• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner v zahraničí a snaha o dieťa

6. februára 2013 
pa jarul.... :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no nejak som si tu modru stale mylila so shandy, tak som si dala tuto... to je zo svadobnych a tam to ruzove okolo je vlastne moja kytica to taku kolaz mi fotograf vyrobil ale nie je to moc vidno tu, ze je to kytica.. :grinning:
ale paci sa mi to... :sunglasses:
28. aug 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac Nelie, ale fakt sa to na kyticu nepodoba :frowning2: , ale nevadi, je to krasne aj tak :dizzy_face:
28. aug 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved nevadi, ja ked ju vidim zvacsenu tak su to jasne ruze :wink:
ale vypada to zaujimavo.. teraz ladim s tvojou ruzovou bustou matusik.. :grinning: :grinning:
ty si neda nejaku foto? :wink:
28. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neluska , ja som si povedal, ze si dam fotku ked budem mat //,... tak sa tesim, aby to bolo cim skor :sunglasses: :sunglasses: , ja som niekedy taka sisirisi :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelka, mas chvilku cas??? mozes mrknut do mojho albumu ? vlozila som si tam uz spravenu pozvanku. Ako to vyzera? Co sa tam este ma vlozit?
28. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj ty mas takuto podmienku???? :sunglasses:
tak prajem aby to bolo čo najskôr :wink:

idem mrk tu pozvanku :sunglasses:
28. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matu super to vypada.. krasne si to urobila.... :wink:
uz tam nedavaj nic, je to krasne, jednoduche... super...
28. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni to taka podmienka,.... ale chcela by som to tak,,, ale ak nahodou, tu budem dalsich 5 rokov, tak asi si to vlozim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakuje, adakujem, dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tak to dam tlacit , ........ a vsetkym poviem, ze kocky z kona mi to schvalili :slight_smile:
dufam, ze pride sa este niekto na to pozret :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matu a mozno to prinesie stastie, ak si tu foto vlozis.... :wink:

a to vlastne kto ma tu tridsiatku???? :confused:
28. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre, ja si tu fotku asi vlozim :grinning: :grinning: , ale iba do najblizsej mrchy :grinning: :grinning: :grinning:
ja som taka starucka a a moj manzelik tiez. My sme rovnako
28. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj to je vaša oslavaaaaa... ja tupa som to nepochopila... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som ze to tej tvojej sestre robis... ked si spominala ze ma narodky... :grinning: :grinning: :grinning:

to mate super ze ste rovnako stari.. dvojita oslava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, nejak ma robolelo brucho a aj krize.... :confounded: :confounded: :confounded:
citim sa uz riadne predmrchovo... len este nenastupila bolest cecikov.... asi dostanem skôr ako som pocitala.... :unamused: :unamused: :unamused:
28. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, vsimli ste si daku novinku ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kua, uz ani bre ranko nemozem povedat... :grinning:
od rana som sa nedostala ku kompu az teraz. sedel mi tu obchodak a robil obchod, lebo este nemaju priestory, ani kompy. no des..potom dosiel ITik mi tu daco instalovat, no a potom sa zas vratil obchodak...akoze a kedy budem robit ja?? :pensive:
babulky tak 28.9.? ja som ok zatial...
moj graf...http://www.fertilityfriend.com/home/251771
no neviem kam este porastie...inak co sa unavy tyka, ja som celu LF unavena, ze dovi..ze pridem domov a lahnem..asi ten progesteron na mna tak posobi... :grinning:
jeej kocky pekne fotky.
a jarulka uz sla? no fnuk, dufam, ze aspon vecer ju zastihnem... :pensive:
28. aug 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik ahojcek, pekny textik si to vymyslela veru, sa mi paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a shandy, mrkla si aj moj album ??? ja sa tak trosku vytesujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrkla, pekne si to urobila :wink: , sikula si :slight_smile:
28. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozoznate ma? alebo som moc modra ??? , este ze ta cervena ruzicka tam ziari :slight_smile:

Shandy, ty ides krasne hore,.... fakt je dobry zaciatok. .... dufam, ze to ostane az do konca hore.
28. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja teda dakujem velmi pekne vsetkym babulkam, ked uz neviem otehotniet, tak aspon bude nieco zo mna pri vytvarani pozvanok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik v pohode, rozozname, teda aspon ja :grinning:
hehe, no obavam sa... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v zasade mi je to tento mesiac nejako suma fuk, hlavne, ze so mnou doki cosi robi...hned som kludnejsia :grinning:
28. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shandyyyyyyy :sunglasses:
super stupas.... :wink:

ale mna jak to brucho boli baby... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

matusik a kde mas hlavu??? :sweat_smile:
28. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelie, nemoze ta boliet brusko.... to je zavcasu na mrchu,..... tak to bude asi tehulkovani
28. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem... krize uz prestali a mna to tam tak divne pod pupkom dole pobolieva a stipe zvnutra ako keby.... :sweat_smile:
ze si musim skrabat brucho, lebo to svrbi :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to asi nebude mrcha ale neviem co....zeby to bolo nohavicami??? :grinning: :grinning:
ale nie.. boli ma to fakt tak zvlastne... len dufam ze nie zas nejaky zapal... :pensive: :pensive:
28. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, ty si druhy neveriaci tomas, ty budes predsa tehula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ved si pozri tvoj graf, je iny... :wink:
28. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelie, ako Ti to mame napisat, ze si tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobre, viem ze mozne to je a povedala som si ze tak co, este nejake 2-3 dni si mozem zit s predstavou, ze mozno sa zadarilo... lebo citim sa naozaj zvlastne...a ak nie tak co.. pohoda, svet sa nezruti a dalsi cyklus je tu znova a vyjde to vtedy :wink:

dobre tak si idem chvilku namyslat, ze mozno to vyslo...ak sa teploty udrzia v nedelu rano testnem... dneska si behnem nejaky kupit...
28. aug 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ked si pozeram svoje grafy tak tento bol dost podobny....

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3025394&vReferer=%2Fphotos%2Fnellie_

a ta nadherne vyuzita ovula :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelka,... a vies o tom, ze na stretavke tehulka kupuje zmrzlinovy pohar pre vsetky zucasnene ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak manzelik, Ti musi nabalit kopec koruniek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok