Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
27. aug 2009

a kedy prisiel muzik domov?? uslo mi to ? nestihla som vsetko precitat,... tak aby videl, ze je nutne mat doma internet 😀 😀 😀 😀

Nechcem Ta zdrziavat,... ja som uz zjedla celu salamu co som mala v chladnicke, tak hadam mozem ist do postele 🙂

matusik111
27. aug 2009

Tak Jarulka, prajem pekny vecer s manzelikom.... ja musim cakat az do zajtra a sladke snicky 😎 😎 😵 😵

jarulai
27. aug 2009

matusik, tak to ti teda fakt uslo - ved uz v nedelu mi zase odchadza ☹ prisiel piatok - pisala som 😉

OK, moja, idem. ja musim tiez este urobit ocistny ritual a hlavne sa uz konecne muzikovi povenovat, uz je po mykoze, tak sup-sup 😉 😀

dobru nocku 😵

moncika15
autor
27. aug 2009

😔 ja sa s vami nemozem stretnut 😔 na obydva datumy od Jarulky budem na poobednej, budem plakat 😢

nellie_
28. aug 2009

dobre ranko... teta vratnicka ako slubila, tak dosla a otvorila 😀 😀 😀

moncika tak hodime datum o tyzden neskôr, ved nic sa nedeje.. neboj daco vymyslime...toto bol len prvy jarulkin tip 😉 😉 😉

no a dnes ja a moja bazalka vypadame takto: http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

matusik111
28. aug 2009

dobre ranko, ja som prisla hned z rana , aby tu nebola nelka sama 😎 😎

Nellie, kedy ides testovat ??? Bolo by na case kupovat testy 😵 😵 😵 .

Ja prikladam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 , mne pripomina moj graf Tvojmu minulomesacnemu 😀 , co povies?

matusik111
28. aug 2009

tak sa stretko posuva o tyzden neskor,... kazdemu to vyhovuje ? 28.9. v pondelok. Co poviete na to? Tak dufam, ze pride daka tehulka na stretnutie ,..... a mozno aj viac ako jedna bude 😵 😵 😵 😵

jarulai
28. aug 2009

dobre ranko babulky 🙂

nellie, fakt - kedy testujes?mas taky krasny tehulkovsky graf a nechas sa takto nahovarat, tsss 😉 😀
ja som ti vcera predsa vravela, ze so shandy to uz mate co nevidiet a ty mi neveris 😠 mne ako vysluzenej bosorke 😉 😀

jarulai
28. aug 2009

OK, 28.9. este muzik nebude domka, tak to mozem 😉 co ostatne?

matusik111
28. aug 2009

Jarulka, a ty uz aj rano na nas myslis ??? 😵 😵

matusik111
28. aug 2009

Jarulka, si v praci? alebo dovolenkujes s muzikom?? a pekne si sa mu vcera venovala ?? 😵 😵 😵

nellie_
28. aug 2009

no ja tiez mozem aj toho 28.9. kludne... 😉

ja viem, je pekny ten graf, ale ja vzdy mam take pekne, ved si pozrite moj album, tam mam moju historiu grafov 😅 😅 😅
ja by som teoreticky uvazovala o teste, ked budem 16DPO a teplota bude stale hore 😀 😀
ale ako sa poznam, tak uz od 12DPO mi zacne klesanie... 😉

jarulai
28. aug 2009

matusik, ako by som mohla na vas nemysliet 😉
som v robote, ale som tu sama, takze mysi maju pré 😀 😀 😀 no prisli sme s muzikom vcera domkov az o 21.30 a bol taky narobeny, chuda moje, ze sam nechcel tutu-mutu ☹ ale vraj dnes 😉

jarulai
28. aug 2009

no jo, nellie, mas pravdu, tie tvoje grafy v takomto case vzdy vyzeraju ako tehu - takze pockame 😉

matusik111
28. aug 2009

nellie, vsetko som skontrolovala a kazdy graf je iny, aj ked je pravda, ze tam mas vysoke teploty,... tak teraz si 10 DPO ? tak v pondelok testujes???

nellie_
28. aug 2009

ani ja uz neviem poriadne co je to ťuťu-muťu.. uz mam isto aj pavučiny porobene v kuchyni 😀 😀 😀
ale dnes hadam drahy tiez povymeta... 😀 😀
sa mi neplanovane vratil v noci domov.... som sa prebrala ako som zacitila nad sebou zubnu pastu a to mi drahy daval pusu 😵 😵 😵 😵

jarulai
28. aug 2009

ja ze ti chcel zuby umyt 😀 😀 😀 😀 ale pekne prekvapko 😉
takze dnes sa vo velkom seksikuje 😉

matusik111
28. aug 2009

jeeeej, Nellie uz ma chlapa doma, tak sa zacina velky sexikovy vikend 🙂 , a to nepocujes ked prisiel domov? a ako sa dostal domov? Ja mam vzdy vsetko pozatvarane, ze by musel dvere vylomit 😀 😀 😀
ja sa tiez dnes dockam muzika doma 😵 😵 😵

nellie_
28. aug 2009

no ja pre istotu vzdy povytiahnem kluc a tym padom si on pekne odomkne a pride..... 🙂 🙂
vacsinou sa precitnem hned ako strci kluc do dierky a to sa mi smeje ze ake senzory to mam ale vcera ja neviem co to - to sa este nestalo ale bola som nenormalne unavena tak som asi tvrdo zaspala 😅 😅
mam asi jesennu unavu, cely tento tyzden som stale nenormalne unavena.... 😀 😀 😀

matusik111
28. aug 2009

unava je priznak tehotenstva 🙂 ...... len skoda, ze ja som stale unavena 😀 😀 😀

jarulai
28. aug 2009

nellie, to je tehu unava 😉
no to by som sa aj ja zobudila, keby je strci do dierky 😀 😀 😀 😀aka som hnusna hned z rana 😀

ja tiez vzdy pozatvaram, pozamykam a kluc necham radsej v zamku, ale ked viem, ze ma prist, tak ho vyberiem, lebo mna by musel asi budit kanonom 😀 😀 😀

matusik111
28. aug 2009

a moj muzik ostane doma az do stredy 😀 😀 😀 , tak to budeme mat dlhy vikend, len skoda, ze sa bude mrchovat ☹ ..... lepsie by to padlo na ovulku,. ale co uz , ked sa neda , tak sa neda

jarulai
28. aug 2009

no to len ja musim mojho vystrojit uz v nedelu rano o 7.00 ☹ ☹ ☹ a kto ma bude utesovat, ked vy sa budete venovat muzikom ☹

nellie_
28. aug 2009

jarulka presne som vedela ako zareagujes ked napisem ze pcha kluc do dierky.... 😀 😀 😀
defce poznam ta jak svoju dlan 😀 😀 😀 😀

tehu unava??? no neviem, je fakt ze takto unavena nebyvam bezne ale sem tam unavena som... ale toto ma uz drzi treti den... 😅 😅 ale chodim dost neskoro spavat... asi mam deficit spankovy 😀 😀

matusik111
28. aug 2009

no nic, dohodnete sa so Shandy, budete tesotvat a my vsetky budeme cakat na // ,.... dobre osm to vymyslela??? kludne aj v pondelok mozete zacat 😵 😵 😵

jarulai
28. aug 2009

no takze urazit ta nemozem - to som rada 😉 😵 aspon ze chnapete, na co ja myslim 😉 😀 😀 😀 a ze sa hned kazdej hlasky chytim, ze 😉

ja som unavena uz mesiac 😀 minule som rano nachystala seba do roboty a bola som taka unavena, ze som este zalomila, kym som odisla 😀 a vecer znova 😀 😀 😀

matusik111
28. aug 2009

a babulky, stalo sa vam, ze ste sexikovali a na druhy den prisla mrcha??? ako keby ten sexik vyvolal mrchu. Mne sa to stalo uz niekolko krat.

jarulai
28. aug 2009

matusik, mne sa raz dokonca stalo, ze som po seksiku isla na wecko a uz sa mrcha rozbehla 😅 aspon, ze si manzel stihol uzit, ze 😀

nellie_
28. aug 2009

to je asi len taka zhoda nahod, ze sexikujeme a na druhy den je mrcha.. ona by asi dosla bez ohladu na to ci by ste sexli alebo nie.... 😅
či myslite ze pipikoš to tam nejak poprepchava??? 😀 😀

matusik111
28. aug 2009

Babulky, nieco vam tu vlozim ..... ako mozem. Teraz som to vymyslela. Mam velmi dolezitu povinnost 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre