Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
26. aug 2009

😀 😀 😀 chodiaca ovulka, co 😀 😀 😀

matusik111
26. aug 2009

mna tu tiez plasite cely den 🙂 ja som taka hladna,...... nemozem byt aj ja tehulka, ked som hladna ??? 😀 😀 😀

moncika15
autor
26. aug 2009

to ti dr nepovedala presne davkovanie? 😕 vypisala ti recept a to bolo vsetko? co by za taku povolnu dr. dali narkomani 😀

matusik111
26. aug 2009

mne napisala 2x1 tabletku, ale babulky ma tu uistili, ze je to moc naraz ,..... tak sme zmenili predpis,.... ved uvidim, tento cyklus este do toho nejdem, tak mam kopec casu na rozmyslenie.
Zacinam s jacmenom 😀 😀

jarulai
26. aug 2009

😀 😀 😀 no teda fakt - ved my sme tu lepsie doktorky asi 😀 😀 😀

to ja som potom tehulka 28rokov - aj teraz som hladnaaaaa 😀 😀 😀

moncika15
autor
26. aug 2009

matusik tak to som aj ja tehula 😀

inak neviem co to mam zas za mrxu 🙄 1DC straaaasne bolesti,krvy jak z prasata, 2DC straaaasne bolesti,ani kvapka, 3DC zase silne krvacanie .4DC nic a na piaty pixanie v podbrusku a krvacanie.... 😕 co si ma o tom clovek mysliet?!

jarulai
26. aug 2009

matusik, jasne - ved zatva je uz davno za nami, len ty meskas s jacmenom 😀 😀 😀

nellie_
26. aug 2009

baby brzditeeee.... nestiham 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
26. aug 2009

a ja som zas mimo 😕 jaky jacmen?

matusik111
26. aug 2009

sa to tu pekne rozbehlo, ale asi pojdem domov, lebo nic nestiham a asi umrem od hladu 🙂 , dnes toho bolo moc na mna

nellie_
26. aug 2009

ak su tehule len podla pocitu hladu, tak ja som tehotna 27 rokov 😀 😀 😀 😀 😀

inak mudro s tou pol tabletkou... suhlasim s takym davkovanim... 😎 😎 😎

baby ja som bola po clostile vzdy ako taka ikernatka...brucho nafuknute ako keby som tam mala tisice ikier nakladenych a nie jeden folik 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
26. aug 2009

nellie presne take potity mam aj ja...len som ix nevedela spravne vystihnut a opisat 😀

jarulai
26. aug 2009

moncika - matusik dostala nejaky jacmen papat od dokiny 😉

ja si uz ani nepamatam, ale ja som tusim clostyl uzivala bez priznakov, mna totizto nafukuje furt 😀 😀 😀

moncika15
autor
26. aug 2009

ja som tiez stale ako balon ale po clostile a hlavne pregnile ma aj ponozky tlacia 😝

moncika15
autor
26. aug 2009

ax boze idem si ja lahnut naxvylu , muzov kolega so zenou nas volaju na kavu, tak nex mi tam hlava nepada 😅

majte sa tu pekne a cakam na datum a cas stretka 😉

jarulai
26. aug 2009

no ja som pregnyl potom k tomu uz nedostavala - mna oblbli clostylom a bola som spokojna 😀 😀 😀

matusik111
26. aug 2009

mne spominala moja uzasny doktorka o mladom jacmeni , ze je to dobre na zregenerovanie celeho tela , dodava to energiu a vsetko potrebne k otehotneniu ..... tak som si povedala, ze idem vyskusat,. ved tu sa skusa uz vsetko 😀 😀 😀 😀
Takze ja po mrche zacinam s jacmenom a budem vam rozpravat kazdy den, ze kolko mam energie 😀 😀 😀
Je to hnusno zelenej farby 🙂

jarulai
26. aug 2009

maj sa krasne, moncika, sladke snicky 😉 😵

ten datum a cas stretka zaujima aj mna - a miesto je ake?

moncika15
autor
26. aug 2009

inac na tom jacmeni moze byt nieco pravdy 🙂 moja kamaratka tiez otehotnela v jacmeni a ani to neplanovala 😀 😝

jarulai
26. aug 2009

😀 😀 😀 v jacmeni - to muselo byt nepohodlne 😀 😀 😀 ale co pre mimi neurobime, ze 😵

moncika15
autor
26. aug 2009

tak snazilky hura do jacmena! ale pozor na kombajne 😀 jaky pekny nazov pokracovania temy 😎

matusik111
26. aug 2009

Moncika, dobru noc,... ja sa tiez zberam uz asi pol hodinu a neda sa 🙂 , tak ja si na ten jacmen aj lahnem , ak to pomoze 😀 😀 😀

nellie_
26. aug 2009

baby aj ja sa musim rozlucit, svokra mi uz asi 4x volala ze si pridem na palacinky, tak idem teda, nenecham sa ponukat.. 😀 😀 😀 😀 😀

nerada sa s vami lucim ale piaty krat uz nechcem aby mi volala.. 😅

tak ahojte... 🙂 🙂 🙂 🙂

moncika15
autor
26. aug 2009

matusik to si radsej tym jacmenom vypxaj vankus a ten si daj pod panvu...to mozno pomoze 😀 ved po tolkyv pixox aby to nezabralo... 😒 😝

matusik111
26. aug 2009

Nellie, povedz svokre, ze mas hladne kamaratky na konovi 🙂 , juj, cosi fajnove dnes dam, uz valim aj ja, lebo mi zatvoria postu a surne to musim stihnut

pa-pa babulky a zajtra sa tu hlasime ako na koni

A jarulka, kedy tu budes mat muzika ?? ktory tyzden to vychadza??

moncika15
autor
26. aug 2009

dobru noc,dobru xud,dobry zvysok vecera a vecer dobry sex 😉

papa

moncika15
autor
26. aug 2009

matusik aj ja som mala ist na postu ale nejako som sa tu zakvakala s vami 😅

jarulai
26. aug 2009

tak ma tu nechavate samu ☹ no ale ja vam doprajem - aj spanku, aj palaciniek - mna, dala by som si 😝

uz som tu pisala, ale opakovanie je matka mudrosti, ze 😉 muzik mi odchadza teraz v nedelu, robi do 11.9., potom je doma do 20.9., takze dohdnite to a ja dorazim v plnej krase 😀 😀 😀

tak sa majte teda, dobru chut a sladke sny 😉 😵

nellie_
27. aug 2009

dobre ranko... 🙂 🙂 🙂 🙂

sa mi paci ako to tu otvaram kazdy den.... 😀 😀 😀 😀 robim tu vratničku ... 😀

a môj dnesky grafik... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

shandy
27. aug 2009

dobre ranko pani vratnicka 😀 😀
nellie no krasny je, uff, len takto dalej 😉
tak a ja dnes takto....
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
inak na mna tusim daco lezie, dako ma hrdlo polieva, kua... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre