• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
no ja neviem matusik, ale si vravela, ze zatial nikde nie je problem a teraz prides s clostilom, tak mi je to take divne...alebo ti robila vysetrenia dalsie? lebo si nepisala, zeby si mala napr. nizku sliznicu alebo pod... :confused:
tak skodlive...no tvoja pecen sa asi nepotesi :grinning: :grinning: , ale ked je treba, tak ok :slight_smile:
26. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam dost zaujimavu doktorku, ktora si robi co chce a vlasnte nerobi nic samostatne,... iba to co si vypytam. A ja som si lieky vypytala a dala mi ich. Ja uz fakt neviem. Ja mam daku smolu na lekarov. Ja to vidim asi na Helios na januar :unamused: :unamused: , co uz, lebo menit doktora, ktorehonepoznam a dobry doktor ma vela pacientov, tak by som bola na tom istom. :frowning2:
26. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nenasli ziadny problem. ja neviem ani cisla sliznice , ani nicoho. Ona to " zevraj " pozrela a vsetko je OK. Tak ja neviem. Dala mi 2 balenia , dufam, ze za 2 mesiace neumrem,.... keby nahodou som tu nebola dlhsiu dobu, tak napiste ,ze som umrela z Clostila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ste sa zlakli a usli :slight_smile:
26. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mica neusli :grinning: :grinning: :grinning:
tak ale nemam pocit, ze by lieky boli ako v potravinach, ze prides a vypytas si co chces :grinning: :grinning:
ale samozrejme je to tvoje rozhodnutie. osobne na tvojom mieste by som jednoducho zmenila lekara...miesto toho aby ta poriadne vysetrila si urobi vlastny kseft, ze ti preda jacmen a za to ti akoze na oplatku predpise co si ty naordinujes? no neviem...nepride mi to profesionalne...
26. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, veru ste ma nalakali,... ved ja to planujem az od oktobra,.... tak uz len Anjelik ma moze ochranit a pomoze nam otehotniet a nebudem nic take potrebovat :sunglasses:
26. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
matusik nas hned poslali na IVF ale mali sme pred svadbou, takze ziadne peniaze navyse, tak sme xceli skusit lahsiu" verziu. a dr. povedal"ze preco to nevyuzit ked na to mame narok :slight_smile:

tak uz mam prvu bodku na fertility :sunglasses:
26. aug 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko stoji IUI a IVF , aky tam je rozdiel?

Moncika, hod nam graf, aby sme si ho pozreli.
26. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naco vam budem posielat jednu bodku :grinning:

no IUI stoji 40-50 E a samozrejem lieky a injekcie a IVF tusim 25 tisic SK za zakrok a lieky podstatne drahsie :pensive:
26. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhha , tak to je poriadny rozdiel. :slight_smile:
26. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak troxu :grinning: ale u nas je hlavny rozdiel v tom ze IVF boli omnoho viac :sweat_smile: a ze IUI nam spravia aj v TN a na IVF sa treba trepat do BA
26. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemas blizsie do Martina ? Heliose to tiez robia.
26. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved v kazdom centre to robia. a do BA xodime preto lebo klinika na ktoru xodim teraz je zmluvny partner s GYNFIVom
26. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to je neovladam tak do detailov :slight_smile: , tak uz len treba drzat palce, aby sa teraz podarilo a netrebalo skusat dalej :dizzy_face: :dizzy_face:

Len tak mimo recou :slight_smile: , aku smenu mas tento tyzden a ako sa Ti to strieda?
26. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som doma..idem vas docitat nejak ste sa rozsupli, nech sa viem zapojit do vasej konverzejšn :grinning:
26. aug 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule, prestudujete si tuto stranku http://www.stopneplodnosti.cz/neplodnost/co-je-neplodnost/ najlepsia stranka aku som kedy navstivila, je tam absolutne vsetko :confused:
26. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik inak v tomto davam za pravdu shandy nechapem ze ty si vypytas a ona ti da clostil len tak, ked nemas ziadny problem... :sweat_smile:
je fakt ze umret od neho neumres :grinning: :grinning: :grinning: ale podla mna je to zbytocny hormonalny doping ak to nepotrebujes...
ja som vôbec nemala ovu tak preto mi bol nasadeny... a ked po laparke zacali tie lenivice vajka produkovat, tak mi ho vysadila...a robili sa mi hnusne cysty...
ona ti to nasadi len tak mirnix dirnix a ved to treba kontrolovat sonom kolko folikov sa vytvori a ci popraskali, lebo pri clostile sa pichava aj pregnyl na praskanie vajicok lebo inak ony rastu a rastu jak besne a neprasknu a je cysta... nechcem ta plasit ale tu jednu som mala az 5x4 cm co je teda uz dost...
26. aug 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matusik uz som to pisala hore. tento tyzden mam rannu potom poobednu a pak nocnu :slight_smile:
26. aug 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, a co mam teraz robit ?? ako zistim ci mam cistu ? :frowning2: tak to je asi pruser. Tak to je asi blba doktorka , ked mi to napisala a nechce ma vidiet na kontrole.
26. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik poznas shaarku z grafov.... ona je tehulaaaaaaaaaaa....ja som z toho uplne pafff.....prva ovula za jej zivot a ona hned je tehu :sunglasses: :grinning: :grinning:
to je geniaaaalna sprava toto....

matusik, pozri neboj sa, daj si ho teda na mesiac, cystu by si zistila, dost boli a krvaca... a ak budes mat nezvykle bolesti pojdes ku nej na sono...a neboj ony sa vacsinou vyplavia s mrchou...nechcela som ta vyplasit moja, ja ti len chcem povedat ake to rizika obnasa.... :wink:
26. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je fakt ze je nezodpovedna... :rolling_eyes: ta tvoja dokyna...
26. aug 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze sharku posznem,,,,, to je ale goool. oni sa dlho snazili a podarilo sa. To je krasa. Baby, ved musi sa to podarit aj nam, to neni uz normalne.
Juj, idem ju omrknut :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sharka je staky klient Konika :grinning: :grinning: a jednoducho sa to podarilo a nech mi nikto nehovori, ze na to nemyslela, lebo uz by som nikomu neverila
26. aug 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moncika, mne sa to neda otvorit
26. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sila baby...toto mi vzdy doda taku nadej ked otehotnie nejaka stalica tu z konika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ste tu?
idem si vas precitat :wink:
26. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micka tu soooom :grinning: :grinning: :grinning:
nellie to s tou sharkou je neuveretelne, normalne som v pozitivnom soku :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som totalne paff zo shaarky shandy...fakt...a to som prave upratovala a pustila som normalne kôs z pradlom na zem ked som si to tu precitala, lebo som ho mala na kolenach...akoze sila....

ale je to naaaaaaadheraaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jarulka ahojky... no ako???
26. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne to nejde otvorit moncike :grinning: :grinning: :grinning:
matusik nellie ma pravdu. nellie len ju stras, lepsie ako by si mala nejako uskodit :pensive: :pensive: :rolling_eyes: , mica zbytocne si rozhadzes ako tak fungujuci cyklus s tym clostilom, proste zmen dokiho, isto tam neni jedina :angry: :angry:
nellie ja poznam shaarku trosku tiez, kedze sledujem vasu temicku a trosku aj z temy o stitke, ako je to uplna bomba :grinning: :grinning: :grinning: , dodalo mi to obrovsku nadej a chut do snazilkovania :grinning:
26. aug 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy aj mneeee...to ked je ona tehula tak to hadam aj ja uz budem coskoro....ja to stale vravim ze vsetky sa raz dočkame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja budem junovka a hotovo :grinning: :grinning: :grinning: buduci cyklu sa aj ivecom budem vozit s drahym nech nam vajco neunikne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ani som este nestihla vsetko docitat, ale ked sa s tym budem zdrziavat, tak mi zdrhnete :grinning: tak ma uvedte trochu do obrazu :wink: zatial som len stihla postrehnut, ze ma tu zase kvalitne ohovarate :wink: :grinning:
a ta sharka co - je tehulka :fearful: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok