• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
a kedy prisiel muzik domov?? uslo mi to ? nestihla som vsetko precitat,... tak aby videl, ze je nutne mat doma internet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nechcem Ta zdrziavat,... ja som uz zjedla celu salamu co som mala v chladnicke, tak hadam mozem ist do postele :slight_smile:
27. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Jarulka, prajem pekny vecer s manzelikom.... ja musim cakat az do zajtra a sladke snicky :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, tak to ti teda fakt uslo - ved uz v nedelu mi zase odchadza :frowning2: prisiel piatok - pisala som :wink:

OK, moja, idem. ja musim tiez este urobit ocistny ritual a hlavne sa uz konecne muzikovi povenovat, uz je po mykoze, tak sup-sup :wink: :grinning:

dobru nocku :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:pensive: ja sa s vami nemozem stretnut :pensive: na obydva datumy od Jarulky budem na poobednej, budem plakat :cry:
27. aug 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... teta vratnicka ako slubila, tak dosla a otvorila :grinning: :grinning: :grinning:

moncika tak hodime datum o tyzden neskôr, ved nic sa nedeje.. neboj daco vymyslime...toto bol len prvy jarulkin tip :wink: :wink: :wink:

no a dnes ja a moja bazalka vypadame takto: http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
28. aug 2009 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja som prisla hned z rana , aby tu nebola nelka sama :sunglasses: :sunglasses:

Nellie, kedy ides testovat ??? Bolo by na case kupovat testy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Ja prikladam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , mne pripomina moj graf Tvojmu minulomesacnemu :grinning: , co povies?
28. aug 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa stretko posuva o tyzden neskor,... kazdemu to vyhovuje ? 28.9. v pondelok. Co poviete na to? Tak dufam, ze pride daka tehulka na stretnutie ,..... a mozno aj viac ako jedna bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :slight_smile:

nellie, fakt - kedy testujes?mas taky krasny tehulkovsky graf a nechas sa takto nahovarat, tsss :wink: :grinning:
ja som ti vcera predsa vravela, ze so shandy to uz mate co nevidiet a ty mi neveris :angry: mne ako vysluzenej bosorke :wink: :grinning:
28. aug 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, 28.9. este muzik nebude domka, tak to mozem :wink: co ostatne?
28. aug 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulka, a ty uz aj rano na nas myslis ??? :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulka, si v praci? alebo dovolenkujes s muzikom?? a pekne si sa mu vcera venovala ?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez mozem aj toho 28.9. kludne... :wink:

ja viem, je pekny ten graf, ale ja vzdy mam take pekne, ved si pozrite moj album, tam mam moju historiu grafov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja by som teoreticky uvazovala o teste, ked budem 16DPO a teplota bude stale hore :grinning: :grinning:
ale ako sa poznam, tak uz od 12DPO mi zacne klesanie... :wink:
28. aug 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, ako by som mohla na vas nemysliet :wink:
som v robote, ale som tu sama, takze mysi maju pré :grinning: :grinning: :grinning: no prisli sme s muzikom vcera domkov az o 21.30 a bol taky narobeny, chuda moje, ze sam nechcel tutu-mutu :frowning2: ale vraj dnes :wink:
28. aug 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, nellie, mas pravdu, tie tvoje grafy v takomto case vzdy vyzeraju ako tehu - takze pockame :wink:
28. aug 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, vsetko som skontrolovala a kazdy graf je iny, aj ked je pravda, ze tam mas vysoke teploty,... tak teraz si 10 DPO ? tak v pondelok testujes???
28. aug 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja uz neviem poriadne co je to ťuťu-muťu.. uz mam isto aj pavučiny porobene v kuchyni :grinning: :grinning: :grinning:
ale dnes hadam drahy tiez povymeta... :grinning: :grinning:
sa mi neplanovane vratil v noci domov.... som sa prebrala ako som zacitila nad sebou zubnu pastu a to mi drahy daval pusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ze ti chcel zuby umyt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pekne prekvapko :wink:
takze dnes sa vo velkom seksikuje :wink:
28. aug 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, Nellie uz ma chlapa doma, tak sa zacina velky sexikovy vikend :slight_smile: , a to nepocujes ked prisiel domov? a ako sa dostal domov? Ja mam vzdy vsetko pozatvarane, ze by musel dvere vylomit :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa tiez dnes dockam muzika doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja pre istotu vzdy povytiahnem kluc a tym padom si on pekne odomkne a pride..... :slight_smile: :slight_smile:
vacsinou sa precitnem hned ako strci kluc do dierky a to sa mi smeje ze ake senzory to mam ale vcera ja neviem co to - to sa este nestalo ale bola som nenormalne unavena tak som asi tvrdo zaspala :sweat_smile: :sweat_smile:
mam asi jesennu unavu, cely tento tyzden som stale nenormalne unavena.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
unava je priznak tehotenstva :slight_smile: ...... len skoda, ze ja som stale unavena :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, to je tehu unava :wink:
no to by som sa aj ja zobudila, keby je strci do dierky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:aka som hnusna hned z rana :grinning:

ja tiez vzdy pozatvaram, pozamykam a kluc necham radsej v zamku, ale ked viem, ze ma prist, tak ho vyberiem, lebo mna by musel asi budit kanonom :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moj muzik ostane doma az do stredy :grinning: :grinning: :grinning: , tak to budeme mat dlhy vikend, len skoda, ze sa bude mrchovat :frowning2: ..... lepsie by to padlo na ovulku,. ale co uz , ked sa neda , tak sa neda
28. aug 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to len ja musim mojho vystrojit uz v nedelu rano o 7.00 :frowning2: :frowning2: :frowning2: a kto ma bude utesovat, ked vy sa budete venovat muzikom :frowning2:
28. aug 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka presne som vedela ako zareagujes ked napisem ze pcha kluc do dierky.... :grinning: :grinning: :grinning:
defce poznam ta jak svoju dlan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tehu unava??? no neviem, je fakt ze takto unavena nebyvam bezne ale sem tam unavena som... ale toto ma uz drzi treti den... :sweat_smile: :sweat_smile: ale chodim dost neskoro spavat... asi mam deficit spankovy :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, dohodnete sa so Shandy, budete tesotvat a my vsetky budeme cakat na // ,.... dobre osm to vymyslela??? kludne aj v pondelok mozete zacat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze urazit ta nemozem - to som rada :wink: :dizzy_face: aspon ze chnapete, na co ja myslim :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a ze sa hned kazdej hlasky chytim, ze :wink:

ja som unavena uz mesiac :grinning: minule som rano nachystala seba do roboty a bola som taka unavena, ze som este zalomila, kym som odisla :grinning: a vecer znova :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a babulky, stalo sa vam, ze ste sexikovali a na druhy den prisla mrcha??? ako keby ten sexik vyvolal mrchu. Mne sa to stalo uz niekolko krat.
28. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, mne sa raz dokonca stalo, ze som po seksiku isla na wecko a uz sa mrcha rozbehla :sweat_smile: aspon, ze si manzel stihol uzit, ze :grinning:
28. aug 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je asi len taka zhoda nahod, ze sexikujeme a na druhy den je mrcha.. ona by asi dosla bez ohladu na to ci by ste sexli alebo nie.... :sweat_smile:
či myslite ze pipikoš to tam nejak poprepchava??? :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, nieco vam tu vlozim ..... ako mozem. Teraz som to vymyslela. Mam velmi dolezitu povinnost :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok