Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
27. aug 2009

OK, takze ostava 21.9. - komu to vyhovuje?alebo pre mna mozme aj hned 5.9. - to nebudem mat muzika domka 😉

shandy
27. aug 2009

5.9. nemozem, idem k dokinovi 😉

shandy
27. aug 2009

matusik, ze ako to ty robis 😀 😀 😀

matusik111
27. aug 2009

babulky, a ja ked zerem cely mesiacm.....mozno mam PMS cely zivot 🙂 🙂

jarulai
27. aug 2009

shandy, ty si nejaka vytazena 😕 ale vlastne - to riaditelky byvaju 😀 😀 😀 takze zostava 21.9. - som zvedava zajtra na tie ohlasy 😉 😀

matusik111
27. aug 2009

ja som uz doma, a snazim sa vas citat, vy tu vzdy tolko napisete, ze nestiham 😀 😀 😀 😀 a pani riaditelka pracuje aj doma?? 🙂 , alebo iba cakas na draheho ? popri konikovi 😀

jarulai
27. aug 2009

matusik, tomu sa hovori zrava nemoc - to mam aj ja 😀 a ako vidim aj nellie a shandy 😀 😀 😀

matusik111
27. aug 2009

tak vy uz dohadujete aj stretavku?? idem nastudovat tie datumiky

jarulai
27. aug 2009

no ved ked tu sa caka asi kym to rozbehnem, ked som si to uz navrhla, ze 😀

nellie_
27. aug 2009

ano ano zrava nemoc tak to volam aj jaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

21.9. nemam v diari nic - takze si zapisem cervenou ze zraz slamenic z MK 😀 😀 😀 😀

ale uz vazne frcim...ahojte krasky rano o 6,30 vam to tu zasa otvorim....co narobim ked uz som ta vratnička 😀

matusik111
27. aug 2009

babulky, ja som z vas az hladna ,... musism nieco zjest, take chute ste mi spravili,... asi salama bude stacit na noc

matusik111
27. aug 2009

ktory den je 21.9? uz je to iste?? to ma sestra narodeniny 🙂

nellie_
27. aug 2009

aj moja mamina ma narodky vtedy..... 😉 a je to pondelok 😎

dneska som tu ja za mečiara....furt sa lucim a stale som tu 😀 😀 este cakam kym mi dostahuje jedno CD,takze este 2 minuty 31 sekund a idem 😀 😀

jarulai
27. aug 2009

matusik, to je pondelok 😉 a povedz segre, nech si nerobi starosti s velkymi oslavami, my sme skromne 😀 tak uz mame aj miesto 😀 😀 😀

matusik111
27. aug 2009

v pondeok, 21. mozem aj ja kedykolvek,..uz od rana sa budem tesit 🙂

Moj muzik si pomysli, ze uz mi naozaj sibe ,... zerem celeho konika. Inak , mam pocit, ze prestavam mysliet na tehotenstvo, ale si uzivam srandu tu s vami.

jarulai
27. aug 2009

nellie, ja som s tebou v strane 😀 😀 😀 moj muzik sa asi ozere zavtedy 😕 😀

nellie_
27. aug 2009

matusik ved o to tu ide....nemysliet na tehu ale baviť sa 😀 😀 😀 😀

jarulai
27. aug 2009

matusik, ved my sme dobra terapia 😉

takze predbezne mame 21.9., uz len co povie moncika...

matusik111
27. aug 2009

ale ked ja chcem ist ku bylinkarke ,... tak donesiem tortu 🙂 .... a inak, zacina uz Panelak od pondelka, viete o tom?

A Jarulka, neviem ci si sa uz vyjadrila k Tvojej mrche, ale nemam ziadne cerstve info .

nellie_
27. aug 2009

a este aj oriesok nech sa nam vyjadri 😉

no teta beyonce je dostahovana....tak uz sa moze ist teta Neluška osprsit....tak uz ale naozaj definitivne...sa lucim...dobruuuuuu nooooooooooc.... 😵 😵

jarulai
27. aug 2009

jeeeej, toto mi neuverite - teraz som si spomenula, ze 23. mame u nas DOD, takze neviem, ci ma sefova pusti 😠 😠 😠 som ja ale tupa, co 😠 tak jej to nahlasim uz pondelok a poviem jej, ze mam nieco surne, co sa neda prelozit 😉

matusik111
27. aug 2009

Kto s tym datumom suhlasi??? Ja 😀 😀 a este kto?

inak, teraz som bola s kamoskou , ktora zajtra ide na vyber vajicok IVF ...... a zacina oplodnovanie. Tak mi povedala, ze ma problem, ze spermie spomaluju a umieraju u nej vovnutri,. To je zaujimave, ze maju uz 10 rocneho syna a teraz sa neda. Tak dufam, ze sa jej podari. 😵 😵

nellie_
27. aug 2009

aj ja pozeravam Panelak.... 😎 to taka oddychovka....baby toto mi nerobte tak dobre tu nadhadzujete ze ja sa vzdy chytim a pojdem dneska spat o pol noci pri vas 😀 😀
a zajtra budem zakarpavena doobeda co sa nebudem moct dobudiť 😀 😀

jarulai
27. aug 2009

dobru noc, teta neluska - vratnicka 😉 😀 a rano nam to tu nezabudne otvorit aby sme neostali stat pred branou 😀 😀 😀

matusik, IP 😉

jarulai
27. aug 2009

ja panelka nekukam, ja radsej ordinaciu - aj ta uz mi zacne 😉

matusik111
27. aug 2009

a Shandy uz asi stiska svojho draheho medzi dverami, ked tu uz neni 😀 😀 , Nellie, ved bud tu s nami, lebo cez den nestihame .... este ze vecer je iba pre nas.

Jarulka a ty si u rodicov?

matusik111
27. aug 2009

Uzidem citat ,... uz sa tesim a verim, ze nieco dobre to bude 😵 😵 😵

jarulai
27. aug 2009

hej matusik, som, ale uz sa chystam domkov - muzik uz je netrpezlivy...debati s mojou maminou a cuckaju vinko - este sa mi stihne opit, kym my tu skoncime 😀

matusik111
27. aug 2009

😵 😵 ja viem, ze to nerozoberame,... ale ked si namna zabudla a nic si mi nenapisala 😠 😠 ,... ale som spokojna,..... pocasie je dobre a vyhovujuce 😵 😵 😀 😀 😀 , slniecko svietit a hlasia aj na dalsie dni 😵

jarulai
27. aug 2009

matusik, nebo, nezabudla - len vam chcem naraz potom napisat, ze co a ako 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre