• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
nellie, pipikos ani tak nie, ako to prekrvenie panvy a hlavne orgazmus - ved nevies, ze to byva aj jedna z metod ako spustit porod :wink:
28. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vloz, matusik :slight_smile:
28. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa... takze prekrvenieeee.... no vidis to aj v tom to veru moze byt :grinning:

matusik no vloz - pochval sa nam :wink:
28. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slniecko svieti, vtaciky spievaju
dobre spravy vam vsetkym zvestuju.

Pozyvame vas na oslavu
tortu , vino a kavu.

Dvanasteho septembra vas cakame
v Polovnikovi vam miesto drzime.

O šestnastej hodine zaciname
TRIDSATku v spolocnom kruhu oslavime.
28. aug 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, matusik, dojdeeemmmmm :grinning:
28. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prijmam kritiku :slight_smile: Je to pozvanka na 30. my oslavujeme spolu s muzikom, tak to mame v takej krcmicke :slight_smile: Ale vzhladom na to , ze moj muzik neni na takeho oslavy a oranizacie, tak si to robim vsetko sama a potrebujem nazor aj ostatnych :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , tak cakam , aby som to dnes mohla tlacit.
28. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarulka, v pohode,.... ocakavame hodnotne dary nad 1000 EUR :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, je to fajn, mne sa to paci - mozes tlacit :wink:
28. aug 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, tak to nedojdem, ja setrim na PC, ked vy ste mi to uz zavrhli :grinning:
28. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem ti to tam troska vylepsit?? len mi daj sekundu este netlac
28. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som tak moc chcela, keby ste prisli ,... ale ked vam to casovo nevyhovuje, tak mi je smutno :slight_smile: :sunglasses: :frowning2: :wink: :grinning:
28. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne nie dobre to je.. len som si to zle precitala.... :sweat_smile:

mozes tlacit... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
casovo by aj vyslo, ale si financne narocna :grinning:
28. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mysliste , ze "vy" tam mam dat malym pismenom, alebo velkym ? To je zas trosku z gramatiky :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, "vas" daj velkym, ale "vam vsetkym zvestuju" to daj malym, lebo to patri vestkym :wink: tolko z gramatickeho okienka na MK :grinning:
28. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ja by som dala aj Vas aj Vam velke....nie???? :sweat_smile:
28. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja trosku robim celu pozvanku, tak ked sa mi to podari, tak sa vam budem chvalit :slight_smile: , ale som drza, ale co uz mam robit, ked s vami travim najvaiac casu :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to dala tak ako som napisala.lebo, ked napises, ze vam vsetkym, tak tym oslovujes skupinu ludi a nevykas, lebo v tej skupine, mozu byt aj tyki, ktorym tykas, aj ktorym vykas :wink:
ale uz ked je, ze pozyvame vas, tak to pozyvas konkretnu osobu, nie :wink:
28. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarulka vidno ze sa vyznas... :wink: tak to urob matusik tak.. a hotovo... :slight_smile: :slight_smile:

dneska mam celkom malo roboty to bude super piatok.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a nezvyklo ho travim s vami.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inokedy je tu tak mrtvo :confused:
28. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, to preto, ze som tu ja :grinning: :grinning: :grinning:

no ja som mala taku slovencinarku, ze sme kazdu hodinu pisali diktat, uz nemala ani kde zapisovat znamky :grinning: a mna to normalne bavilo, som bola z tych vadnejsich, co sa tesili na diktaty :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked je pozyvame vas na oslavu ,..... tak pozyvame minimalne 2 ludi a v niektorych rodinach aj viac. .... preto som si myslela, ze by som dala vsade male.
Vidiet, ze skola uz bola davno :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si rozmysli ako chces :wink:

veru, skola bola davno :grinning:
28. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tiez bavili diktaty... bola som rovnako postihnuta ako ty jarul :grinning: :grinning: :grinning:

a kde mame pani riaditelku???? :confused: :confused:
sice ona chodieva neskôr nie ako my obyčajnaci co tu trcime od 6,30 :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked to je pre vsetkych v rodine, tak mozem dat male vy , vas .... ?? ja som veru mala radsej matematiku ako slovencinu :slight_smile: ,.... mne ta gramatika nedavala ziadnu logiku :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, tak to napis vo vzorcoch a hned budu vediet od koho to je :grinning: :grinning: :grinning: ja by som to dala tak ako som pisala predtym - rozhodni si sama :wink: aj tak neviem, ci si to bude niekto vsimat - vacsinou su z pozvanky ludia nadseni a taketo prkotiny si nevsimnu :wink:

riaditelka na nas kasle - co my, robosi :grinning:
28. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik presne to je jedno ako to tam švihnes, ved to nejde do novin takze pohoda.... :grinning:
zbytocne si s tym nezatazuj hlavinku, ved je piatok :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, tak, matusik, nerob si z toho tazku hlavu :wink:
28. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, nellie na nahodila aku umelecku foto :wink: tak uz zaciname mat normalnu farbu a nie tu mrtvolnu modru :grinning:
28. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak ja prcham - uz mi volal muzik, ze si ide pre mna :wink: :dizzy_face:

asi tu vecer nebudete, tak vam vsetkym prajem krasny a plodny vikendik a sme dohodnute na "tom", jo :wink:

pa-pa
28. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Jarulka, peknu dovolenku :slight_smile:

Nellie, ty si ale fesanda :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: na tej fotke
28. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok