snazilkovanie, lebo sme nestihali. takze teraz mozem cakat uz iba na mrchu v priebhu tohoto tyzdna.
Chcela by som asi moc, ale keby v sobotu boli // , tak to mame ako "svadobny darcek" 🙂 Ale to ja nemozem mat tolko stastia. ☹ ☹ ☹

matusik111
25. aug 2009

ja tiez suhlasim pocas tyzdna. 😎 , a Nelie, ako si na tom s pracou? do kedy musis byt v praci a ako by si stihala Piestany ?
Ja som maximalne "flexible" , len stredu mavam dake povinosti.

Babulky, vy ste ako na tom? moze byt aj cez tyzden?

matusik111
25. aug 2009

a babulky, kade sa tulate 😲 😲 😲 , Shandy asi vyhra pracant roka 🙂 , a kde je MOncika a Oriesok?

nellie_
25. aug 2009

no ja pracujem do 15,00 ale dalo by sa to zariadit v pohode aby som zduchla aj skor, takze pohoda... 😉

matusik velmi vam to prajem aby si mala // 😵 😵 😵 😵

ja budem mat buduci mesiac 😀 😀 😀 budem "junovka" 😎 😎

shandy
25. aug 2009

ahojteeeeeee, fiii vy ste toho zas popisali 😀 😀 😀
matusik, no ja by som suhlasila s nellie, ze ovulka bola teraz cez vikend, no ale fakt zvyknes mat nizsie predovulacne teplotky. no nechame sa prekvapkat 😀 😝
jaru mrcha nedorazila? ale neboj, jasne, nebudeme tu fantazirovat ze si tehulka, ale budeme sa tesit, ak to tak naozaj bude 😵 😵 . ziadna z nas nema rada zbytocnu nadej a potom to sklamanie... 😉 😔
no baby vy ste tu dobre pokvakali vecer 😀 😀 😀
nellie ze strikovat svetre sliepkam, skoro som sa pototo od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀

shandy
25. aug 2009

Nellie a ako vyzera tvoj grafik?
Ja zeby konecne? 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
no inak ja by som najradsej v piatok, ked teda cez tyzden alebo potom aj iny den okrem pondelkov 😵 😵 , v podstate sa prisposobim 😀 😀
inak vcera som nemohla tu byt, lebo som sla na odber krvi kvoli HP a potom som bola pozriet tu kamosku co ma dvojtyzdnove babatko. no nadhera 😵 😵 😵

matusik111
25. aug 2009

tak aj ja chcem byt junovka, chcem sa ku vam pridat, aby sme mohli cez leto uz kocikovat v novych kocarikoch . A hlavne, aby sme sa netrapili s velkymi brusiskami cez leto 🙂 , tak v septembri sa to musi zamiesat 😀 😀 😀

babulky, ja skusim nakopirovat teploty z predchadzajuceho mesiaca a uvidime, ale ja som nikdy v zivote nemala ovulku neskor ako 15DC. A keby aj ovulka bola tento vikend, tak pruser, lebo sexik som ani za rohom nevidela 😀 😀 😀 😀

Tak relativne by sa stretko mohlo hodit na pracovny den,... este cakame dalsie babulky na vyjadrenie

shandy
25. aug 2009

mne je jedno, kedy sa podari zamiesat, ja beriem akekolvek rocne obdobie a akykolvek mesiac 😀 😀 😀
ja som skromne dievca z dedziny 😀 😝
matusik, no ved uvidime, co z toho vzide 😀 😀 a nemas uz ten zapal mocaka? Ja som mala vtedy vyssie teploty...

matusik111
25. aug 2009

chcela som menit tie hodnoty, ale bolo to chaosne,... no nic, jednoducho , ked pride mrcha , tak dalsi cyklus meram poctivo kazdy den 🙂 a budem mudra.
Ak bola ovulka tento vikend, tak smola,.... nic z toho nebude a hlavne sa mi pretiahne

matusik111
25. aug 2009

momentalne ho nemam , mala som ho iba hned na zaciatku cyklu, ale hned mi zabral Brusnicovy syrup, mozem odporucat.
To je tak, ked meram od polky cyklu, tak tazko sa clovek vyzna co sa deje 😀 😀 😀 , kaslem na to, uz to nezmenim. Mrcha urcite dovali do konca tyzdna , tak zacinam 😎 😎 😎

Samozrejme, keby sa podarilo az v oktobri, tak nebudem nadavat 😀 😀 😀 😀

shandy
25. aug 2009

jasne, ved raz sa isto podari matusik nebojkaj 🙂 🙂 🙂
no ja som mala zvysenu teplotu vtedy, kedy som este ani nevedela, ze mam ten mocak zapaleny...a este aj chvilu po, ale u kazdeho je to asi individi... 🙂
veru matusik mala by si, aj ked chces potom presvedcit lekara. mne to velmi pomohlo, ked som mu ich ukazala a kazal mi merat dalej, no a vidis uz robime HP. Inak vy kocky co ste uz boli na hormonalnom profile, ktore DC vam brali krv? Lebo mne nejako casto berie 😀 😀 😀 , uz mam pocit, ze ju tam chodim darovat 😀 😝 , bola som 12.DC, 15.DC a teraz pojdem 17.DC aj 19.DC, v podstate kazdy druhy den...hmm

nellie_
25. aug 2009

no helouuuu.. konecne aj debat pocas dna.... 😀 😀 😀

idem si vas precitat... shandy - kraaaaaaasna ovu 😎 😎 😎

môj je takyto: http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

matusik111
25. aug 2009

mne brali krv iba 1 krat na HP, a myslim, ze to bolo okolo 10 DC. Ten Tvoj doktor je taky poctivy, vyzera to dobre. Moja to flaka ako sa da , mam taky pocit. Nepodava mi ziadne cisla, nic,.... iba vsetko je OK. Ale dako sa nedari, aj ked je vsetko OK.

Shandy, a ovulku Ti pekne potvrdil ? zhodovalo sa to s FF?

nellie_
25. aug 2009

shandy mne este takto podrobny HP nerobila... ale chystam sa si ho vypytat ak tam najblizsie pojdem, lebo nemam nejak chut tam ist....
podla mne je to super ked ta tak sleduje.... 😉 budes aspon presne vediet ako sa spravaju tvoje hormoniky... 🙂

matusik ta moja to riesi asi ako ta tvoja...ona mi hned trtla clostil uz 2 mesiace po vysadeni HAK-robila mi uzv ako rastu foliky, ked nezaberal poslala ma na laparku, draheho na spg a ze vsetko OK.. to bolo vsetko behom minuleho roku a tento rok tam moc nechodim, uz ma to nebavilo....

shandy
25. aug 2009

nellie dakujem za kompliment posuskam to mojmu vajku, ze nelka povedala, ze bola krasna ovu 😀 😀 😀
nellie aj ty pekne pokracujes. huraaaaa 😀 😀 😀
matusik tak zas jeden den sa mi nezda ok, co som citala malo by to byt na zaciatku cyklu, v strede aj na konci cyklu aspon...no ale co uz, ked niektori setria 😔 😔
ja som mala tiez taku kravu, ktora mi ani nepovedala, ci vobec ovulujem, tiez iba ze vsetko v poriadku, ked sa nepodari do juna, poslem vas do CARu a vysetrenie mi neurobila ziadne...teraz je to uplne ine, neporovnatelne... 😵 😵
matusik ovulka sami zhodovala uplne s grafikom 😉 a tento mesiac to vyzera, ze tiez...
hej, hej nellie, ja som rada. ked mi sestricka brala krv (doki je na dovolenke), tak som sa pytala, ze ktore hormony tam ma zahrnute. som sa pytala, ze ci aj TSH (stitna zlaza) a ona ze to nie a ja ze ci by to nemohla zaskrtnut a ona, ze jasne nie je problem. fakt su tam zlati a nemaju s nicim problem 😵 😵 , dokimu som povedala, ci neurobime HP a on ze jasne a ani necakal na zaciatok dalsieho cyklu a hned ma objednal na krv a to je na dovolenke...sem normalne rada chodim. doki je uplne perfektny, vzdy tak povzbudi a citim sa psychicky ovela viac v pohode, lebo viem, ze som v dobrych rukach a nestracam zbytocne cas...a ked raz budem tehotna, snad ma aj odrodi 😀 😀

nellie_
25. aug 2009

shandy to mas fakt super doktora... ale vazne... 😵 😵 😵 😵
ja ja zacinam rozmyslat nad zmenou, lebo priznam sa ze do CAR sa mi nechce nejak este ist.. a dochadzat tak daleko....Martin je od nas cca 100km, BA 130 km....
ale vypytam si ten HP od mojej a ak povie ze neurobi tak mam dôvod od nej odist a basta... 🙄

matusik111
25. aug 2009

ja praveze rozmyslam, ze by sme isli od noveho roka do CAR, ja mam Helios na skok, tak tam mozem chodit aj kazdy den 🙂 , a myslim, ze sa tam robia vsetky vysetrenia podrobne a nemusim sa nikomu doprosovat.
A ja by som bola aj za IUI, ved sa hovori, ze to nic nie je a uspesnost je velka pri zravych paroch, tak uvidime. Lebo naozaj by som uz chcela rodit buduci rok,.... ved sa ani vnucat nedozime pri takomto tempe 🙂

shandy
25. aug 2009

jo, jo veru mam nellie 😵 😵 😵
tak, tak ja CAR beriem tiez az ako nudzove riesenie, kde sa posiela, ked uz mas naozaj zistenu vaznu pricinu alebo sa snazis dlho a napriek vsetkym dobrym vysledkom to nejde (idiopaticka neplodnost) a hlavne si myslim,ze mas mat za sebou vsetky tie zakladne vysetrenia, lebo fakt staci nejaka blbost, ze menej alebo viac nejakeho hormonu a zbytocne clovek caka.. 😔 . tak niekomu to neponahla, ale ja vzhladom k tomu, ze sa vekom blizim uz k starozitnostiam, tak nechcem zbytocne stracat cas. 😀 😀 😀

matusik111
25. aug 2009

Shadny, vsetci Ti zavidime, akeho mas super doktora. Klobuk dole, mozes ho pozdravovat od "konickarov" 😀 😀 😀

Baby, vy mate take pekne ovulky, sice niekto neskor, ale predsa.... ja som este nikdy nemala pekny cerveny kriz 😒 , ale mozno uz buduci mesiac sa to podari,... mam este ovulacne testy, tak budem skusat aj to.

matusik111
25. aug 2009

Shandy, s tym vekom mas pravdu,... ja som tiez povedala, ze keby som mala 20 rokov, tak to vobec neriesim,... ale 30 je uz cas na rodenie, a nie aby sme este riesili problem ako otehotniet.
Hadam, sa nahalsime ku Tvojemu doktorovi 😀 😀 😀 😀 😀 , ze aj my chceme taky servis

shandy
25. aug 2009

Jasne, budem. Ved on tu aj ma tusim svoju vlastnu temu a vsetci ho vychvaluju 😀 😀 😀
no matusik ovulku nemas preto vyznacenu, ze nemerias kazdy den, takto ti ju s istotou nemoze vyznacit. a skus tie ovu testy tiez, ak ti to bude suhlasit, tak s tym potom po novom roku naklusaj gynde, ak sa nahodou dovtedy nepodari...len v heliose si asi vsetko platis sama, ak tam ides z vlastnej vole, nie? ci ako to vlastne je?
matusik no skoda, ze si tak daleko 😀 😀 😀

nellie_
25. aug 2009

matusik tak, tak musis poctivo merat, aby ti dalo pekne krizisko..a ten plny ovplyvnuje aj ked zadavas hlien.. ja ked som ho neznacila som mavala len prerusovanou 😉

shandy
25. aug 2009

to fakt nellie? to ani neviem, lebo hlien som tusim od zaciatku sledovala 😀 😀 😀
dobre vediet... 🙂

moncika15
autor
25. aug 2009

ahojte, no mne by skor pasoval vykend ale prisposobim sa ak nebudem prave v robote 🙂 a ta bylinkarka je jasna, ved to sme uz odsuhlasili davno 😉 nex sa paci cislo 0903037131

mrska mi uz pomaly odxadza, vcera som bola 3 DC a ani kvapka no a dnes sa zase objavila 😠 . blizi sa mi meranie BT, tak sa mi do toho nexce 🙄 . odvcera rana beriem clostilbegyt a dnes uz som naliata vody a pravy vajecnyk teda pekne vali naplno 😵 juj len keby to tak nebolelo ☹

nellie_
25. aug 2009

monicka to ta tak boli pri clostile?? a po prvom dni???? to ja som take pocity az nemala...teda brusko nafuknute ano, ale az ked som vybrala cele balenie... a nastastie ziadne vedlajsie priznaky... 🙂
ale zas kazda sme ina a prezivame to inak... dufam, ze ta to moc nebude boliet... 😉
a toto IUI budete ma uspesne a skonci // 😉

jarulai
25. aug 2009

ahojte babulky 🙂
je tu niekto? ste toho popisali, tak si vas idem precitat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre