• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
OK, takze ostava 21.9. - komu to vyhovuje?alebo pre mna mozme aj hned 5.9. - to nebudem mat muzika domka :wink:
27. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5.9. nemozem, idem k dokinovi :wink:
27. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ze ako to ty robis :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, a ja ked zerem cely mesiacm.....mozno mam PMS cely zivot :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shandy, ty si nejaka vytazena :confused: ale vlastne - to riaditelky byvaju :grinning: :grinning: :grinning: takze zostava 21.9. - som zvedava zajtra na tie ohlasy :wink: :grinning:
27. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz doma, a snazim sa vas citat, vy tu vzdy tolko napisete, ze nestiham :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pani riaditelka pracuje aj doma?? :slight_smile: , alebo iba cakas na draheho ? popri konikovi :grinning:
27. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, tomu sa hovori zrava nemoc - to mam aj ja :grinning: a ako vidim aj nellie a shandy :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy uz dohadujete aj stretavku?? idem nastudovat tie datumiky
27. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ked tu sa caka asi kym to rozbehnem, ked som si to uz navrhla, ze :grinning:
27. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano zrava nemoc tak to volam aj jaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

21.9. nemam v diari nic - takze si zapisem cervenou ze zraz slamenic z MK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale uz vazne frcim...ahojte krasky rano o 6,30 vam to tu zasa otvorim....co narobim ked uz som ta vratnička :grinning:
27. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ja som z vas az hladna ,... musism nieco zjest, take chute ste mi spravili,... asi salama bude stacit na noc
27. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktory den je 21.9? uz je to iste?? to ma sestra narodeniny :slight_smile:
27. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja mamina ma narodky vtedy..... :wink: a je to pondelok :sunglasses:

dneska som tu ja za mečiara....furt sa lucim a stale som tu :grinning: :grinning: este cakam kym mi dostahuje jedno CD,takze este 2 minuty 31 sekund a idem :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, to je pondelok :wink: a povedz segre, nech si nerobi starosti s velkymi oslavami, my sme skromne :grinning: tak uz mame aj miesto :grinning: :grinning: :grinning:
v pondeok, 21. mozem aj ja kedykolvek,..uz od rana sa budem tesit :slight_smile:

Moj muzik si pomysli, ze uz mi naozaj sibe ,... zerem celeho konika. Inak , mam pocit, ze prestavam mysliet na tehotenstvo, ale si uzivam srandu tu s vami.
nellie, ja som s tebou v strane :grinning: :grinning: :grinning: moj muzik sa asi ozere zavtedy :confused: :grinning:
27. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ved o to tu ide....nemysliet na tehu ale baviť sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ved my sme dobra terapia :wink:

takze predbezne mame 21.9., uz len co povie moncika...
27. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked ja chcem ist ku bylinkarke ,... tak donesiem tortu :slight_smile: .... a inak, zacina uz Panelak od pondelka, viete o tom?

A Jarulka, neviem ci si sa uz vyjadrila k Tvojej mrche, ale nemam ziadne cerstve info .
27. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este aj oriesok nech sa nam vyjadri :wink:

no teta beyonce je dostahovana....tak uz sa moze ist teta Neluška osprsit....tak uz ale naozaj definitivne...sa lucim...dobruuuuuu nooooooooooc.... :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, toto mi neuverite - teraz som si spomenula, ze 23. mame u nas DOD, takze neviem, ci ma sefova pusti :angry: :angry: :angry: som ja ale tupa, co :angry: tak jej to nahlasim uz pondelok a poviem jej, ze mam nieco surne, co sa neda prelozit :wink:
27. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto s tym datumom suhlasi??? Ja :grinning: :grinning: a este kto?

inak, teraz som bola s kamoskou , ktora zajtra ide na vyber vajicok IVF ...... a zacina oplodnovanie. Tak mi povedala, ze ma problem, ze spermie spomaluju a umieraju u nej vovnutri,. To je zaujimave, ze maju uz 10 rocneho syna a teraz sa neda. Tak dufam, ze sa jej podari. :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pozeravam Panelak.... :sunglasses: to taka oddychovka....baby toto mi nerobte tak dobre tu nadhadzujete ze ja sa vzdy chytim a pojdem dneska spat o pol noci pri vas :grinning: :grinning:
a zajtra budem zakarpavena doobeda co sa nebudem moct dobudiť :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc, teta neluska - vratnicka :wink: :grinning: a rano nam to tu nezabudne otvorit aby sme neostali stat pred branou :grinning: :grinning: :grinning:

matusik, IP :wink:
27. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja panelka nekukam, ja radsej ordinaciu - aj ta uz mi zacne :wink:
27. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Shandy uz asi stiska svojho draheho medzi dverami, ked tu uz neni :grinning: :grinning: , Nellie, ved bud tu s nami, lebo cez den nestihame .... este ze vecer je iba pre nas.

Jarulka a ty si u rodicov?
27. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uzidem citat ,... uz sa tesim a verim, ze nieco dobre to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej matusik, som, ale uz sa chystam domkov - muzik uz je netrpezlivy...debati s mojou maminou a cuckaju vinko - este sa mi stihne opit, kym my tu skoncime :grinning:
27. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: ja viem, ze to nerozoberame,... ale ked si namna zabudla a nic si mi nenapisala :angry: :angry: ,... ale som spokojna,..... pocasie je dobre a vyhovujuce :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: , slniecko svietit a hlasia aj na dalsie dni :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, nebo, nezabudla - len vam chcem naraz potom napisat, ze co a ako :wink:
27. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok